PIS to bandycka formacja

Torres
Szef

Re: PIS to bandycka formacja

Post autor: Torres » 17:55, 13/gru/2021

Zalajkowałem Ci ! :idea:

Ślązaczka
Szef
Miejscowość: Michałkowice

Post autor: Ślązaczka » 16:29, 16/gru/2021

Szpec od łamania Konstytucji dziś produkował się na Śląsku. Lawirował kiedy zaczął o elitach komunistycznych, które dziś w instytucjach sprawiedliwości mają się bardzo dobrze. Mając pełne galoty strachu , że nie wytrzyma i ujawni tę elitę wymieniając ją z nazwiska Piotrowski, był bliski płaczu. Jednak takim rutyniarzom odruchy człowieczeństwa się nie przydarzają.

Ślązaczka
Szef

Post autor: Ślązaczka » 20:21, 19/gru/2021

PISory III, wy zasyfiałe bandziory, dokąd zmierzacie, dokąd nas Polaków pchacie ? Na Białoruś, do Rosji Putinowskiej ?

Ślązaczka
Szef

Post autor: Ślązaczka » 12:32, 30/gru/2021

Zerowa wiedza prawnicza jest dziś ministrem sprawiedliwości i prokuratorem generalnym. Takie anomalia są tylko w PIS-e, gdzie z przestępców robi się najwyższej rangi urzędników, a ludzi prawych i uczciwych niszczy się metodami przez te ZERA wymyślonymi , tj. bardzo brutalnymi, niespotykanymi w krajach cywilizowanych. Jeżeli rozum jest niewykształcony, to trudno się po kimś takim mądrości spodziewać.
NIENAWIDZĘ PIS-U.

Ślązaczka
Szef

Post autor: Ślązaczka » 13:27, 01/sty/2022

Jak widza tego krzywoustego i długonosego największego oszusta, to nóż mi się w kapsi otwiera. Wiecie co ten, mający pewnie we krwi powiększanie swojego majątku poprzez koneksje,co najpewniej musi skutkować okradaniem innych, powiedział o PANU TUSKU. Powiedział, że TEN nie Polak nie użył swoich znajomości w Unii Europejskiej, by ta przekazała Polsce te miliardy. Wg takiego kogoś, jak ten milioner, to nie uczciwymi praktykami ludzie się bogacą, ale koneksjami tak jak on.

Ślązaczka
Szef

Post autor: Ślązaczka » 18:34, 05/sty/2022

Już jakiś czas temu tu o tym pisałam. Kiedyś tam włączyłam moją stację TVN24 i widzę sejmową komisję, gdzie pani vice-marszałkini senatu p. Stanecka uzasadnia stanowisko senatu w pewnej sprawie. Na sali widzę m.in.takich nieupierzonych chłystków od Ziobry w towarzystwie takiego już upierzonego. Ten upierzony w trakcie mowy pani Staneckiej,śmieje się od ucha do ucha, jak głupi do sera. Wtedy nie wiedziałam jeszcze co to za figura. Teraz już wiem, że był to Czarnek. Ten Czarnek, który reformuje dziś szkoły. Ale będziemy mieli młodzież wyedukowaną.

Ślązaczka
Szef

Post autor: Ślązaczka » 13:30, 07/sty/2022

Psychopata Kaczyński, Ziobrowe zero, długonosy oszust, i ci wszyscy wokół nich zgromadzeni przestępcy, to gorsza mutacja od Putina i Łukaszenki, bo ci dwaj nigdy nie żyli w kraju demokratycznym, a ci polscy mutanci demokrację zastępują zamordyzmem.

Kaczyński !! Ty nigdy Bogiem nie będziesz, bo Bóg nigdy nie miał i nadal nie ma kota, tak jak ty.

Ślązaczka
Szef

Post autor: Ślązaczka » 13:47, 15/sty/2022

PIS to przede wszystkim ZŁODZIEJE
PIS to przede wszystkim OSZUŚCI
PIS to przede wszystkim PRZESTĘPCY
PIS to przede wszystkim BANDYCI

Ślązaczka
Szef

Post autor: Ślązaczka » 14:01, 19/sty/2022

PISiory nie tolerują sprawiedliwości. Do przestrzegania prawa awersję czują, czego dowodem np. dziś jest postawa pani Witek, którą na piedestale drugiej osoby w państwie polskim PIS-iory wywindowali.

Ślązaczka
Szef

Post autor: Ślązaczka » 08:13, 14/lut/2022

Już kilka razy próbowałam wysłać do krrit skargę na to co robią, a bardziej na co czekają, by dokonać swojej powinności na tak, czy nie wobec wniosku TVN7.
Nie da się do nich nic wysłać. Jakaś blokada adresata.
Pachołki psychopaty Kaczyńskiego w KRRiT, tak jak już we wszystkie konstytucyjnych ośrodkach władzy, gdzie takich ulokowano, są ubezwłasnowolnieni we wszystkim co robią. Wykonują rozkazy. To są ofiary kaczyzmu.

ODPOWIEDZ