Miłe zaskoczenie - pałac zaczyna odzyskiwać swój dawny blask

Dla wszystkich zarejestrowanych.
Awatar użytkownika
Laura M
Wyjadacz

Re: Miłe zaskoczenie - pałac zaczyna odzyskiwać swój dawny blask

Post autor: Laura M » 02:27, 30/cze/2018

Napiszę.

Napiszę, gdy tylko wrócę lecz muszę przyznać, że teraz nie mam ochoty wracać ani do polityki, ani do Siemianowic, ani w ogóle do rzeczywistości. Od kilku miesięcy usiłuję wrócić „do swoich” lecz z każdym dniem uświadamiam sobie jedynie bardziej, że to już niemożliwe. Drżą mi ręce i nie potrafię nad tym zapanować. Drzwi do mojego świata zatrzasnęły się z hukiem i powoli dociera do mnie, że pora przestać w nie kopać i pogodzić się z tym, że to życie, które prowadziłam do tej pory bezpowrotnie się skończyło. Podobno nic tak nie boli jak śmierć spełnionego marzenia. To prawda. Ja właśnie zamierzam za niespełna kilka godzin swoje pogrzebać wraz z wieloma latami, które poświęciłam na jego zrealizowanie. I teraz się zbieram w sobie na to supremum vale podążając bezmyślnie wzrokiem za odmierzającą sekundy wskazówką zegara. Wszystko umyka tak szybko..

Napiszę… gdy tylko się z tym pogodzę.
verba volant, scripta manent...

Torres
Wyjadacz

Post autor: Torres » 22:16, 30/cze/2018

Jeśli czas leczy,a ponoć tak jest daj go sobie jak najwięcej.Czas mija i mijać będzie,a pewnym jest że wiele okrążeń tego "maratończyka" będzie
Twoim.Tak jest i tak będzie lecz nie patrz na tarczę :idea:

Ślązaczka
Wyjadacz
Miejscowość: Michałkowice

Post autor: Ślązaczka » 09:20, 28/lip/2018

"Czas nie leczy ran, lecz przyzwyczaja nas do bólu."
Sprawdzone na sobie.

ODPOWIEDZ