Debata przedwyborcza

Tylko dla osób zarejestrowanych pod imieniem i nazwiskiem.
Ślązaczka
Wyjadacz
Miejscowość: Michałkowice

Re: Debata przedwyborcza

Post autor: Ślązaczka » 06:58, 25/wrz/2018

Laura M pisze:
02:05, 25/wrz/2018
Niestety myślę, że Torres może mieć wiele racji i w krótkim czasie powstanie nam tu lokalne stowarzyszenie Kodziarzy, którzy będą twierdzić, że taka debata jest absolutnie niedopuszczalna bo jest niezgodna z konstytucją :lol: :lol: :lol: .
I tą wypowiedzią przypieczętowałaś kim jesteś. A jesteś jedną z tych osób, która demolowanie kraju uważa za dobrą zmianę, a wszystkich przeciwnych tym zapędom, wrogami Polski, tak jak to widzi Twój wódz , psychopatyczny i kreujący się na Hitlera oraz podpatrujący poczynania Orbana, zakompleksiony i chory z nienawiści Kaczyński.
Śmiej się śmiej !!!!

Awatar użytkownika
Janusz Ławecki
Moderator
Imię: Janusz
Nazwisko: Ławecki
Miejscowość: Siemianowice Śląskie Hugo

Post autor: Janusz Ławecki » 09:38, 25/wrz/2018

I kto tu jest chory z nienawiści? Urszulo, nie podniecaj się bo Ci żyłka na twarzy wyskoczy jak będziesz się napinać. Jedni i drudzy są nie wiele warci.
Wszyscy mówią "nie czyń drugiemu co tobie nie miłe"
A ja mówię: "czyń drugiemu to, co chciałbyś, żeby on uczynił tobie"
(największy ze wszystkich ludzi)

Torres
Wyjadacz

Post autor: Torres » 21:41, 12/paź/2018

Awatar użytkownika
Janusz Ławecki
Moderator
Imię: Janusz
Nazwisko: Ławecki
Miejscowość: Siemianowice Śląskie Hugo

Post autor: Janusz Ławecki » 07:53, 13/paź/2018

Torres pisze:
21:41, 12/paź/2018
Czemu tu tego nie ma???
https://www.wolnesiemianowice.pl/debata ... kandydatow
Muszę przyznać, że nie na wszystko mam czas. Pracowałem nad wydaniem gazety i nie miałem kiedy tu wejść nawet.
Przy okazji powiem, że dzwoniłem do kilku kandydatów z Centrum w sprawie debaty, rozmawiałem z Groniewską, Janotą, Siegelem, Frankowiczem, Mertą i kilkoma innymi osobami i tylko Frankowicz wyraził się, że to dobry pomysł. Może kiedyś będą z niego ludzie? Żaden komitet wyborczy nie raczył nawet odpowiedzieć. To jest śmieszne. Gdyby mieszkańcy masowo się dowiedzieli z jakimi miernotami mają do czynienia to by ich wyśmiali.
Wszyscy mówią "nie czyń drugiemu co tobie nie miłe"
A ja mówię: "czyń drugiemu to, co chciałbyś, żeby on uczynił tobie"
(największy ze wszystkich ludzi)

ODPOWIEDZ