Platforma Obywatelska ma porywający plan dla Siemianowic

Tylko dla osób zarejestrowanych pod imieniem i nazwiskiem.
Awatar użytkownika
Janusz Ławecki
Moderator
Imię: Janusz
Nazwisko: Ławecki
Miejscowość: Siemianowice Śląskie Hugo

Platforma Obywatelska ma porywający plan dla Siemianowic

Post autor: Janusz Ławecki » 23:44, 20/sie/2018

Zachęcam wszystkich do posłuchania co Platforma Obywatelska ma do zaoferowania mieszkańcom Siemianowic śląskich. Hit sezonu!!!
https://www.youtube.com/watch?v=inT-sEgLJKs&t=497s
Wszyscy mówią "nie czyń drugiemu co tobie nie miłe"
A ja mówię: "czyń drugiemu to, co chciałbyś, żeby on uczynił tobie"
(największy ze wszystkich ludzi)

Ślązaczka
Wyjadacz
Miejscowość: Michałkowice

Re: Platforma Obywatelska ma porywający plan dla Siemianowic

Post autor: Ślązaczka » 07:21, 21/sie/2018

Ja do tego człowieka czuję wyjątkową awersję, dlatego PO pod jego przewodnictwem, nawet z jego udziałem, nie ma u mnie żadnych szans na głos poparcia.

Ślązaczka
Wyjadacz
Miejscowość: Michałkowice

Post autor: Ślązaczka » 09:43, 21/sie/2018

Wcale nie mam zamiaru kryć się z tym na kogo najchętniej zagłosowałabym.
Z autopsji wiem, że najlepszymi ludźmi są geje. Gdyby taka, gejowska formacja w naszym mieście się pojawiła to bym na nich zagłosowała. W „katolickim” PIS-ie jest najwięcej złych ludzi. Też jestem katoliczką, jednak do pisowskich katolików dużo mi brakuje, chociaż jako katoliczka nie powinnam ich nienawidzić, ale reakcja na każdą wypowiedź ich zwolennika jest taka, że wszystko się we mnie gotuje. Nawet modły do Boga, by ukrócił ich samowolę, na niewiele się zdają. "Sodomitami" nie są ci o innej orientacji seksualnej, a ci co Gomorę z Polski robią.

Torres
Wyjadacz

Post autor: Torres » 15:13, 21/sie/2018

Masakra jakaś! Co to w ogóle było?
Pomijam niesamowitą frekwencję choć pewny jestem,że tłumy zgromadziły się za drzwiami.
Trudno zdefiniować to spotkanie .Tak naprawdę nawet nie umiem /i chyba nie tylko ja/ odnieść się do tego.Do 55 minuty autopromocja milusińskich
za stołu.Beblanie o wszystkim czyli o niczym i tak na okrągło.Oczywiście te monologi zdecydowanie wygrywa senior Gościniak,który jak się okazało na koniec zaliczył wtopę gdyż nie powitał z odpowiednimi honorami dyrektora biura /jakiegoś biura/,a przecież cytuję"To niezwykle ważna figura" :lol:
Potem jedno pytanie zaś w odpowiedzi jak /to zwykle/ można było usłyszeć,że wadliwe są regulację prawne,a przepisy do dooopy.
Trochę świeżości wniósł niejaki :lol: Lawecki lecz w połowie pytania już można było zauważyć,że "licznie" zebrani :lol: są zdegustowani tym,że zadaje
drażliwe pytania, na które oczywiście nie ma odpowiedzi.Przy drugim pytaniu wspomnianego spojrzenia dezaprobaty zebranych mogły zabić :lol:
W stanie spoczynku Kopyczok swoją wypowiedzią na koniec liznął pierścień marszałka choć w istocie powinien promować się w zupełnie innej partii :lol:
http://katowice.wyborcza.pl/katowice/1, ... rects=true
Reasumując należy uznać,że wywiadówka była merytoryczna,spontaniczna oraz obfitowała w wiele interesujących zwrotów. :roll:
Niestety z tej mąki chleba nie będzie zaś od strony organizacyjnej dno dna co wyczuł pewnie dyrektor biura /ważny gość/bawiąc się swoim telefonem.
Hiciorem było zaproszenie wszystkich chętnych do zrobienia sobie fotek z bajarzami.Gigant sprawa warta powielania na każdym kolejnym spotkaniu.
Brawo!!!

Awatar użytkownika
Janusz Ławecki
Moderator
Imię: Janusz
Nazwisko: Ławecki
Miejscowość: Siemianowice Śląskie Hugo

Post autor: Janusz Ławecki » 10:04, 23/sie/2018

Jeśli tak będzie wyglądała cała kampania Platformy w Siemianowicach to gratuluję i wręcz się cieszę. Sami się zaorają.
Wszyscy mówią "nie czyń drugiemu co tobie nie miłe"
A ja mówię: "czyń drugiemu to, co chciałbyś, żeby on uczynił tobie"
(największy ze wszystkich ludzi)

ODPOWIEDZ