z cyklu Wielka Polityka: tacy nami rządzą

Ślązaczka
Wyjadacz
Miejscowość: Michałkowice

z cyklu Wielka Polityka: tacy nami rządzą

Post autor: Ślązaczka » 17:29, 20/sie/2018

Ślązaczka
Wyjadacz

Re: z cyklu Wielka Polityka: tacy nami rządzą

Post autor: Ślązaczka » 18:17, 21/sie/2018

Posłuchajcie tej odważnej, jak ja, kobiety.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... alnie.html

Ślązaczka
Wyjadacz

Post autor: Ślązaczka » 07:06, 02/wrz/2018

Dziś na portalu społecznościowym napisałam to, do tematu poniżania przez PIS i Kościół Wielkiego Polaka- Wałęsę.

"Panie Wałęsa !! Kościół katolicki w Polsce, to nie jest już ten kiedy byliśmy młodzi i kiedy był z nami, ludem ciemiężonym . Taki nijaki Duda, dziś ma czelność w tym kościele za przyzwoleniem hierarchów kościelnych potępiać tamten okres, kiedy to wespół z kościołem, modląc się o bezkrwawą rewolucję, dokonaliśmy cudu. Taki nijaki Duda pierdzi ( nie dało się łagodniej), że dziś płacimy za to wielką cenę. Płacimy, mając takiego prezydenta i taki kościół.

Ślązaczka
Wyjadacz

Post autor: Ślązaczka » 11:06, 02/wrz/2018

Już jestem u kresu wytrzymałości w tym PIS-owskim bagnie.

Co by było dziś, gdyby marzenia Dudy o przelaniu krwi w tamtych czasach się spełniły.

Dziś Duda byłby w PZPR i najpewniej w ścisłej czołówce, bo jest to typ człowieka, któremu marzy się zamordyzm. O Europie moglibyśmy tylko pomarzyć, za to Rosja putinowska byłaby dla nas jedynym przyjacielem, a my jej republiką. ZOMO już by interweniowało od dawna, a tak musimy jeszcze trochę poczekać.
Kościół byłby znów pełen wiernych, bo księża nie mieliby z kim się bratać i im służyć.

Gdyby w moim kościele księża nauczali po PIS-owskiemu,dawno już by mnie w nim nie było.

Ślązaczka
Wyjadacz

Post autor: Ślązaczka » 14:01, 02/wrz/2018

Na moment włączyłam telewizor i słyszę krzywoustego, który mówi : dlaczego nie protestowano i wołano Konstytucja, jak ludziom żyło się źle ( teraz żyje się dobrze?), bo wtedy opozycja PIS-owska to akceptowała, dlatego nie protestowała, odpowiadam mu. Tyle powinien ktoś taki jak on wiedzieć, że zawsze protestuje opozycja.

Ślązaczka
Wyjadacz

Post autor: Ślązaczka » 08:16, 03/wrz/2018

ODPOWIEDZ