Śpik i kulki na mole

Awatar użytkownika
Janusz Ławecki
Moderator
Imię: Janusz
Nazwisko: Ławecki
Miejscowość: Siemianowice Śląskie Hugo

Śpik i kulki na mole

Post autor: Janusz Ławecki » 10:41, 22/kwie/2018

Miało to miejsce gdzieś około 1-1,5 miesiąca temu w Michałkowicach. Bezpośrednio za bankiem pko jest chodnik wzdłuż tam stojącego bloku. Idę nim. Nagle tuż przede mną leci śpik ( śpik to wydzielina z nosa). Śpik, który z siłą wodospadu wypuścił z nosa Ławecki. Chciałam się w tamtym momencie ujawnić, reagując na takie ynteligenckie zachowanie „gościa „ na ŚLĄSK_u, ale pomyślałam, że i tak do bufona nie dotrze, że jest to coś przez Ślązaków nie akceptowanego.
Uściślę. Obok tego chodnika stał dostawczy samochód typu Nyska, którym dwóch mężczyzn, m.in. i Ławecki przyjechali.
Miało to miejsce w Michałkowicach, tuż za bankiem pko gdzie jest chodnik wzdłuż tam stojącego bloku. Idę nim. I nagle.... tuż przede mną wielka chmura oparów o charakterystycznym odorze kulek na mole, o barwie żółto-zielonej i tak gęstej, że wszystkie owady w jej zasięgu, dusiły się i spadały na chodnik z przeraźliwym łoskotem skrzydeł. Wystarczył jeden wdech bym poczuł, że za chwilę braknie mi tlenu i skończę jak te biedne zagazowane muchy, pszczółki i motyle. Ostatnim wysiłkiem pozbyłem się tej gęstej lepkiej substancji, próbującej zadusić moje biedne pęcherzyki płucne. I gdybym nie wstrzymał oddechu, to nie zauważył bym, że ta chmura przemieszczała się wraz z kobietą, która prawdopodobnie była elementem jej wybitnie chorobliwej aury,. Samochodu typu "Nyska" niestety nie zauważyłem, gdyż byłem zajęty reanimacją mego kolegi.
Wszyscy mówią "nie czyń drugiemu co tobie nie miłe"
A ja mówię: "czyń drugiemu to, co chciałbyś, żeby on uczynił tobie"
(największy ze wszystkich ludzi)

Torres
Wyjadacz

Re: Śpik i kulki na mole

Post autor: Torres » 13:24, 22/kwie/2018

Takie chodzące wcielenie BM Rec Woman :lol:

Ślązaczka
Wyjadacz
Miejscowość: Michałkowice

Post autor: Ślązaczka » 15:27, 22/kwie/2018

A ty tu Torresie jaką rolę odgrywasz ? Arbitra z bożej łaski ?

Torres
Wyjadacz

Post autor: Torres » 15:48, 22/kwie/2018

W tym sporze reprezentuję otolaryngologię :lol:
Myślę,że Janusz doznał czegoś co się określa jako hiperosmia czyli innymi słowy nadwrażliwość węchowa :roll:

Awatar użytkownika
Janusz Ławecki
Moderator
Imię: Janusz
Nazwisko: Ławecki
Miejscowość: Siemianowice Śląskie Hugo

Post autor: Janusz Ławecki » 16:16, 22/kwie/2018

Przynajmniej sprawiłem, że dyskusje o pierdołach są prowadzone na forum o pierdołach. Mam nadzieję, że w temacie mieszkań nie będzie mi już więcej nikt śmiecił.
Wszyscy mówią "nie czyń drugiemu co tobie nie miłe"
A ja mówię: "czyń drugiemu to, co chciałbyś, żeby on uczynił tobie"
(największy ze wszystkich ludzi)

Ślązaczka
Wyjadacz

Post autor: Ślązaczka » 21:07, 22/kwie/2018

@ Torres
Tyś jest dochtor, że operujesz takimi wyrażyniami ?

Torres
Wyjadacz

Post autor: Torres » 21:48, 22/kwie/2018

Zgadłaś :lol: weterynarzem.Głownie zwalczam insekty głownie mole :P

Ślązaczka
Wyjadacz

Post autor: Ślązaczka » 06:37, 23/kwie/2018

Najgorsze, moim zdaniem, są te mole książkowe. Siedzą w tych książkach i bletrują non stop te kartki gołymi rękami roznosząc zarazki po innych molach. A co najtragiczniejsze w tym, że sami o sobie mówią : jestem molem...
Wytępić te mole, bo efekt ich molowej działalności jest taki, że np. zachód kojarzy im się ze zgnilizną, prostactwem, zacofaniem itp. Przykład z wczoraj. Kto Francuzów nauczył jeść widelcem, no kto?

Ślązaczka
Wyjadacz

Post autor: Ślązaczka » 12:02, 23/kwie/2018

Pewnie znane jest wam powiedzenie : kto pod kim dołki kopie, sam w nie wpadnie". Z molami się sprawdziło.

ODPOWIEDZ