Korona 2020

Tylko dla osób zarejestrowanych pod imieniem i nazwiskiem.
Torres
Szef
Posty: 1232
Rejestracja: 20:20, 26/mar/2017

Re: Korona 2020

Post autor: Torres » 18:13, 20/lut/2021

Geneza III fali i maseczkowego show :lol:

Czy ludziska już w ogóle wyłączyli myślenie by tak dać się dać ciulać?
https://www.kierunekchemia.pl/artykul,8 ... -ffp2.html
Produkt pakowany będzie w opakowania zbiorcze po 25 lub 50 szt. i przeznaczony jest na rodzimy rynek. Wytwarzane przez CIECH półmaski filtrujące FFP2, które niebawem trafią do regularnej sprzedaży, są wykonane z kilku warstw materiałów (w tym również o właściwościach filtracyjnych) i dopasowują się do kształtu twarzy.
:lol:

http://eurologistics.pl/logistyka-produ ... -pandemii/
Produkowane przez nas maseczki FFP2 nie są naszym ostatnim słowem – mówi prezes spółki Ciech Pianki. – Jesteśmy na etapie testów produkcyjnych maseczek w standardzie FFP3. W tym roku zamierzamy przeprowadzić proces certyfikacji i liczymy, że dość szybko uda nam się wprowadzić na rynek maseczki FFP3, które znajdą zastosowanie m.in. w laboratoriach i w szpitalach.
Myśleli i myślą perspektywicznie :lol: Pewnie niebawem okaże się,że maski FFP2 to tak nie do końca chronią więc Chorban and Company nakażą nosić FFp2 no ale mając firmę z taką "tradycją" i gwiazdami trudno by się było dziwić,że będzie inaczej.
Grupa CIECH, jeden z największych koncernów chemicznych w Europie Środkowo-Wschodniej, rozpoczęła produkcję najwyższej jakości maseczek ochronnych, których skuteczność filtracyjna osiąga klasę FFP2. Pomysłodawcą był Sebastian Kulczyk, udziałowiec większościowy. Minister zdrowia ma dziś wydać rozporządzenie, na mocy którego zostanie wprowadzony obowiązek noszenia maseczek chirurgicznych – poinformował w piątek główny doradca premiera ds. COVID-19 prof. Andrzej Horban.
Kto by się takiemu nazwisku oparł :lol: :lol: :lol:
Kto wie może co tam zaś nagrali u Sofy i z czasem posłuchamy :roll:

Na razie jednak trzeba słuchać kolejnych ekszpertów co to udowadniają nam,że maseczki FFP2 to jedyne,które zatrzymują wirusy :lol:
Eureka po roku czasu.
Telewizji i mediom wszelkim powinno zrobić się co najmniej miesięczny lockdawn...od już!

Torres
Szef
Posty: 1232
Rejestracja: 20:20, 26/mar/2017

Re: Korona 2020

Post autor: Torres » 20:31, 20/lut/2021

Wakacje tuż tuż i tak sobie marzę o ...Zanzibarze.Nie ma obostrzeń jedynie zalecenia czyli normalnie.Zawsze to lepsze niż Januszowy Egipt...zresztą tam trzeba mieć test.
No i tak w zasadzie zastanawiałem się /do dzisiaj/ ,kiedy liderzy psychozy ich udupią w myśl zasady,że krnąbrność trzeba piętnować i karać.
Póki co Zanzibar stał się hitem turystycznym, ludzie jeżdżą,nic się nie dzieje,jest fajnie tzn fajnie i normalnie.
Czas jest jednak taki,że nie ma być fajnie i normalnie... a być dokładnie odwrotnie.
Z zestawienia wyszukiwarki eSky wynika, że Zanzibar bije rekordy popularności – w styczniu liczba wyszukiwań ofert podróży właśnie tutaj wzrosła o 280 procent w stosunku do stycznia 2020 roku – pisaliśmy kilka dni temu na łamach Fly4free.pl – Poszukiwania Polaków zaczynają się od weryfikacji restrykcji w kraju docelowym. Rodacy najczęściej wybierają kraje, gdzie nie są wymagane testy lub kwarantanna po przylocie – podsumował eSky w komunikacie prasowym.
Co prawda dziś trudno powiedzieć, czy takie rozluźnienie wyjdzie Zanzibarowi na dobre także w dłuższej perspektywie. Czy też słuszną drogą okaże się podejście Tajlandii, która maksymalnie utrudnia wjazd, Australii, która pozostaje zamknięta czy właśnie Zanzibaru, które zdecydował się po prostu otworzyć bez żadnych obostrzeń? Czas pokaże. A póki co pozostaje się cieszyć, że w ogóle jest możliwość odwiedzenia jakiegokolwiek kraju – wszak decyzję czy to zrobić już każdy podejmuje sam. Ale czyż nie miło w ogóle mieć ten wybór?
Oczywiście,że jest miło i mimo tego,że cena trochę wygórowana ale cóż.Lepsze to niż Rowy i Międzyzdroje z parawanem i maską :lol:
Nie może jednak być za miło więc trzeba zamącić w umysłach Polaków siejąc jak zwykle strach... czyli normalnie :roll:
https://portal.abczdrowie.pl/koronawiru ... sars-cov-2
Koronawirus. Wakacje na Zanzibarze? Dr Dzieciątkowski: Turyści muszą być świadomi ryzyka. To wylęgarnia mutacji SARS-CoV-2
Mówi Dzieciątko,że to wylęgarnia ale po chwili mówi już inaczej...
mówi dr hab. Tomasz Dzieciątkowski, wirusolog z Katedry i Zakładu Mikrobiologii Lekarskiej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. - Jeśli nic się nie zmieni i to w szybkim czasie, to cały świat będzie miał problem, ponieważ takie tereny jak Tanzania i Zanzibar będą rezerwuarem dla koronawirusa i jego potencjalnych nowych mutacji - podkreśla wirusolog[/b].


No więc pytam qrwa mać czy ten Zanzibar jest czy nie jest wylęgarnią wszelkich wersji wajrusa?
Pytam czy jest czy dopiero będzie,a jeśli będzie to kiedy,o której i czy wpierw w Zanzibarze czy też w Tanzanii.?Tak naprawdę to jedno państwo lecz pisząc o Tanzanii i o Zanzibarze ma się mieć świadomość,że jakoby to już dwa państwa są wylęgarnią! Manipulacja i artykuł sponsorowany.
Nie oznacza to przecież, że kraj ten jest wolny od zakażeń. Ludzie tu, tak samo jak wszędzie na świecie, umierają z powodu COVID-19. Tylko tutaj jako przyczynę śmierci podaje się zapalenie płuc albo inne choroby -
No właśnie,a u nas umierają tylko na Cowid i Covid plus choroby współistniejące lub odwrotnie czy też w innej kombinacji!
Zdaniem dr Dzieciątkowskiego decyzja o nieszczepieniu nawet niewielkiego kraju leżącego w Afryce, może mieć konsekwencje dla całego świata.
Oczywiście,że będzie miało bo się posrało.Trzeba by zapytać Dzieciątko czemu nie szczepi się inny mały kraj o nazwie Vanuatu?
Na wyspiarskim Vanuatu na południowym Pacyfiku nie odnotowano do tej pory żadnego przypadku zainfekowania koronawirusem, dlatego zdecydowano się na przeprowadzenie w sobotę meczów w krykiecie.
Więc co jest nimi nie tak,że grają w krykieta... ?
Pewnie Dzieciątko uzna to za szczyt ignorancji i zagrożenia dla świata,a może z kolegą po fachu stwierdzą,że takie zachowanie to nowy objaw Cofida? Krykietowa schiza to nowa nazwa w Cofitowym nazewnictwie.
Może Chorban profilaktycznie podrzuci im w imię ratowania świata kilka respiratorów od Szómowskjego czy też hitowe maski FFP2,a wszystko to pod nazwą Narodowa Pomoć dla bratniego narodu Vanuatu
:lol:
Zamysł jednak wypowiedzi ekszperta Dzieciątka jak i sam artykuł miał na celu co innego.Po przeczytaniu i po płytkiej analizie zacznie się rozterka
potencjalnych turystów w planowanych wyjazdach do tego pięknego miejsca,a przełożeniem tego będzie spadek ofert.To pewne!

Prezydent Tanzanii John Magufuli poinformował, że wycofano stosowane testy na obecność koronawirusa, ponieważ dały wynik dodatni przy badaniu próbek m.in. kozy i papai.
U nas w takim wypadku mówi się ,że test wyszedł ujemno-dodatni :lol:
PS
Sprawdziłem i się okazało,że na Vanuatu był jak dotąd 1 przypadek...Narodowa kwarantanna i pełny lockdawn oraz odwołanie wszystkich meczy krykieta! Takie im śle zalecenia Chorban po konsultacji z Dzieciątkiem!

Torres
Szef
Posty: 1232
Rejestracja: 20:20, 26/mar/2017

Re: Korona 2020

Post autor: Torres » 18:29, 21/lut/2021

https://www.youtube.com/watch?v=IH3LqtivbAg

Najciekawszy fragment gdzieś od 2.40 ...
Pomyśleć jak medycyna zmieniła się w tak krótkim czasie w ustach ekszperta Gluta i jego kształconych kolesi.
To niepojęte jak w tak krótkim czasie można zmanipulować prawie cały świat! Pierwszoplanową rolę odgrywają tu media,które w wyrachowany i perfidny sposób przeinaczają fakty i kompleksowo nakręcają spiralę strachu i kłamstwa.
Nałożyć podatek od podatku,a od tego podatku jeszcze jeden podatek! Jedyne sensowne rozwiązanie.Natychmiast!

Torres
Szef
Posty: 1232
Rejestracja: 20:20, 26/mar/2017

Re: Korona 2020

Post autor: Torres » 20:37, 21/lut/2021

Takich ozdrowieńców w świecie medycyny jest zdecydowanie więcej aniżeli Glut.Warto przypomnieć ich stosunek do Cofida jak i wypowiedzi zwłaszcza gdy zaczynają nam wpychać maski FFP3 i FFP2 made in Kulczyk/Ciech :lol:
https://biznes.radiozet.pl/News/Maseczk ... -Jaka-cena :lol:
Znacznie więcej pieniędzy wydadzą ci, którzy chcą mieć profesjonalną maskę filtrującą typu FFP3. Ceny rozpoczynają się średnio od 20 zł za sztukę, a sięgają nawet kilkuset złotych.
No cóż zdrowie przede wszystkim!
Słynny bełkot ówczesnego ministra Szómowskiego,który to dziś współczuje zmiennikowi Poniedziejskiemu i mówi,że "Polska balansuje" :lol:
Znamienne słowa!
https://www.rp.pl/Koronawirus-2019-nCoV ... rusem.html
I tera uwaga!!! :roll:
Pytany, gdzie był w tym roku na nartach, minister zdrowia odparł, że we Włoszech. Dodał, że gdy wrócił, to nie przebadał się i nie udał się na kwarantannę, tylko poszedł do pracy. - Kontrolowałem swój stan, aczkolwiek to był jeszcze czas, kiedy nie było tzw. czerwonej strefy we Włoszech - powiedział Łukasz Szumowski.
Powinniśmy sprawdzić, czy się czujemy dobrze, czy nie, czy mamy temperaturę, czy nie. Jeżeli mamy temperaturę 38 stopni, kaszlemy, duszno nam, zgłaszamy się do oddziału zakaźnego. Nie na SOR, nie do POZ, nie na izbę przyjęć - do oddziału zakaźnego - oświadczył minister. Zastrzegł, że to zalecenie dotyczy osób z poważnymi objawami. - Nie chodzi o kichnięcie dwa razy, tylko o grypowe objawy - dodał.
:lol:
Szumowski przestrzegł przed paniką. - Eksperci mówią, że 80 proc. zachorowań przebiega w sposób łagodny lub bezobjawowy. Podobnie jak w grypie, chorują poważnie osoby starsze, osoby chore, osoby, które mają inne choroby - onkologiczne, dializy - osoby powyżej 80. roku życia - powiedział minister.
Minister został zapytany o masowo wykupywane na świecie maseczki na twarz. - One nie pomagają, one nie zabezpieczają przed wirusem, nie zabezpieczają przed zachorowaniem - powiedział Szumowski. Dopytywany, dlaczego ludzie noszą te maseczki, odparł: - Nie wiem.

- Kiedyś w Chinach i całym świecie azjatyckim noszono je głównie z powodu smogu i pewnej kultury, która tam jest, natomiast WHO nie zaleca, eksperci nie zalecają (noszenia maseczek - red.) - dodał szef resortu zdrowia.
Ponoć tylko świnia czy coś tam nie zmienia swoich poglądów ale,żeby aż tak??? Przecież taki wywołany profesorek wie co mówi bo przecież to wykształciuch w określonym kierunku.
Czas minął i zmieniło się wszystko, zwłaszcza miłość do interesów.Każdy coś z tego tortu musi dziabnąć więc zaczęły się rodzić maseczki,respiratory,płyny odkażające /Made in Orlen and łobajtek/ i wiele innych pieprzonych specyfików nie wiadomo po co i dlaczego.
Oczywiście wiadomo po co i dlaczego bo przecież tu chodzi o zdrowie Polaków :lol: Wisienką na Covidowym torcie są Narodowe Szpitale Tymczasowe,które to są ostatnią barierą przed III falą.
Fala już jest bo być musi lecz zamysł z przed kilku miesięcy był wręcz proroczy :lol:
Scenariusz rozpisany akt po akcie konsekwentnie wdrażany miesiąc po miesiącu.
Jeśli jest jeszcze ktoś kto przypuszcza,że ten cały cyrk Covidowy nie ma swoich reżyserów to pewnie niebawem ostatecznie przejrzy na oczy.
Zamordyzm ,kolejne restrykcje i stygmatyzacja społeczeństwa w najbliższych miesiącach nie pozostawi żadnych wątpliwości o co tu chodzi!

Torres
Szef
Posty: 1232
Rejestracja: 20:20, 26/mar/2017

Re: Korona 2020

Post autor: Torres » 09:19, 22/lut/2021

Od pewnego czasu komunikaty zaczęły pojawiać się skoro świt :lol: Niczym alerty czy też alarmy co ma skłaniać opinię społeczną do sądzenia,że dzieje się coś złego,ważnego ,a nawet nadzwyczajnego.Taki tani chwyt socjotechniczny! :lol:
Wiceminister ujawnił dane o zakażeniach z ostatniej doby. "Jesteśmy w trzeciej fali"
Ujawnili to już w Zakopanym wiele dni temu lecz teraz trzeba tą decyzję podpierać dodatkowymi argumentami.Uzasadnienie musi być...jakie by nie było.
Wiceszef resortu zdrowia Waldemar Kraska mówił w poniedziałek w Polskim Radiu 24 o nowych przypadkach koronawirusa w Polsce. Ujawnił, że ostatniej doby potwierdzono 3890 zakażeń.
W oparciu o te dane ministerek twierdzi,że o to mamy wzrost w stosunku do ubiegłego tygodnia o 1300 przypadków :roll: No niby tak ale chcąc porównywać dane i wysuwać na ich podstawie opinie to punktem wyjścia zawsze jest to do czego chcemy się odnieść,a tak naprawdę co chcemy osiągnąć. :lol:
W tym wypadku chcemy osiągnąć opinię wskazującą na wzrost :lol:
Bo gdyby tak przez analogię odnieść się do 3 stycznia 5692 przypadki
10 stycznia 9651 przypadki
17 stycznia 6116 przypadki
24 stycznia 4938 przypadki
31 stycznia 4703 przypadki

to nagle by się okazało,że miesiąc luty zdecydowanie lepszy aniżeli styczeń...liczby nie kłamią!
Tak więc jest to zwykła,wredna,wyrachowana manipulacja danymi gdyż autorzy tego spektaklu mają świadomość,że społeczeństwu trudno je zweryfikować więc mogą pier....lić jak leci,a ciemno lud to kupi!
Teraz reżyserka Cofida musi tylko zwiększyć ilość testów i dalej wskazywać,że dane pną się w górę...mamy pik wzrostowy :lol: Do tego dodać kilka opinii usłużnych ekszpertów plus migawki ze świata by dojść do ostatecznej konkluzji,że oto :
"Z danych wynika,że decyzja o dodatkowych restrykcjach miała swoje uzasadnienie gdyż mamy wzrost zachorowań co widać na poniższym wykresie."
Na wykresie gooooowno będzie widać lecz jako dodatkowy instrument oczojebny w sposób jednoznaczny przekreśli wszelkie dyskusje w temacie czy jest III fala czy też jej nima :lol:
Jest III fala bo miała być!
Trzeba pamiętać,że przy analizie takich danych,statystyki zawsze nadrzędną zasadą jest kwestia optyki czyli co chce się pokazać :lol:

Typowe cwaństwo przekazu
Zakażenia: 1 642 658 (dzisiaj: 3890). Zgony: 42 188 (17). Szczepienia: 2 715 159 (14 973)
W oko wpada przy zgonach cyfra 42 188 :lol: i to bije w oczy bo ma.III fala! Jednak obok w nawiasiku jest cyferka 17!!!! :lol: To faktycznie zajebisty wzrost! :lol:
No i gdyby odnieść te 17 zgonów do jakiejkolwiek daty to byłby to rekord świata! Bo tak małej ilości chyba nie było od z 10 miesięcy :lol:
No ale kogo to obchodzi.

Pismaki,którzy nazywają się /nazywają sami siebie/ dziennikarzami nawet nie próbują w sposób analityczny podejść do tego i próbować skomentować.
Pewnie Chorban by coś wymyślił w uzasadnieniu ale dało by mu to do myślenia,że na to co publikują są osoby,które nie podchodzą do tego aż tak bezkrytycznie.
Należy przypomnieć jedną z ważniejszych zasad etyki dziennikarstwa:
zadaniem dziennikarzy jest przekazywanie rzetelnych i bezstronnych informacji oraz różnorodnych opinii, a także umożliwianie udziału w debacie publicznej,
Informacje powinny być zrównoważone i dokładne, tak by odbiorca mógł odróżnić fakty od przypuszczeń i plotek, oraz powinny być przedstawiane we właściwym kontekście i opierać się na wiarygodnych i możliwie wielostronnych źródłach.
Informacje należy wyraźnie oddzielać od interpretacji i opinii.
Niestety media kompromitują się raz za razem.Wstyd!

Torres
Szef
Posty: 1232
Rejestracja: 20:20, 26/mar/2017

Re: Korona 2020

Post autor: Torres » 15:44, 22/lut/2021

Opinia jakby z innego świata :lol:
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Prof-F ... 95664.html
Prof. Flisiak: Ten lockdown jest zły
:lol:
Nowy lockdown jest działaniem nadmiarowym, prawdopodobnie robionym na zapas. Zamknięcie gospodarki i szkół może doprowadzić do tego, że nie będzie komu i za co leczyć
Poproszony o skomentowanie słów premiera Morawieckiego, że według naukowców z Uniwersytetu Warszawskiego przez demonstracje może być nawet o pięć tysięcy zakażeń dziennie więcej, odparł, że "nie ufa" tym szacunkom liczbowym. "Nie wiem, co to za obliczenia, ale jeśli tych samych ekspertów, na których prognozach rząd opierał się dotychczas, to specjalnie im nie ufam.
:lol:
Czy ci eksperci mierzyli odległości między demonstrującymi, liczyli, ilu miało maseczki i jak długo trwał ich pochód przez to czy inne miasto?
Boki zrywać! W zasadzie profesor Flisiak mówi to co każdy obserwujący ten pieprzony cyrk.Jak widać jest jednak w opozycji do ogólnego bełkotu Glutów,Dzieciątków,Sajmonów i wielu innych gwiazd,których to media publikują powodując zamieszanie i pranie mózgów Polaków!
Spytany, czy podtrzymuje swoje słowa sprzed tygodnia, że szacowanie jak rozwinie się sytuacja epidemiczna to "wróżenie z fusów", powiedział, że dalej tak uważa.
No a smutasy uważają inaczej i pewnie niebawem za Cofida odpowiedzialne będą wracające bociany z Afryki :lol: Wybić co do jednego to jedyna słuszna diagnoza,która pewnie się pojawi niebawem :roll:
https://www.rynekzdrowia.pl/Polityka-zd ... 77,14.html
Inna wypowiedz tegoż profesora...
Prof. Flisiak: nie zmuszajmy ludzi do noszenia masek na ulicach, kiedy zachowują dystans
Należy znieść obowiązek noszenia masek i wszelkich przysłon w miejscach, gdzie nie występuje ryzyko transmisji koronawirusa, np. w lasach, parkach czy nawet na ulicy - uważa prof. Robert Flisiak z Rady Medycznej przy premierze.
Prof. Flisiak uważa również, że przy zachowaniu wszelkich rygorów reżimu sanitarnego można otworzyć restauracje, ponieważ w tych obiektach dość łatwo można kontrolować przestrzeganie wymagań epidemiologicznych.
Czy jednak premier go w ogóle słucha?
Zresztą artykuł został i tak ocenzurowany gdyż na końcu profesor stwierdził,że rządzący nie zawsze podejmują decyzje w zgodzie z opiniami ciała doradczego :roll:
No bo jakby to było? Bez III fali i na dodatek bez maseczek,a na dodatek jeszcze gastronomia miałaby być otwarta?!
Przecież świat przecierałby oczy ze zdumienia więc musi być jedna linia,jeden przekaz zaś media w swoim durnym,wrednym i kłamliwym przekazie informują,że rekord idzie,że słusznie z tą decyzją o dalszych restrykcjach bo przecież zgonów mamy aż 17!!!
Pełny lockdawn dla mediów od jutra do 15 kwietnia na przykład. :lol:
Narobili by w gacie i szybko by się okazało,że Covid to jakaś fikcja wymyślona by spacyfikować społeczność i nabić kabzę koncernom farmaceutycznym i kilku innym "biedakom".Oj działo by się :lol:

Torres
Szef
Posty: 1232
Rejestracja: 20:20, 26/mar/2017

Re: Korona 2020

Post autor: Torres » 17:48, 22/lut/2021

https://wydarzenia.interia.pl/raporty/r ... Id,5065568 :lol: :lol: :lol:

Ober mąciciel kraju chory na Cofida :lol: :lol: :lol:
Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone
Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Trzeba mieć "chody" w interii by zasłużyć na takie traktowanie i ochronę swojej czysto - krystalicznej postaci!
"W związku z pozytywnym wynikiem testu na obecność COVID-19 w najbliższym czasie będę pracował w trybie zdalnym. Przestrzegajmy zasad sanitarnych i szczepmy się!" - napisał Dworczyk.
Gdyby mu tak jeszcze wyłączyć neta było by wspaniale.
Cwaniak dzięki temu nie będzie potrzebować się szczepić.Niezły wał! :lol:

Jutro chyba zakomunikują jakim wariantem jest zarażony bo przecież ta szybka transmisja może ich tam dopaść wszystkich i co wtedy?

Torres
Szef
Posty: 1232
Rejestracja: 20:20, 26/mar/2017

Re: Korona 2020

Post autor: Torres » 22:32, 22/lut/2021

To jest qrwa niemożliwe!
https://wiadomosci.wp.pl/koronawirus-w- ... 594866048a
Jak dodał, "skala przyrostu nowych zakażeń w tym tygodniu już osiąga ponad 30 proc." - Mamy średnio 7300 nowych zakażeń, a tydzień wcześniej mieliśmy 5500, więc skala zmiany jest rzeczywiście duża - ocenił Niedzielski.
Przecież to jest tak jakbym powiedział,że mam 18 lat ale wyglądam na 43 :lol:
Ja pier....lę przecież to już wykład dla debili!
Niedzielski przypomniał, że obserwujemy bardzo dynamiczny wzrost liczby nowych zakażeń, a także - co ważne - duży przyrost liczby zajętych łóżek covidowych.
OPŁATY ZA LECZENIE – na podstawie analizy AOTMiT

4. Za leczenie pacjenta z COVID-19 szpitale tymczasowe otrzymują 1 026,40 zł/osobodzień.

5. Za leczenie pacjenta z COVID-19, który wymaga wentylacji mechanicznej, otrzymują 4 321,14 zł/osobodzień.
Przecież przy takiej kasie nawet ten co ma alergię na musztardę wyląduje na cowidowym łóżku!
W sytuacji gdyby poziom zachorowań spadł do O /zera/ szpitale robiły by łapankę by tylko zapełnić łóżka tzw cowidowe!
Przecież Niedzielskiego trzeba objąć kwarantanną i to w trybie natychmiastowym!
Szumowski wróć!!!!
Minister zdrowia poinformował również, że w związku z wykryciem u szefa Kancelarii Premiera koronawirusa zdecydował się na samoizolację. - Po tym, jak dowiedziałem się, że minister Michał Dworczyk ma pozytywny wynik testu na koronawirusa, poddałem się samoizolacji. Teraz czekam na informacje i decyzje z sanepidu - powiedział Niedzielski.
Oby miał dodatni ale przecież razem z Dworczykiem będą smędzić on line :lol:
Tak czy owak warto się pomodlić!

Torres
Szef
Posty: 1232
Rejestracja: 20:20, 26/mar/2017

Re: Korona 2020

Post autor: Torres » 10:34, 23/lut/2021

Powoli od czasu do czasu pojawiają się artykuły dziennikarzy,których opinie można uznać za rozbieżne z tym co na co dzień musimy wysłuchiwać
https://www.se.pl/wiadomosci/polityka/l ... -F3a2.html
„Mnie ci ludzie umierają na rękach” – zawodził w środę w programie Polsat News jeden z covidowych lekarskich celebrytów, dr Michał Sutkowski, komentując tzw. wydarzenia z Krupówek. Nie wiem, kto panu doktorowi umiera na rękach – na pewno nie ktokolwiek, kto był w weekend w Zakopanem, chyba że czas inkubacji choroby skrócił się nagle do trzech dni. Jeśli zaś się nie skrócił, to pan doktor poszedł w żenującą i dyskredytującą go całkowicie demagogię, nie po raz pierwszy zresztą.
Granic żenady nie zna za to sam minister Niedzielski, który od poniedziałku, a zwłaszcza od środy, gdy liczba zakażeń wzrosła, zacierał już rączki, grożąc: „Ha ha, zaraz was znowu pozamykamy”. Trudno nie odnieść wrażenia, że dla szefa resortu zdrowia straszenie ludzi to coś więcej niż toporna operacja psychologiczna – to dla niego również perwersyjna przyjemność.
We wspomnianym programie dr Sutkowski apelował, żebyśmy nie usprawiedliwiali w żaden sposób „procesów, jakie działy się na Krupówkach”. Ja nie jestem w żaden sposób usprawiedliwić robienia z ludzi idiotów.
Jeśli zaś rządzącym naprawdę się wydaje, że mogą sobie bujać ludźmi jak gumowym kaczorkiem w wannie – a to zamkniemy, a to otworzymy; pozwolimy wyjeżdżać, nie pozwolimy wyjeżdżać; pozwolimy pójść do kina, nie pozwolimy – to niech w końcu pojmą, że to tak nie działa. Przy każdym kolejnym zwrocie cierpliwość jest coraz mniejsza i poziom buntu, który widzieli wcześniej, przy następnym ostrym lockdownie wzrośnie wykładniczo. I bardzo dobrze.
Szkoda tylko,że takich merytorycznych przemyśleń w mediach jest tak mało,a w zasadzie nie ma w ogóle.
Ta wredna propaganda właśnie pozwala władzy na kolejne restrykcje i pozbawianie nas kolejnych swobód obywatelskich.Daj Boże do czasu,do czasu!

Torres
Szef
Posty: 1232
Rejestracja: 20:20, 26/mar/2017

Re: Korona 2020

Post autor: Torres » 10:40, 23/lut/2021

https://wydarzenia.interia.pl/raporty/r ... Id,5067283

Ja pier....lę kolejny wzrost :lol: :lol: :lol:
Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 6310 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem.
:lol:

Z takimi danymi Polska powinna być w zielonej strefie już od dawna!

Zastała im w zasadzie jedynie środa i czwartek żeby jakoś znacząco podrasować wzrost zakażeń bo jak minie tydzień to do czego się będą odnosić?
Duża różnica w stosunku do poprzedniego wtorku
:lol:

Przyjmując taką idiotyczną metodologię trzeba pamiętać,że np w środę 3 lutego zachorowań było 6801

w środę 10 lutego zachorowań było 6936

zaś w środę 17 lutego zachorowań było 8695


Przyjmując środę 17 tego za punkt odniesienia jutro na bank musi być więcej przynajmniej o 1500 niż ...czyli około 10 000 :lol:

Tylko takie dane pozwolą "czarodziejom covidowym" uzasadnić III falę jak i konsekwencje balangi w Zakopanym,a zarazem niefrasobliwość maseczkową i o ogóle wszelkie warianty,które zagościły do nas! :lol:
Tak więc zobaczymy bo jeśli będzie inaczej to cały misterny plan poszedł się walić w p....du :lol:
Z drugiej strony trzeba przyznać,że kreatywność władzy w aspekcie jest tak olbrzymia,że mogą jeszcze nie raz zaskoczyć :roll:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości