MPGKiM upada?

Dla wszystkich zarejestrowanych.
Awatar użytkownika
Laura M
Wyjadacz

MPGKiM upada?

Post autor: Laura M » 02:33, 11/gru/2017

Minęło zaledwie 3 lata od odcięcia MPGKiM od mało korzystnych dla miasta kontraktów i oto ptaszki ćwierkają, że firma jest na dobrej drodze do upadku. Mam nadzieję, że nie jest tak źle jak się słyszy, bo oznaczałoby to utratę pracy dla wielu ludzi.
Ostatnio zmieniony 00:44, 16/gru/2017 przez Laura M, łącznie zmieniany 1 raz.
verba volant, scripta manent...

kulson
Świeżak
Imię: Janusz
Nazwisko: Jakubiec
Miejscowość: Hugo

Re: MPGKiM upada?

Post autor: kulson » 08:35, 11/gru/2017

Możesz cos więcej napisać o tych ćwierkających "ptaszkach"? Co konkretnie jest powodem dołowania MPGKiM?
Byłoby wielka szkoda aby taka miejska firma zwinęła żagle :shock:

Awatar użytkownika
Laura M
Wyjadacz

Re: MPGKiM upada?

Post autor: Laura M » 00:45, 16/gru/2017

Żałuję Kulson ale nic więcej nie mogę powiedzieć. Właściwie w ogóle żałuję, że poruszyłam ten temat. Informacje pochodzą bezpośrednio z wnętrza firmy. Nie mogę nawet podać z którego dokładnie działu – dziś każdy się boi o pracę – dlatego lepiej będzie jeśli usunę ten wątek. Myślę jednak, że nie powinieneś się martwić na zapas. Firma MPGKiM to hydra, której w miejsce odrąbanej głowy odrastają dwie następne. Powiem tyle upadł jeden dział, dwa inne mają poważne trudności ale MPGKiM ma pod sobą tyle spółek-córek, że całkowity upadek firmy jest bardzo mało prawdopodobnym scenariuszem. Nawet gdyby utracili filary jakim są zarządzanie nieruchomościami komunalnymi i remontówka zawsze pozostaje jeszcze dom pogrzebowy, a tam jak wiesz klientów nigdy nie zabraknie ;)
verba volant, scripta manent...

ODPOWIEDZ