Wiekopomne zdjęcie

Dla wszystkich zarejestrowanych.
Awatar użytkownika
Laura M
Super użytkownik

Wiekopomne zdjęcie

Post autor: Laura M » 02:23, 27/lis/2017

Nic dziwnego, że polityków kusi się wysokimi pensjami. Polityk musi być gotowy do robienia i mówienia rzeczy, do których zwykły człowiek nie byłby w stanie się przemóc. To bardzo ciężki zawód. Nie dość, że musisz podać rękę najgorszemu wrogowi bez wzdrygnięcia się i natychmiastowego odruchowego wytarcia o spodnie, to jeszcze trzeba cały czas robić dobrą minę do złej gry a bywa, że i prawić komplementy. Podziwiam. Ja chyba nie dałabym rady.

Zdjęcie wykonano z okazji X-lecia Walcowni Rur Silesia S.A i zamieszczono w krótkiej relacji z tego zdarzenia, z której możemy się dowiedzieć, że:

"...Rafał Piech, Prezydent Siemianowic Śląskich...nie szczędził słów uznania pracownikom oraz władzom spółki." wręczając na koniec prezesowi Jackowi Guzemu list gratulacyjny oraz kwiaty. Los bywa przewrotny.

A dalej już z wypowiedzi p. Jacka Guzego, obecnego prezesa Walcowni dowiadujemy się, że:

"W biznesie jest powiedziane: sukces to nie to, co masz, ale to kim jesteś."

Cóż za trafna sentencja. Myślę, że p. Guzemu tym razem naprawdę udało się uchwycić clou sprawy.

Zastanawia mnie czy autor Rafał Jakoktochce nie mógł powstrzymać się od chichotu przy pisaniu tego artykułu, tak jak ja przy jego czytaniu. Dosłownie aż łezka mi się zakręciła w oku. Jakiś szósty zmysł mi mówi, że to typ o podobnym do mojego, sarkastycznym poczuciu humoru i że biedak też mógł się posmarkać nad klawiaturą. Ewidentnie wyczuwam tu ostre pióro. Powiedz takiemu, że nie może czegoś napisać a skinie głową i potulnie wróci do biurka, po czym naskrobie ugładzony niepozorny tekścik, a wszystko co myśli i tak ujmie i przemyci między wierszami :lol: Uwielbiam takie dusze :lol: Taka umiejętność to rzadki dar.
Załączniki
Obraz 003.jpg
Obraz 003.jpg (180.25 KiB) Przejrzano 360 razy
verba volant, scripta manent...

kulson
Świeżak
Imię: Janusz
Nazwisko: Jakubiec
Miejscowość: Hugo

Re: Wiekopomne zdjęcie

Post autor: kulson » 07:40, 27/lis/2017

Ten gostek z tyłu kogoś mi przypomina. :o
OMC senator startujący do senatu z listy "pisniętych"", to tyn co mo wszystko pochytane" jest takim omnibusem . Był prezydentem miasta, był kierownikiem w firmie komunalnej, jest prezesem, jest na dodatek radnym ( z woli suwerena buhahaha). Tak to się robi karierę jak się wie na jakiego konia postawić. :shock: Prezesurę dostał z nadania aparatu fotograficznego dzięki słynnej fotce z "Broszką" nad stawem w Świętochłowicach.

Torres
Użytkownik

Post autor: Torres » 19:47, 27/lis/2017

:lol: Ludziska przecież to Metalowy Showman.Płakać się chce patrząc na to,a czytając laurkę w postaci artykułu wręcz wyć! Farsa!

Awatar użytkownika
Janusz Ławecki
Moderator
Imię: Janusz
Nazwisko: Ławecki
Miejscowość: Siemianowice Śląskie Hugo

Post autor: Janusz Ławecki » 13:47, 28/lis/2017

Chciałbym obecnym tylko przypomnieć jak zachował się Jacek Guzy gdy Rafał Piech został Prezydentem. Nawet mu ręki nie podał i nie pogratulował. Ot takie mamy buraczane elity w naszym mieście. Ostatnio Jacek Guzy dziwnie koleguje się z trzaśniętym socjopatą i wypowiada pochlebne opinie na temat jego działalności. Niebawem opublikuję kilka kwiatków z pewnej Komisji Rady Miasta.
Wszyscy mówią "nie czyń drugiemu co tobie nie miłe"
A ja mówię: "czyń drugiemu to, co chciałbyś, żeby on uczynił tobie"
(największy ze wszystkich ludzi)

Awatar użytkownika
Laura M
Super użytkownik

Post autor: Laura M » 01:15, 11/gru/2017

Plagiator. Już zdaje się był taki jeden co to nogę chciał podawać ;)
verba volant, scripta manent...

ODPOWIEDZ