To jakiś żart???!!!

Dla wszystkich zarejestrowanych.
Awatar użytkownika
Laura M
Super użytkownik

To jakiś żart???!!!

Post autor: Laura M » 00:26, 18/sie/2017

https://wolnesiemianowice.pl/%E2%80%A2- ... ozbudowuje

Mam nadzieję, że Pan żartuje. Te działki mają w sumie ( bez 806/38, której nie mogę się doszukać - może jakiś błąd się wkradł) blisko 2 ha!!! Biorąc pod uwagę fakt, że BM-ka zwozi i składuje śmieci na hałdy o wysokości przynajmniej 5m to daje nam to gigantyczną ilość kolejnych ton, które zalegną tam przy ich tempie przerobu do następnego stulecia albo i dłużej!
Od dłuższego czasu obserwuję Pańskie poczynania w kierunku manifestacji, która ma się odbyć na rynku i to zarówno od strony forum jak i urzędu, ale po tej informacji choćbym miała się zaczołgać po nieprzespanej nocy to napewno tam będę i włączę się w ten czy inny sposób. Inna sprawa, że z obserwacji tego wszystkiego nasuwa mi się jeden niezbyt miły wniosek - ma Pan na swoim pokładzie kreta.
verba volant, scripta manent...

Awatar użytkownika
Laura M
Super użytkownik

Re: To jakiś żart???!!!

Post autor: Laura M » 00:52, 19/sie/2017

Pojawiła się relacja. Dość szczegółowa.

http://siemianowiceslaskie.naszemiasto. ... id,tm.html

Ja też dołożyłam swoje 3 grosze i rozniosłam trochę ulotek. Może teraz, gdy ludzie mają już konkretny numer, zaczną wreszcie dzwonić.

Ślązaczka
Super użytkownik
Miejscowość: Michałkowice

Post autor: Ślązaczka » 10:10, 19/sie/2017

Kto tego miasta nie kocha, nie będzie o niego dbać. A kocha ten, kto ma tu korzenie. Tu rządzą przyjezdni, a nie Siemianowiczanie. Efekt tego rządzenia jest widoczny wszędzie. Kiedyś na prezydentów mówiono Ojcowie Miasta, bo to byli prawdziwie ojcowie, dbający o wszystkich i o wszystko. A dziś to zwykli populiści, spryciarze, cwaniacy. I czego od takich oczekiwać, CZEGO ? Skoro przyświeca im nachlapać się i nic więcej.

Awatar użytkownika
Laura M
Super użytkownik

Post autor: Laura M » 00:34, 20/sie/2017

Nie wiem na pewno, ale wydaje mi się, że nasz prezydent nie jest osobą napływową, a pochodzi właśnie stąd - z Siemianowic. Jego poprzednik też pochodził z Siemianowic. Zdaje się, że nawet dokładniej z Michałkowic i to z jak to mawiają "z dziada, pradziada", bo przeglądając stare gazety często natrafiam na nazwisko Guzy. Chyba, że chodzi Ci o urzędników ogólnie, tych rzeczywiście mamy z różnych stron, choć nie zawsze oznacza to, że mniej się starają.

ODPOWIEDZ