Siemianowice mają problem z mieszkalnictwem

Tylko dla osób zarejestrowanych pod imieniem i nazwiskiem.
Torres
Wyjadacz

Re: Siemianowice mają problem z mieszkalnictwem

Post autor: Torres » 12:26, 03/mar/2018

W Konstytucji w art 69 o prawach dla osób niepełnosprawnych jest też zapis
Osobom niepełnosprawnym władze publiczne udzielają, zgodnie z ustawą, pomocy w zabezpieczaniu egzystencji, przysposobieniu do pracy oraz komunikacji społecznej.
To artykuł,który wręcz odnosi się do ciebie :lol:
Powinnaś wnioskować w Gminie o specjalną ochronę.Jestem przekonany,że zostanie ci udzielona.Osobiście bym Prezydentowi
doradzał!!!
Brawo Ja! :lol:

Ślązaczka
Wyjadacz
Miejscowość: Michałkowice

Post autor: Ślązaczka » 14:09, 03/mar/2018

Z mieszkania,w którym zamieszkałam z chłopcami, byłam bardzo niezadowolona. W momencie, w którym je otrzymałam byłam, bo nie miała dachu nad głową. Po krótkim czasie, kiedy miałam problem z dziećmi, którzy nie chcieli przebywać razem w pokoju, obrzydło mi. Nie mogłam je zamienić, bo byłam związana z zakładem. Było to mieszkanie służbowe. Gdyby w Polsce było trochę kultury niemieckiej, to życie byłoby, można rzec, jakby nie z tej tu ziemi.Gdyby sytuacja w Polsce była taka jak jest w Niemczech, to na pewno wybrałaby wtedy nie dwupokojowe, a czteropokojowe mieszkanie. Chwal sobie wszystko z czym przychodzi ci się doświadczać, zgodnie z powiedzeniem, „ co oczy nie widzą, sercu nie żal”.

Torres
Wyjadacz

Post autor: Torres » 14:30, 03/mar/2018

Trudno z tego bełkotu coś zrozumieć dlatego ponawiam swoją sugestię żebyś zwróciła się do Prezydenta Miasta i przywołała art 69 Konstytucji.
Jeśli nie uzyskasz wsparcia /a zdziwiłbym się/pozostała ci jedynie emigracja za zachód od Odry.
https://pl.blastingnews.com/europa/2016 ... 77085.html
Szwedzki domek w vaterlandzie to coś co tak po ludzku ci się należy!

Ślązaczka
Wyjadacz

Post autor: Ślązaczka » 14:39, 03/mar/2018

A nie mówiłam, że masz problemy z móżdżkiem !!
Wyobraź sobie, że Polska przyjęłaby u siebie kilka milionów uchodźców i emigrantów. Gdzie by ich nasze władze ulokowały ? Ja wiem, na tych nowych za pieniądze unijne autostradach w poprzek

Torres
Wyjadacz

Post autor: Torres » 14:49, 03/mar/2018

W takiej sytuacji wydaje mi się,że twoja wspólnota to miejsce w sam raz.
Może byś się realizowała w oparciu o jakiś pomocowy program pod jakimś chwytnym hasłem np

"Emigrancie jeśli nie masz domu i tarasu Urszula vel Slązaczka da ci lokum zawczasu"

Ślązaczka
Wyjadacz

Post autor: Ślązaczka » 14:55, 03/mar/2018

Co dziś jadłeś na obiad ?......, bo ja żurek śląski.

Ślązaczka
Wyjadacz

Post autor: Ślązaczka » 12:36, 06/mar/2018

Zagadnienie, które wpisuje się w gospodarkę polską.
Oglądam Super stację i słyszę o trującym powietrzu na Śląsku. Komentarz stacji do tego niusa był taki, że gdyby coś takiego wydarzyło się w zachodniej Europie to już ogłoszony byłby alarm.

Torres
Wyjadacz

Post autor: Torres » 13:31, 06/mar/2018

...że gdyby coś takiego wydarzyło się w zachodniej Europie to już ogłoszony byłby alarm.
No ale jakoś nie ogłaszają choć na godzinę 13 tą przekroczenie norm dopuszczalnych było:
1.Zagrzeb
2.Malmo
3.Malta
4.Pilzno
5.K.Vary
6.Worms
7.Maizn
8.Frankfurt nad Menem
a nawet w USA w stanie Montana :lol:
Nie jest tak,że tylko w Polsce powietrze jest iście jak z okolic Landeco.W innych landach też capi i jakoś nikt alarmu nie ogłasza.Zmieni się wiatr i capić będzie w Koziej Wólce.Histeria smogowa osiągnęła już u nas poziom krytyczny co wcale nie znaczy,że problem ten jest mi obojętny.Nie dajmy się jednak zwariować :roll:

Ślązaczka
Wyjadacz

Post autor: Ślązaczka » 13:40, 06/mar/2018

Mnie ten temat bardzo interesuje, gdyż mój Endomondo, kiedy widzi zabarwienie czerwone i czarne przy pogodzie, to nie chce wyjść ze mną.

Torres
Wyjadacz

Post autor: Torres » 13:47, 06/mar/2018

Ja bym nawet przy zielonym świetle z tobą nie wyszedł :lol:
No ale możesz spróbować w Siemcach jest dziś w miarę względnie.Zresetuj Endomondo.
Przypominam,że założony jest temat o Mieszkalnictwie,a nie o twoich odczuciach powonienia.

ODPOWIEDZ