Metalowy showman

Tylko dla osób zarejestrowanych pod imieniem i nazwiskiem.
Torres
Użytkownik

Re: Metalowy showman

Post autor: Torres » 19:17, 07/paź/2017

http://www.tekstowo.pl/piosenka,republi ... glowy.html

Swoistą karą jest świadomość bycia marginalizowanym przy podejmowania kluczowych decyzji i tych technicznych i tych właścicielskich.Takie poczucie
niemożności i świadomości tego jest strasznie dołujące.No ale cóż to tylko kwestia kapitału ludzkiego.

Awatar użytkownika
Janusz Ławecki
Moderator
Imię: Janusz
Nazwisko: Ławecki
Miejscowość: Siemianowice Śląskie Hugo

Post autor: Janusz Ławecki » 22:59, 07/paź/2017

Ale on to ma w doopie! ważne, że kasa na konto wpływa! Jak długo? nieważne Każdy miesiąc to zysk. Byle do 1-go!
Wszyscy mówią "nie czyń drugiemu co tobie nie miłe"
A ja mówię: "czyń drugiemu to, co chciałbyś, żeby on uczynił tobie"
(największy ze wszystkich ludzi)

Torres
Użytkownik

Post autor: Torres » 12:06, 08/paź/2017

https://www.youtube.com/watch?v=hqTBFtjm7cw
Jakież uczucie nostalgii człowieka ogarnia po obejrzeniu.To był wspaniały czas dla nas wszystkich.Niestety było minęło. :roll:
Całe szczęście,że w drugim wcieleniu Metalowego Showmana główny aktor /psa nie liczę/ filmiku może realizować swoje pasję życiowe,a wszytko
dla dobra ludzi i miasta.
Jakież to cenne przesłanie,które dziś niestety zostało całkowicie zdewaluowane.Dobrze,że ostał nam się taki Ostatni Moochikanin :lol:

Ślązaczka
Super użytkownik
Miejscowość: Michałkowice

Post autor: Ślązaczka » 10:06, 09/paź/2017

Ja, jako kobieta gustująca w szyku i elegancji, ocenię tego showmana jako bardzo eleganckiego tu, tj. na tym filmie, pana. Moim zdaniem- z najwyżej półki atrybutem eleganckiego mężczyzny, to odpowiednio dobrane spinki do mankietów, ogólnie spinki. Zwróciłam więc przede wszystkim uwagę na spinki i zegarek. Reszta też mi się podobała. Ten sok w szklanym dzbanku i wiele -dla niektórych nic nie znaczących - a dla mnie ważnych drobiazgów.

Torres
Użytkownik

Post autor: Torres » 10:53, 09/paź/2017

twój pseudo szyk i elegancja ma się nijak do objętości mózgu .Wkładaj więc kapelusz typ Panama i wraz z swoim endomondo wal w trasę.Obyś w poczuciu swojego smaku spotkała samych gości z bursztynowymi spinkami .
Cała Polska jednoznacznie umiała ocenić te film jako niesmaczny i jako przejaw pychy i próżności zwłaszcza w kampanii wyborczej ale ty widzisz w tym elegancję i szyk.Na takie mentalne ograniczenia to jednak działa jak widać.

Ślązaczka
Super użytkownik

Post autor: Ślązaczka » 13:12, 09/paź/2017

Co ty wieśniaku o elegancji wiesz ? Nic.
Na bogato można i po wieśniaczemu. Tu jest stuprocentowa elegancja,i na nią uwagę zwróciłam. Taki styl mnie łechce i podnieca. :D

Torres
Użytkownik

Post autor: Torres » 13:40, 09/paź/2017

ciebie nikt i nic nie łechce,a o podnieceniu takiego coś w ogóle nie ma mowy :lol: To są doznania,które znasz jedynie ze słyszenia.
Spadaj na drzewo z tego tematu smętny trolu.

Awatar użytkownika
Janusz Ławecki
Moderator

Post autor: Janusz Ławecki » 14:25, 09/paź/2017

Szczęka mi spadła na ziemię i do tej pory nie potrafię jej podnieść. Urszula idź proszę na tematy przygotowane specjalnie dla ciebie. Podpowiem.... ten ostatni na hydeparku pod nazwą ,, poradnia psychologiczna"

Ślązaczka
Super użytkownik

Post autor: Ślązaczka » 14:43, 09/paź/2017

Gdyby przyszło wam zaprezentować się w filmie " dzień z życia" każdego z was, to co byśmy zobaczyli ?

Awatar użytkownika
Janusz Ławecki
Moderator

Post autor: Janusz Ławecki » 15:01, 09/paź/2017

Nie lubię usuwać postów śmieci ale jeszcze raz napiszesz swoje pierdoły nie w temacie to Cię zablokuję. Idź sobie pisać do poradni albo załóż swój własny temat. Tu dyskutujemy nie o elegancji Urszuli czy o prezentowaniu się w filmie. Tu piszemy o showmenie. Sio babo! Idź nakarmić kury!

ODPOWIEDZ