Smród z BM Recykling

Tylko dla osób zarejestrowanych pod imieniem i nazwiskiem.
Awatar użytkownika
Janusz Ławecki
Moderator
Imię: Janusz
Nazwisko: Ławecki
Miejscowość: Siemianowice Śląskie Hugo

Re: Smród z BM Recykling

Post autor: Janusz Ławecki » 06:42, 21/kwie/2018

Aktualności TVP 3 o BM Recykling:
https://katowice.tvp.pl/36865087/19042018-godz-2120
Wszyscy mówią "nie czyń drugiemu co tobie nie miłe"
A ja mówię: "czyń drugiemu to, co chciałbyś, żeby on uczynił tobie"
(największy ze wszystkich ludzi)

Awatar użytkownika
Janusz Ławecki
Moderator

Post autor: Janusz Ławecki » 00:20, 24/kwie/2018

Jedni chcą zbierać podpisy a my chcemy rozwiązać problem. Czas pokaże, kto robi PR?

Obecne władze miasta zrzucają odpowiedzialność za zaistniałą sytuację na poprzedników i mają pełną rację. Jednak pamiętać należy, że wśród nich są samorządowcy z wieloletnim stażem, którzy wcześniej nie dostrzegali problemu, kreując obecną sytuację. Nie zmienia to faktu, że problem należy jak najszybciej rozwiązać, dlatego podaję kilka prostych sposobów na zdyscyplinowanie uciążliwiej firmy.

https://www.wolnesiemianowice.pl/janusz ... -recykling

Ślązaczka
Wyjadacz
Miejscowość: Michałkowice

Post autor: Ślązaczka » 08:23, 24/kwie/2018

Widziałam wczoraj cały program w TVN. Do takiej telewizji z tym poleciałeś? Jak trwoga to do Boga. A normalnie to plujesz na tę telewizję.

I jeszcze coś co zaobserwowałam i czym chcę się podzielić. Jestem typem dla którego oprawa na różnych spotkaniach jest równie ważna jak sama okazja bycia tam. Czerwona szminka na ustach to podkreślenie kobiecości, seksapilu. Nakłada się ją na usta na specjalne wieczorowe okazje. Ten reportaż nie był taką okazją, chociaż kręcony już wieczorem

Awatar użytkownika
Janusz Ławecki
Moderator

Post autor: Janusz Ławecki » 15:51, 24/kwie/2018

Niekompletna relacja z tego programu.
https://uwaga.tvn.pl/uwaga-po-uwadze,26 ... 58433.html

Awatar użytkownika
Janusz Ławecki
Moderator

Post autor: Janusz Ławecki » 15:53, 24/kwie/2018

Ślązaczka pisze:
08:23, 24/kwie/2018
Widziałam wczoraj cały program w TVN. Do takiej telewizji z tym poleciałeś? Jak trwoga to do Boga. A normalnie to plujesz na tę telewizję.

I jeszcze coś co zaobserwowałam i czym chcę się podzielić. Jestem typem dla którego oprawa na różnych spotkaniach jest równie ważna jak sama okazja bycia tam. Czerwona szminka na ustach to podkreślenie kobiecości, seksapilu. Nakłada się ją na usta na specjalne wieczorowe okazje. Ten reportaż nie był taką okazją, chociaż kręcony już wieczorem
Nie ważne jaka tv, jaka opcja polityczna. Dla mnie liczy się rozwiązanie problemu. A problemem jest smród, zapylenie, pożary związane z BM Recykling
Co do szminki to nie używam i nie wiem o czym mówisz.

Awatar użytkownika
Janusz Ławecki
Moderator

Post autor: Janusz Ławecki » 16:18, 24/kwie/2018

Torres
Wyjadacz

Post autor: Torres » 17:16, 24/kwie/2018

Dlaczego Pan na to pozwala?. Ku zdziwieniu prowadzącego natychmiast mieszkańcy stanęli murem za Rafałem Piechem. Widząc taką reakcję, prowadzący program musiał zmienić strategię prowadzenia spotkania widząc, że linia konfliktu przebiega ewidentnie pomiędzy firmą a mieszkańcami, do których należy zaliczyć też urzędników i prezydenta.
Redaktor zapomniał o tym,że mieszkańcy Siemianowic kochają swoje miasto co w tym idzie władze również :lol:
Przy takim sporze taka sytuacja zaskoczyła nie tylko redaktora ale i same władze :lol: To było coś nieprawdopodobnego.
Każda ze stron miała swój team obronny wprowadzając w program taki chaos,że jedyne co mi utkwiło w pamięci to hasło policji środowiskowej jak
i genialny zabieg prowadzącego w postaci wręczenia anty herbu Siemianowic władzom.
Smród z audycji poszedł w świat i tyle.Winnych nie ma więc osobiście proponuję mieszkańcom kupić maski bo pewnie niebawem znowu będzie się
chajczyć.
Póki co temat musi ciut przygasnąć :lol:

Awatar użytkownika
Laura M
Wyjadacz

Post autor: Laura M » 02:20, 26/kwie/2018

Mam dziwne przeczucie, że BM Recykling stanie się takim samym gwoździem do trumny Rafała Piecha, jakim Landeco stało się dla Jacka Guzego. Oczywiście jeszcze nie dziś, jeszcze nie teraz, ale tak za jakieś 2 lata, gdy do ludzi dotrze, że ustawa, którą urząd mamił już po ostatnim pożarze, nigdy nie powstanie i nie rozwiąże problemu smrodu. No ale póki co udało się kupić czas. Byle do wyborów.
Tymczasem p. Bisztyga pokrzepiony słowami prezydenta, że narazie w zasadzie żadnych dotkliwych konsekwencji nie musi się obawiać, uznał sprawę za zamkniętą i wyłączył wszystkie instalacje 2 minuty po odjeździe ekipy TVN-u. Momentalnie po całej okolicy rozszedł się znajomy fetor. No ale koszty trza ciąć, a tu tyle prądu poszło zupełnie niepotrzebnie. Teraz trzeba będzie to nadrobić.
verba volant, scripta manent...

Ślązaczka
Wyjadacz
Miejscowość: Michałkowice

Post autor: Ślązaczka » 09:06, 21/maja/2018

Coś z dzisiejszej prasy. Co niektórych przepraszam, że to z niewiarygodnego i złowrogiego Newsweeka.
http://www.newsweek.pl/polska/bomby-eko ... tic_1-3poc

Awatar użytkownika
Laura M
Wyjadacz

Post autor: Laura M » 02:05, 24/maja/2018

Artykuł całkiem do rzeczy. Przedstawiono maleńki wyrywek problemu, ale i ten przeraża. My też mamy swoje własne bomby ekologiczne - oprócz tej z Landeco, jest przynajmniej jeszcze jedna zakopana na granicy Siemianowic i Katowic i módlmy się, by tamte beczki nie rozszczelniły się zbyt szybko. A ile takich miejsc musi być w całej Polsce skoro w naszym zapyziałym gródku mamy przynajmniej dwa?
verba volant, scripta manent...

ODPOWIEDZ