Komitet Wyborczy Kukiz'15 w Siemianowicach wystartował

Tylko dla osób zarejestrowanych pod imieniem i nazwiskiem.
Awatar użytkownika
Laura M
Wyjadacz

Re: Komitet Wyborczy Kukiz'15 w Siemianowicach wystartował

Post autor: Laura M » 01:44, 25/wrz/2018

Torres pisze:
20:32, 20/wrz/2018
Myślę Lauro,że Twoja ocena sytuacji jest prawidłowa.

Szkoda,że nie można stworzyć kilku klonów,którzy w sposób konsekwentny,merytoryczny jak i odpowiedzialny umieliby nas mieszkańców jak i miasto reprezentować.
Kukiz 15 pewnie ma być platformą do zaistnienia i ich jako Kukiz 15 i Janusza jako przyszłego radnego.
Oby tak się stało.Ten wybór może i powinien być zalążkiem czegoś nowego jak i innego spojrzenia na to co się dzieje w Grodzie Siemiona.
A jednak mam dziwne przeświadczenie, że coś mi umyka. To bardzo irytujący stan podobny do tego gdy masz jakieś słowo na końcu języka ale za nic nie możesz go sobie w danej chwili przypomnieć.
Obserwuję scenę polityczną od dość długiego czasu, choć nie wgłębiam się we wszystko jakoś przesadnie. Pana Janusza kojarzę od czasu afery ze sprzedażą mieszkań hutniczych i wiem, że potrafi być skuteczny w działaniu. To bardzo dobra cecha u kandydata na Radnego niestety w naszej Radzie niezmiernie rzadko spotykana.
verba volant, scripta manent...

Awatar użytkownika
Janusz Ławecki
Moderator
Imię: Janusz
Nazwisko: Ławecki
Miejscowość: Siemianowice Śląskie Hugo

Post autor: Janusz Ławecki » 13:04, 25/wrz/2018

To ktoś jeszcze pamięta sprawę mieszkań hutniczych? Myślałem,że nikogo to już nie obchodzi. Przedwczoraj rozmawiałem z moją dawną sąsiadką z Sienkiewicza i dowiedziałem się, że obecnie płaci 900 zł plus media za czynsz w pokoiku z kuchnią, 30 m2, z ubikacją na korytarzu. Po wielu poszukiwaniach znalazła w końcu coś tańszego i w przyszłym miesiącu się wyprowadza z ogromną ulgą. Podejrzewam, że takich przypadków jest mnóstwo.
Wszyscy mówią "nie czyń drugiemu co tobie nie miłe"
A ja mówię: "czyń drugiemu to, co chciałbyś, żeby on uczynił tobie"
(największy ze wszystkich ludzi)

Awatar użytkownika
Laura M
Wyjadacz

Post autor: Laura M » 02:25, 11/paź/2018

Wiele osób pamięta i nadal wspomina tę aferę z dużą dozą negatywnych emocji, co zresztą było bardzo widoczne w komentarzach pod fake newsem informującym, że Jacek Guzy ma zamiar kandydować w tych wyborach. Niestety wiele osób jest również nadal w podobnej sytuacji jak Pańska sąsiadka.

Awatar użytkownika
Laura M
Wyjadacz

Post autor: Laura M » 02:30, 11/paź/2018

Nadal nie widzę flagi Kukiz'15, Panie Januszu a co dziwniejsze także Pańskich plakatów wyborczych. Czy Pan zrezygnował?

ODPOWIEDZ