Komitet Wyborczy Kukiz'15 w Siemianowicach wystartował

Tylko dla osób zarejestrowanych pod imieniem i nazwiskiem.
Awatar użytkownika
Janusz Ławecki
Moderator
Imię: Janusz
Nazwisko: Ławecki
Miejscowość: Siemianowice Śląskie Hugo

Komitet Wyborczy Kukiz'15 w Siemianowicach wystartował

Post autor: Janusz Ławecki » 10:42, 18/wrz/2018

Komitet Wyborczy Kukiz'15 został zarejestrowany. Chociaż nie jestem członkiem stowarzyszenia Kukiz'15 to jednak chętnie zrobię coś dobrego dla mieszkańców wspólnie z tym właśnie ugrupowaniem. Zachęcam wszystkich mieszkańców do współpracy w tworzeniu nowej jakości samorządu. Czas skruszyć stary beton w Radzie Miasta, zlikwidować układy i kolesiostwo. Czas zakończyć zgniłe kompromisy jakie w naszej Radzie są na porządku dziennym. Radni mają służyć pomocą Prezydentowi ale też go pilnować i rozliczać. W naszym mieście Prezydent wszedł "w buty" poprzedniej ekipy i robi dokładnie to samo. Za stołki i apanaże układa się z większością Radnych i nie ma się o co martwić przez całą kadencję bo wszyscy zagłosują "za" i nie będą się nawet zastanawiać nad słusznością decyzji Prezydenta. To jest nie zdrowe. Taki stan rzeczy nie powoduje rozwoju, polepszania i modernizacji. Taki stan powoduje stagnację i betonowanie sceny. Chcę to zmienić. Uważam, że z kolegami z Kukiz'15 jestem w stanie zacząć kruszyć ten beton.
Wszyscy mówią "nie czyń drugiemu co tobie nie miłe"
A ja mówię: "czyń drugiemu to, co chciałbyś, żeby on uczynił tobie"
(największy ze wszystkich ludzi)

Awatar użytkownika
Laura M
Wyjadacz

Re: Komitet Wyborczy Kukiz'15 w Siemianowicach wystartował

Post autor: Laura M » 01:21, 19/wrz/2018

a więc jednak...
nadal nic z tego nie rozumiem...
verba volant, scripta manent...

Awatar użytkownika
Janusz Ławecki
Moderator

Post autor: Janusz Ławecki » 21:54, 19/wrz/2018

Nie szkodzi Lauro. Zrozumiesz z czasem. Ja mam swój jasny i precyzyjny plan działania. Czasem go modyfikuję delikatnie, czasem improwizuję a czasem wzbogacam o nadarzające się okazje. Jedno się nie zmienia u mnie. Cel. Każdy kto mnie obserwuje od lat, wie, że stale dążę w jednym kierunku. Jestem cierpliwy. 10 lat działałem poza Radą a jednak chyba jestem najbardziej aktywnym mieszkańcem, który stale dyszy na karku Radnych i Prezydenta pokazując, że patrzę im na ręce. Cały czas im podsuwam pomysły, zachęcam do działania, zwracam uwagę gdy nie dopisują. Jednym słowem jestem jak ich cień. Towarzyszę im każdego dnia w ich publicznej działalności. Jeśli mieszkańcy mnie wybiorą w tych wyborach to będę miał jeszcze większy wpływ na nich bo nie będą już mogli mnie ignorować jak to często robili do tej pory. Teraz mam nadzieję, że im szczęka opadnie. ;)

Awatar użytkownika
Laura M
Wyjadacz

Post autor: Laura M » 00:53, 20/wrz/2018

A jednak na Pańskim pokładzie brak wywieszonej flagi Kukiz'15, choć zdjęcie wyborcze widzę już się pojawiło.
Wnioski mogą być tylko dwa - Kukiz to przykrywka albo środek do celu...
verba volant, scripta manent...

Torres
Wyjadacz

Post autor: Torres » 20:32, 20/wrz/2018

Myślę Lauro,że Twoja ocena sytuacji jest prawidłowa.Jak widać Januszowi z wielu względów nie po drodze by było z PO,PIS czy SLD.Te partie są tak
marginalne w naszym mieście, mają tak mały zasięg lokalny,że nigdy nie osiągnęłyby swoich celów w pojedynkę czy to w samorządzie czy też w przypadku wyborów prezydenckich.Stąd też mamy wysyp smsów,mmsów,towarzyszeń,towarzystw i innych kółek rolno-spożywczych.
Ten popiera tego,a tamten tego zaś wszystkich razem i z osobna ówczesny panujący co ma już swoje odbicie w plakatach wyborczych.
Ten mix stworzy kolejną radę rad,która następne cztery lata będzie interpelować o chodniki,przejścia,drzewa i krzaki,szczepionki i latarnie.Właśnie o takie status quo panującym chodzi.
Janusz jak dotąd kreuje bardzo wyraznie swoje idee.Próbuje reanimować Hugo,walczy ze smrodem czy też próbuje wspierać lokalnych przedsiębiorców.
Robi to rzeczowo,a powiedziałbym wręcz w sposób ostentacyjnie upierdliwy lecz o dziwo często skutecznie.
Kiedyś go nazwałem lokalnym trybunem i nie zmieniam zdania.Wiele lat ogarnia tematy,które lokalna władza ledwo co raczy zauważać zaś jego kolejne
zapytania przyprawiają ich przedstawicieli ból głowy i torsje połączone z treścią wymiotną.
No ale oto właśnie chodzi.Szkoda,że nie można stworzyć kilku klonów,którzy w sposób konsekwentny,merytoryczny jak i odpowiedzialny umieliby nas mieszkańców jak i miasto reprezentować.
Kukiz 15 pewnie ma być platformą do zaistnienia i ich jako Kukiz 15 i Janusza jako przyszłego radnego.
Oby tak się stało.Ten wybór może i powinien być zalążkiem czegoś nowego jak i innego spojrzenia na to co się dzieje w Grodzie Siemiona.

Ślązaczka
Wyjadacz
Miejscowość: Michałkowice

Post autor: Ślązaczka » 10:23, 22/wrz/2018

Nie komentuje bo się we mnie gotuje.

Ślązaczka
Wyjadacz

Post autor: Ślązaczka » 14:21, 22/wrz/2018

Rodzina rządzących Morawieckich pokazuje światu kto to jest Polak.
Młody łże jak najęty, a senior oszukuje jak najęty. Senior na 200 podpisów poparcia w wyborach, 192 miał nieważnych , w tym wiele podpisów nieboszczyków.

Awatar użytkownika
Janusz Ławecki
Moderator

Post autor: Janusz Ławecki » 20:03, 23/wrz/2018

Ślązaczka pisze:
14:21, 22/wrz/2018
Rodzina rządzących Morawieckich pokazuje światu kto to jest Polak.
Młody łże jak najęty, a senior oszukuje jak najęty. Senior na 200 podpisów poparcia w wyborach, 192 miał nieważnych , w tym wiele podpisów nieboszczyków.
A co ta informacja ma wspólnego z tematem? Proszę abyś nie zaśmiecała. Następny śmieć usunę bez ostrzegania. Pozdrawiam

Ślązaczka
Wyjadacz

Post autor: Ślązaczka » 20:13, 23/wrz/2018

Przecież temat jest o wyborach, a KUKIZ jest przystawką PIS-u, jak zdążył się pokazać i określić.
Może się mylę, że temat jest o wyborach, a może bardziej jest o śpikach, używając nie zrozumianej dla mnie metafory.

Torres
Wyjadacz

Post autor: Torres » 20:47, 23/wrz/2018

https://natemat.pl/244265,nie-bedzie-za ... sie-rakiem
Myślę,że nareszcie docenisz ten fakt co przełoży się na oddanie głosu przez ciebie w sposób właściwy nawet tu u nas w Siemianowicach.
Wizja kupna kolejnego futra jest zachęcająca :roll: Może z bobra? :lol:

ODPOWIEDZ