Dyskryminacja Pulsowa

Tylko dla osób zarejestrowanych pod imieniem i nazwiskiem.
Torres
Wyjadacz

Dyskryminacja Pulsowa

Post autor: Torres » 09:53, 09/kwie/2018

http://www.siemianowice.pl/aktualnosci/ ... ble.11611/
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej zwraca się do mieszańców Siemianowic Śląskich o pomoc w wyposażeniu mieszkania swojej podopiecznej.Mieszkanie kobiety uległo zniszczeniu w wyniku pożaru, dlatego prosimy o pomoc w pozyskaniu mebli, a w szczególności łóżka lub kanapy.
W tak ważnym apelu wypadałoby dołożyć ciut staranności,a tak redaktorek Agnieszka Rylska zrobiła z mieszkańców Siemianowic mieszańców.
Powinniśmy czuć się co najmniej urażeni i olać ten pseudo medialny instrument przekazu info.
Oczywiście ktoś powie,że to tylko tzw czeski błąd no ale idzie w świat,ma swoją wymowę.Niestety środki przekazu /nawet Tętno Miasta/ muszą mieć
świadomość,że ktoś to czyta i stara się do treści odnieść.Nawet ci mieszańcy z Siemianowic!
WSTYD!!!

Ślązaczka
Wyjadacz
Miejscowość: Michałkowice

Re: Dyskryminacja Pulsowa

Post autor: Ślązaczka » 11:26, 09/kwie/2018

Nie siej wrogiej propagandy, bo już miałam zamiar tego MOPS-owego orła trochę zrugać.
W zapodanym linku są mieszkańcy, a nie mieszańcy. :lol:

Torres
Wyjadacz

Post autor: Torres » 16:35, 09/kwie/2018

To się nazywa błyskawiczna reakcja :lol:

Mieszkańcy Siemianowic znowu mają swoją tożsamość,a na pewno przywrócono im miano mieszkańców!
Nowy projekt MOPS – INWESTUJ W SIEBIE
Opublikowano 18 stycznia 2016, autor: Agnieszka Rylska

Nowy projekt MOPS – INWESTUJ W SIEBIE. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Siemianowicach Śląskich prowadzi rekrutacje do nowego projektu, który jest realizowany od 01.12.2015 r. do 31.12.2017 r. Projekt o nazwie Inwestuj w Siebie jest współfinansowany przez Unię Europejską
Jak widać swego czasu autor tego mieszanego artykułu rekrutował do nowego projektu "Zainwestuj w siebie" :lol:
Szkoda,że nie pomyślała o sobie :roll: Może następnym razem ale pewnie nie spełnia kryteriów :oops:

Ślązaczka
Wyjadacz

Post autor: Ślązaczka » 22:15, 09/kwie/2018

@ Torres
Co to takiego Dyskryminacja Pulsowa ?

Patriocie lokalnemu- za jakiego ja się uważam- nazwanie siemianowiczan mieszańcami, nie jest niczym zdrożnym, a tylko samą prawdą.

Ślązaczka
Wyjadacz

Post autor: Ślązaczka » 09:38, 10/kwie/2018

Chyba sobie tę pulsować kojarzę z zastosowaniem w Pulsie Siemianowic :lol:
Czy tak to sobie pokombinowałeś , by być oryginalnym ???

Torres
Wyjadacz

Post autor: Torres » 10:25, 10/kwie/2018

Co by nie powiedzieć to mosz łeb :lol:

Ślązaczka
Wyjadacz

Post autor: Ślązaczka » 15:42, 10/kwie/2018

Dyskryminacja Pulsowa to coś bardzo zaciemnionego, Pulsem w dyskryminację jest wyraziste i jasne.

Torres
Wyjadacz

Post autor: Torres » 16:51, 10/kwie/2018

Bla,bla bla :roll:

Ślązaczka
Wyjadacz

Post autor: Ślązaczka » 10:08, 11/kwie/2018

Posłuchaj ty, o nieskazitelnej całości „geniuszu” Torres. Jesteś w żywiole, kiedy możesz zadrwić z drugiego. Tak wszystkim zmanipulujesz, tak każde słowo zinterpretujesz, by tego kogoś upokorzyć i skrzywdzić. Tak m.in. zrobiłeś, kiedy użyłam w przenośni terminu „obnażyć”. Obnażenie, w tamtym wtedy kontekście, oznaczało ujawnienie wszystkiego. Wieku ( z dokładną datą urodzenia i miejscem), pochodzenia (załączając fotki z albumu swoich przodków), stanu rodzinnego, poglądów na całokształt życia, wszystkiego i dobrego i złego.Pokazując to wszystko chciałam udowodnić swoją inność. Inność, która odróżnia mnie od reszty mieszańców. Radziłeś mi wtedy stanąć przed lustrem i popatrzeć na siebie. Stanęłam i popatrzyłam. Byłam sobą zachwycona.Szczególnie, kiedy spojrzałam sobie głęboko w oczy.

Ślązaczka
Wyjadacz

Post autor: Ślązaczka » 12:22, 11/kwie/2018

Kiedyś byli tu obecni bardzo sympatyczni userzy. Byli bardzo aktywni i często przywoływali mnie do porządku. Jednak kiedy przeholowali w tym - przeprosili. Mam na myśli Rekina i Aprila, których serdecznie pozdrawiam i bardzo tęsknię za Nimi. Tobie przeprosiny nigdy się nie przydarzyły.

ODPOWIEDZ