Kto wyciąga "króliki" z kapelusza?

Tylko dla osób zarejestrowanych pod imieniem i nazwiskiem.
Awatar użytkownika
Janusz Ławecki
Moderator
Imię: Janusz
Nazwisko: Ławecki
Miejscowość: Siemianowice Śląskie Hugo

Kto wyciąga "króliki" z kapelusza?

Post autor: Janusz Ławecki » 00:29, 31/mar/2018

Oto na FB pojawił się paszkwil na mój temat:
Paszkwil NES 11.png
Paszkwil NES 11.png (337.9 KiB) Przejrzano 1111 razy
Paszkwil NES 22.png
Paszkwil NES 22.png (386.88 KiB) Przejrzano 1111 razy
Paszkwil NES 33.png
Paszkwil NES 33.png (411.31 KiB) Przejrzano 1111 razy
Za każdym razem gdy poruszam jakiś niewygodny temat, pojawiają się króliki z kapelusza. Próbują mi obszczać nogawkę i znikają. Postanowiłem opublikować ich wypociny bo zastanawia mnie kto jest "Władcą królików"? A szczególnie ciekawi mnie czego się boi i co chce ukryć?
Wszyscy mówią "nie czyń drugiemu co tobie nie miłe"
A ja mówię: "czyń drugiemu to, co chciałbyś, żeby on uczynił tobie"
(największy ze wszystkich ludzi)

Awatar użytkownika
Janusz Ławecki
Moderator

Re: Kto wyciąga "króliki" z kapelusza?

Post autor: Janusz Ławecki » 00:56, 31/mar/2018

Pod paszkwilem pojawiły się komentarz:
Paszkwil NES 55.png
Paszkwil NES 55.png (306.7 KiB) Przejrzano 1112 razy
Po jakimś czasie paszkwil zniknął wraz z komentarzami.
Czyżby ktoś się czegoś przestraszył? A może zapomniał, że w prokuraturze toczy się postępowanie w sprawie wycieku dokumentów niejawnych z UM Siemianowice Śląskie, zawierających wrażliwe dane dotyczące moich prywatnych spraw osobistych i właśnie wyszły na jaw osoby, które za tym wyciekiem stoją? We wtorek po świętach udam się do prokuratury i dostarczę zamieszczone zrzuty ekranu ze strony NOWE ECHO SIEMIANOWIC prowadzonej przez Henryka Świerzego, byłego kandydata na Radnego z listy Jacka Guzego. Prokuratura ustali na czyje zlecenie działa i być może poznamy kto jest "Władcą królików"

Awatar użytkownika
Laura M
Wyjadacz

Post autor: Laura M » 01:33, 31/mar/2018

Intrygujące...
Czy podejrzewa Pan kto jest tajemniczym prestidigitatorem?
O ile mnie pamięć nie zawodzi Henryk Świerzy startował z list Forum Samorządowego, ale teraz zdaje się należy do zupełnie innej grupy, bliższej obecnemu prezydentowi.
verba volant, scripta manent...

Awatar użytkownika
Laura M
Wyjadacz

Post autor: Laura M » 01:36, 31/mar/2018

Aczkolwiek nie mogę się również oprzeć wrażeniu, że autorem tekstu nie jest Henryk Świerzy.
To nie jego styl.

Awatar użytkownika
Janusz Ławecki
Moderator

Post autor: Janusz Ławecki » 10:05, 31/mar/2018

Laura M pisze:
01:33, 31/mar/2018
Intrygujące...
Czy podejrzewa Pan kto jest tajemniczym prestidigitatorem?
O ile mnie pamięć nie zawodzi Henryk Świerzy startował z list Forum Samorządowego, ale teraz zdaje się należy do zupełnie innej grupy, bliższej obecnemu prezydentowi.
Podejrzewam, że autorem tego Paszkwilu jest Franciszek Małecki Trzaskoś, który napisał ostatnio I Tom biografii "Najwspanialszego Prezydenta Siemianowic Śląskich" Jacka Guzego. Jak ironizował jeden z moich znajomych, ma powstać w sumie kilkadziesiąt tomów, których grzbiety na półce będą się formować w twarz El Presidente. Znajomy nie może się doczekać na resztę tomów. Już przygotował na nie miejsce na półce i kupił sobie procę. :P

Torres
Super użytkownik

Post autor: Torres » 22:39, 01/kwie/2018

Przede wszystkim musisz sobie Janusz przypomnieć,że do wyborów pozostało nie wiele czasu.Raptem parę miesięcy,które wszyscy zainteresowani,
ponownym wyborem jak i ich otoczenie winni spożytkować we właściwy sposób.
Tak więc jest czas na podsumowania,promowania,przeglądy,podglądy,poglądy i wszelkie och i achy.Należy tworzyć imprezy,promocje,pozytywne emocje,
spotkania,biegi,maratony,odczyty,okazje do składania kwiatów etc.
Wszystko to jest trochę upierdliwe i zabiera czas lecz jest przede wszystkim autopromocją i darmowym PR.
Przypomnę Ci definicję marketingu politycznego:
"Marketingiem politycznym nazywamy zespół technik, które wykorzystuje się do stworzenia jak najbardziej korzystnego obrazu kandydata. Najczęściej stosowany podczas wyborów, choć powinien być prowadzony cały czas. Służy do zarządzania wizerunkiem i wzbogacania pozycji."
To taka definicja dalece uproszczona lecz w miarę obczaja wspomniany termin w ramy.
Ty jako Trybun Ludu /jak Cię nazwano/ zaczynasz być z lekka upierdliwy,dociekliwy,a niejednokrotnie wręcz namolny.Dzwonisz,mailujesz,piszesz,a na dodatek jeszcze oczekujesz odpowiedzi.Twój grzech śmiertelny to fakt,że wszystkie swoje spostrzeżenia czy też przemyślenia na dodatek publikujesz
tu i tam lub tam i tu.
Musisz zdać sobie sprawę,że świadomie lub też i nie tworzysz rysy na kreowanym wręcz idealnym wizerunku miasta jak i wszystkich oficjeli.
Trudno się więc dziwić,że jest pewnie wiele osób,które na wszelkie sposoby zamknęłyby Ci dzioba.
Jest jeszcze inny wariant. :lol:
Gdyby Ci tak do głowy przyszło wystartować w przyszłych wyborach,a nie daj Boże wygrać to byłby to to swego rodzaju istny armagedon.
Z urzędu byłbyś personą non grata bo kto by z takim chciał siadać,a już wcale wdawać się w dyskurs?Zagrożenie dla wszystkiego i wszystkich to pewne.
Myślę,że raczej nie szybko /jeśli wcale/ dałbyś sobie złamać moralny kręgosłup choć kto tam wie :lol: Polityka nawet ta lokalna to rzecz magiczna.
Tak czy inaczej pewnie drażnisz z lekka parę osób co objawia się w postaci "Wyciągania króliczka" lub innego wrednego stworka by Ci trochę utrzeć
dziobek.Jedni się na to wezmą inni zaś nie.Tak więc musisz mieć świadomość,że podjąłeś swoistego rodzaju ryzyko zawodowe,które niesie za sobą
takie Fake newsy.
Według mnie obecna władza na jesień przejdzie ławą wraz ze swoim otoczeniem bo sprzyjają temu wszelkie okoliczności i nawet nie wiem czy się tym zmartwię :lol:
Według mnie jednak powinieneś wystartować na jesień i dokooptować do miejskiej elity co powinno Ci udać się bez większych problemów.
Dyskomfort,który ponosisz i będziesz ponosić będzie wtedy uzasadniony lecz i cel osiągnięty!
Jest Wielkanoc więc nawiązując do tradycji trzeba mieć JAJA i nie poddawać się,a tak naprawdę"ALLELUJA I DO PRZODU'' cytując jednego z klasyków :lol:

Awatar użytkownika
Laura M
Wyjadacz

Post autor: Laura M » 00:50, 14/kwie/2018

Janusz Ławecki pisze:
10:05, 31/mar/2018
Podejrzewam, że autorem tego Paszkwilu jest Franciszek Małecki Trzaskoś, który napisał ostatnio I Tom biografii "Najwspanialszego Prezydenta Siemianowic Śląskich" Jacka Guzego. Jak ironizował jeden z moich znajomych, ma powstać w sumie kilkadziesiąt tomów, których grzbiety na półce będą się formować w twarz El Presidente. Znajomy nie może się doczekać na resztę tomów. Już przygotował na nie miejsce na półce i kupił sobie procę. :P

buhahahahaha ; :lol: :lol: :lol: kilkadziesiąt?
Myślę, że nawet F. Małeckiemu Trzaskosiowi zabraknie inwencji twórczej, by zapełnić tyle przestrzeni, poza tym to by było, że się tak wyrażę jak na mola książkowego przystało - niestrawialne.

A któż nasłał na Pana Trzaskosia? To człowiek od "czarnej roboty" - żyje z zatruwania życia innym i czerpie z tego swoistą przyjemność. Bazuje na najniższych instynktach, czego najlepszą próbkę dostaliśmy przed ostatnią kampanią. Na pocieszenie powiem, że nawet w tym nie jest zbyt dobry. Zamiast celu pogrąża zwykle siebie i swoich zleceniodawców. To taki swoisty człowiek "Titanic" - wszystkich zabiera na dno.

Awatar użytkownika
Janusz Ławecki
Moderator

Post autor: Janusz Ławecki » 08:03, 16/kwie/2018

Torresie, nie chcę startować w wyborach i dobrze wiesz, że nigdy nie startowałem. Nie ma w tym mieście wystarczającej grupy ludzi, którzy tak jak ja chcieliby zmienić oblicze władzy na normalne. Sam nie wystartuję. Jesli miałbym wystartować to tylko wtedy, gdy pojawi się przynajmniej 10-ciu, 15-stu, takich Januszów Ławeckich jak ja i wtedy mogę ich zebrać razem, zorganizować należycie kampanię wyborczą, wygrać większość w Radzie i zrobić porządek w tym mieście. To jest do zrobienia. Mam już opracowany plan, strategię, metody i wszystko co potrzeba. Na razie nie mam z kim tego zrobić, więc nie startuję. Wolę stać na balkonie i strzelać z procy w tych łobuzów i nierobów przy korycie. Przynajmniej mam z tego frajdę. Jak myśliwy na strzelnicy. Postrzela do tarczy i ma z tego satysfakcję, choć tarcza to tylko kawałek papieru i nic nie zawiniła.

ODPOWIEDZ