
Czym jest ustawiająca po kątach wszystkich organizacja o nazwie WHO...dla przypomnienia

https://instytutsprawobywatelskich.pl/e ... -jest-who/
Artykuł do przeczytania od początku do końca.
Nieco ponad 14 procent całkowitego budżetu pochodzi obecnie z Fundacji Billa i Melindy Gatesów. Od kilku lat jest ona największym prywatnym darczyńcą i od przełomu tysiącleci przekazała 2,5 miliarda dolarów WHO. Tylko w roku 2016 i 2017 roczna kwota wynosiła 629 milionów dolarów – w dużej mierze przeznaczonych na kampanie dotyczące szczepień.
Fundacja Gatesów twierdzi, że służy globalnemu zdrowiu. Nie widzi sprzeczności w posiadaniu pakietów akcji spółek naftowych lub spółek takich jak Coca-Cola, Pepsi-Cola, Nestlé lub spółek alkoholowych Anheuser-Busch i Pernod. WHO zaprzecza, że ze względu na finansowe uzależnienie od Fundacji Gatesów ma związane ręce, jeśli chodzi o podejmowanie działań przeciwko szkodliwej działalności przemysłu naftowego lub przemysłu napojów oraz napojów alkoholowych.

W 1996 roku szwajcarski gigant farmaceutyczny Roche nabył licencję na produkcję Tamiflu od amerykańskiej firmy biotechnologicznej Gilead, której byłym dyrektorem generalnym i głównym udziałowcem był były sekretarz obrony USA Donald Rumsfeld. Roche zarobił ponad miliard franków szwajcarskich (CHF) ze sprzedaży Tamiflu.
Ptasia grypa nie pochłonęła zapowiadanych 7 milionów istnień ludzkich, ale w sumie łącznie 152 osoby na całym świecie. Klaus Stoehr, który odegrał decydującą rolę w strategii WHO, opuścił WHO po tym, jak pandemia ustąpiła i objął stanowisko dyrektora w szwajcarskiej firmie farmaceutycznej Novartis.

"W 2017 roku Bank Światowy wraz z reasekuratorami – czyli firmami ubezpieczeniowymi – utworzył fundusz kryzysowy na wypadek epidemii, który według ówczesnego prezesa „uratowałby miliony ludzi”.

Czy w tych okolicznościach nie można sobie wyobrazić, że ktoś użyje własnych wpływów i uzyska masową histerię o niespotykanej dotąd skali, generowaną przez organizację kontrolowaną przez siebie, ale w oczach opinii publicznej oddaną światowej ochronie zdrowia? Odwróci uwagę od grabieży własnego, zawalającego się systemu i przygotuje się do stłumienia ataku mas za pomocą nadzwyczajnych rozporządzeń policji i wojska…?