Kampanię plakatową czas zacząć

Tylko dla osób zarejestrowanych pod imieniem i nazwiskiem.
Awatar użytkownika
Janusz Ławecki
Moderator
Imię: Janusz
Nazwisko: Ławecki
Miejscowość: Siemianowice Śląskie Hugo

Kampanię plakatową czas zacząć

Post autor: Janusz Ławecki » 18:48, 08/paź/2018

Kampanię plakatową czas zacząć :) Ponieważ nie lubię samych plakatów to proponuję plakat z programem wyborczym. Wiem, że nie każdy lubi czytać ale przynajmniej będzie można ocenić czy mam coś do zaoferowania mieszkańcom.

Proszę o udostępnianie swoim znajomym i polecanie sąsiadom.
Plakat Janusz Ławecki.jpg
Plakat Janusz Ławecki.jpg (1.27 MiB) Przejrzano 179 razy
Wszyscy mówią "nie czyń drugiemu co tobie nie miłe"
A ja mówię: "czyń drugiemu to, co chciałbyś, żeby on uczynił tobie"
(największy ze wszystkich ludzi)

Awatar użytkownika
Laura M
Wyjadacz

Re: Kampanię plakatową czas zacząć

Post autor: Laura M » 02:35, 11/paź/2018

Chyba Pana skutecznie zakleili, bo na mieście nie znalazłam ani jednego. ;)
verba volant, scripta manent...

Torres
Wyjadacz

Post autor: Torres » 21:36, 12/paź/2018

https://www.wolnesiemianowice.pl/platfo ... a-prawo%21
Masakra jakaś i szczyt hipokryzji! Trzeba sprawdzić czy nie oplakatował się między grobami :lol:

Awatar użytkownika
Janusz Ławecki
Moderator

Post autor: Janusz Ławecki » 12:05, 13/paź/2018

Ciekawe o co chodzi z ty zniczem?
znicz dla Gościniaka.jpg
znicz dla Gościniaka.jpg (126.26 KiB) Przejrzano 104 razy

Torres
Wyjadacz

Post autor: Torres » 12:22, 13/paź/2018

Pewnie duchy z cmentarza Antonikowego ubolewają na brak baneru z Dziadkiem :lol:

Awatar użytkownika
Janusz Ławecki
Moderator

Post autor: Janusz Ławecki » 13:02, 13/paź/2018

Odezwał się do mnie Radny Paweł Siegel. Zacytuję fragment jego pretensji do mnie, Cyt:
"Nie otrzymałem ze straży miejskiej wezwania do usunięcia plakatu i to wyczerpuje moją linię obrony. (...) Obraził mnie Pan publicznie i nie zamierzam udowadniać swojej przyzwoitości na Pańskim portalu. Jeżeli zaś Panu przyzwoitość na to pozwoli, proszę mnie w tym samym miejscu gdzie mnie Pan obraził, przeprosić."
No więc przeprosiłem Pana radnego Pawła Siegla:
Szanowny Panie Radny Paweł Siegel. W odpowiedzi na Pańskie słowa: cyt: "Nie otrzymałem ze straży miejskiej wezwania do usunięcia plakatu i to wyczerpuje moją linię obrony. (...) Obraził mnie Pan publicznie i nie zamierzam udowadniać swojej przyzwoitości na Pańskim portalu. Jeżeli zaś Panu przyzwoitość na to pozwoli, proszę mnie w tym samym miejscu gdzie mnie Pan obraził, przeprosić." Chcę Pana przeprosić za to, że ośmieliłem się zwrócić Panu uwagę na patologiczne łamanie prawa. Faktycznie przepraszam, nie jest Pan "Patolą", obraziłbym patolę. Pan jest dokładnie taki, jak reszta Waszego towarzystwa wzajemnej adoracji spod znaku PO. Zero szacunku do mieszkańców, ignorancja dla prawa i butna, zadziorna nonszalancja. Proszę pamiętać, że pycha chodzi przed upadkiem. Pewnego dnia to Pan zrozumie "Wielce Szanowny Panie Radny" "Nie otrzymałem ze straży miejskiej wezwania do usunięcia plakatu i to wyczerpuje moją linię obrony." Naprawdę?
Czy mogę coś dla Pana jeszcze zrobić Panie Radny?

Torres
Wyjadacz

Post autor: Torres » 14:17, 13/paź/2018

No to masz przesrane u gościa:lol:
https://dziennikzachodni.pl/siemianowic ... zd/4511440

Awatar użytkownika
Janusz Ławecki
Moderator

Post autor: Janusz Ławecki » 20:18, 14/paź/2018

Torres pisze:
14:17, 13/paź/2018
No to masz przesrane u gościa:lol:
https://dziennikzachodni.pl/siemianowic ... zd/4511440
Mam nadzieję, że tacy Radni nie będą więcej zajmować się sprawami tego miasta. Dla mnie jest żenujące, że muszę w ogóle się przejmować takimi "pracowitymi " Radnymi. Nie chcę im ubliżać, ale jak podsumowuję ich działalność przez 4 lata, to wyglądają tak blado jak papier, którego używam codziennie w łazience. Czekam na prawdziwych Radnych. Takich wojowników z krwi i kości. Wystartowałem tylko dlatego, żeby pokazać swoim przykładem, jak powinien wyglądać i się zachowywać prawdziwy wojownik. Może kiedyś doczekam czasów, że w Radzie Miasta zasiądą prawdziwi i godni zaufania mieskańcy a nie takie miernoty jakie mamy dzisiaj.

Torres
Wyjadacz

Post autor: Torres » 20:44, 14/paź/2018

:lol: Czytałem,że doradca prezydenta vel agent nieruchomości Robi zrezygnował z kandydowania jak to nazwał z przyczyn osobistych.Widać jednak,że trudno mu ta decyzja przyszła bo w swoim orędziu nawołuje by "weterani"-radni poszli jego drogą :roll:
Pewnie go nie posłuchają/a szkoda/ gdyż życie osobiste układa im się wzorowo. :roll: Tak czy inaczej jedna sztuka ubyła lecz reszta niestety już się widzi na stołkach w sali kolumnowej po raz kolejny.Zobaczymy kogo mieszkańcy wybiorą i czy po raz kolejny dadzą się nabrać na slogany i tandetne hasła wyborcze.
Jak przejdziesz,a nie będziesz trzymać obecnego poziomu to wtedy Ty będziesz mieć przesrane :lol:
Różnica jest jednak taka,że Ty masz tego świadomość,a tamci nie bardzo i taka rola statystów i to drugoplanowych im odpowiada.Zobaczymy!

Awatar użytkownika
Janusz Ławecki
Moderator

Post autor: Janusz Ławecki » 21:05, 14/paź/2018

Uwierz mi Torresie, że jeżeli przejdę i dostanę się do Rady to się zatrzęsie ziemia pod stopami większości tych bezideowych radnych bezradnych. Powiem więcej, że będzie się trzęsła ziemia pod stopami Prezydenta. On o tym wie i udowodnił to robiąc wszystko, by broń Boże o Ławecki nie było nic słychać. Właśnie dlatego starał się mnie dyskredytować w każdy możliwy sposób. Kuriozum jest fakt, iż w sprawie Świetlicy na Hugo, posunął się nawet do tego, że celowo mnie pominął, przypisując sobie całą zasługę za jej powstanie. Nie szkodzi. Mieszkańcy Hugo wiedzą, kto jest autorem tego pomysłu i stoją za mną murem! Nie zmieni tego ani czary mary Prezydenta, ani wszelkie działania jego nadwornego labradora LOVERBOJA, który stara się jak może gasić wszelkie pożary, które zagrażają jego szefowi.

ODPOWIEDZ