Droga dojazdowa do garaży przy ulicy Kasztanowej

Awatar użytkownika
Janusz Ławecki
Moderator
Imię: Janusz
Nazwisko: Ławecki
Miejscowość: Siemianowice Śląskie Hugo

Droga dojazdowa do garaży przy ulicy Kasztanowej

Post autor: Janusz Ławecki » 13:18, 07/paź/2017

dostałem zgłoszenie od mieszkańców o fatalnej drodze dojazdowej do garaży przy ul. Kasztanowej. Napisałem w tej sprawie pismo do Prezydenta.
Szanowny Panie Prezydencie

Uprzejmie proszę w imieniu właścicieli kompleksu garaży przy ul. Kasztanowej naprawienie drogi dojazdowej do garaży. W załączeniu przesyłam zdjęcie tego terenu. Nadmieniam iż w kompleksie znajdują się również garaże gminne najmowane mieszkańcom. Teren wystarczy wysypać "korą asfaltową" i wyrównać. Koszt znikomy a pozytek znaczny. Z poważaniem Janusz Ławecki
Zobaczymy czy będzie reakcja i po jakim czasie. Tym bardziej, ze sprawa nie wymaga prawie wcale nakładów finansowych poza transportem darmowej kory asfaltowej. Czekamy na reakcję ;)
Załączniki
20171004_142710 dojazd do garaży na  Kasztanowej.jpg
20171004_142710 dojazd do garaży na Kasztanowej.jpg (1.03 MiB) Przejrzano 1229 razy
Wszyscy mówią "nie czyń drugiemu co tobie nie miłe"
A ja mówię: "czyń drugiemu to, co chciałbyś, żeby on uczynił tobie"
(największy ze wszystkich ludzi)

Ślązaczka
Wyjadacz
Miejscowość: Michałkowice

Re: Droga dojazdowa do garaży przy ulicy Kasztanowej

Post autor: Ślązaczka » 15:19, 07/paź/2017

Czegoś nie rozumiem. Kim Ty jesteś w tym mieście i jaką funkcję w nim pełnisz ? Używając określenia "otrzymałem zgłoszenie" można sądzić, że jesteś pośrednikiem pomiędzy mieszkańcami a gminą, tj coś na wzór siemianowickich radnych. Ci ludzi nie potrafią sami o swoje sprawy zadbać ? Też pomagam niezaradnym ludziom, ale w podobnej sytuacji użyłabym słów: proszono mnie o zredagowanie im pisma w sprawie....

Awatar użytkownika
Laura M
Wyjadacz

Post autor: Laura M » 22:00, 02/lis/2017

Droga do tych garaży jest naprawdę fatalna. Użytkownicy mieli złudne nadzieje, że coś się zmieni po zakończeniu remontu sąsiadującego budynku, ale raczej się na to nie zanosi.
verba volant, scripta manent...

Awatar użytkownika
Janusz Ławecki
Moderator

Post autor: Janusz Ławecki » 21:59, 07/lis/2017

Ślązaczka pisze:
15:19, 07/paź/2017
Czegoś nie rozumiem. Kim Ty jesteś w tym mieście i jaką funkcję w nim pełnisz ? Używając określenia "otrzymałem zgłoszenie" można sądzić, że jesteś pośrednikiem pomiędzy mieszkańcami a gminą, tj coś na wzór siemianowickich radnych. Ci ludzi nie potrafią sami o swoje sprawy zadbać ? Też pomagam niezaradnym ludziom, ale w podobnej sytuacji użyłabym słów: proszono mnie o zredagowanie im pisma w sprawie....
Czy uważasz, że Radny to jest "ktoś" a zwykły mieszkaniec to "nikt"? Różnica między Radnym a zwykłym mieszkańcem takim jak Ty czy ja jest taka, że Radny dostaje 1200zł - 2000zł diety a ja pokazuję, że można i bez diety. "Radny" to tylko słowo. Takie jak "człowiek" czy "obywatel". Nie znaczy nic więcej. Tylko, że niektórym się w dupach przewraca i myslą, że Pana Boga za nogi chwycili i teraz trzeba im pokłony bić. Był taki jeden radny....Gadziniak go nazywali. To była szelma wyjątkowej wody. Ten to łańcuchy złote i srebrne do Ratusza sprowadził by dodać Radnym powagi, że to niby majestat i władza. Pamiętaj Urszulo! Gówno każdego człowieka śmierdzi tak samo. Nie ma lepszych i gorszych. Są tylko mądrzy i głupi. Pozdrów znajomych i krewnych.

Ślązaczka
Wyjadacz

Post autor: Ślązaczka » 10:32, 08/lis/2017

Możesz pisać co chcesz na swoje usprawiedliwienie, jednak przez użytą przez siebie formę "otrzymałem zgłoszenie" stawiasz się tam gdzie wszyscy uzurpatorzy, co to wyżej srają niż dupy mają. Niestety. Tak cię odbieram i widzę. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Janusz Ławecki
Moderator

Post autor: Janusz Ławecki » 20:44, 10/lis/2017

Ślązaczka pisze:
10:32, 08/lis/2017
Możesz pisać co chcesz na swoje usprawiedliwienie, jednak przez użytą przez siebie formę "otrzymałem zgłoszenie" stawiasz się tam gdzie wszyscy uzurpatorzy, co to wyżej srają niż dupy mają. Niestety. Tak cię odbieram i widzę. Pozdrawiam.
Urszulo! Przykro mi, że nie potrafisz dostrzec prawdy ale składam to na karb ograniczeń jakie rządzą twoją naturą. Pamiętaj, że każde słowo, które wypowiesz, ma ogromne znaczenie. Postaraj się patrzeć
na wszystko realnie. Pozdrawiam

Ślązaczka
Wyjadacz

Post autor: Ślązaczka » 10:55, 11/lis/2017

Cytat : "składam to na karb ograniczeń jakie rządzą twoją naturą "
Jakie to ograniczenia rządzą moją naturą, bo nie wiem ?

Przy okazji uprzejmie pytam, jak ze szczęką opadniętą po słowach tobie podobnego gostka. Szczęka wróciła już na swoje miejsce prostaku?

Awatar użytkownika
Laura M
Wyjadacz

Post autor: Laura M » 22:44, 14/lis/2017

Może dobrze byłoby zagadać do tego weterynarza - w końcu ten podjazd to też wizytówka jego firmy - już na pierwszy rzut oka nienajlepsza.
verba volant, scripta manent...

Awatar użytkownika
Janusz Ławecki
Moderator

Post autor: Janusz Ławecki » 21:19, 16/lis/2017

Ślązaczka pisze:
10:55, 11/lis/2017
Cytat : "składam to na karb ograniczeń jakie rządzą twoją naturą "
Jakie to ograniczenia rządzą moją naturą, bo nie wiem ?

Przy okazji uprzejmie pytam, jak ze szczęką opadniętą po słowach tobie podobnego gostka. Szczęka wróciła już na swoje miejsce prostaku?
Dostałaś już kilka ostrzeżeń i nie wzięłaś sobie tego do serca. Oficjalnie wyrzucam cię z forum. Twoje posty pozostaną jako świadectwo twojego chamstwa ale nie będziesz mogła już więcej się wypowiadać na tym forum. Żegnam i nie właź tu więcej. Jesteś tu niemile widziana.

ODPOWIEDZ