Dziś już nie jest tak jak kiedyś (pmiętacie te billboardy)

Torres
Szef

Re: Dziś już nie jest tak jak kiedyś (pmiętacie te billboardy)

Post autor: Torres » 12:44, 15/maja/2020

Raczej jednoznacznie :lol: :lol: :lol:
Nie ma problemu :roll:

Ślązaczka
Szef
Miejscowość: Michałkowice

Post autor: Ślązaczka » 16:59, 15/maja/2020

Dziś TVPIS popełniło kardynalny błąd określając Trzaskowskiego "człowiekiem-awarią" pokazując w tym czasie awarię kanalizacyjną, zamiast nazwać Go "człowiekiem-szambem".

Torres
Szef

Post autor: Torres » 17:32, 15/maja/2020

Jak widać ma wiele "osiągnięć" i to w różnych obszarach :roll:
https://www.polskieradio24.pl/5/1222/Ar ... nt-stolicy

choć nie wątpliwie do historii przejdzie za "Czajkę" :lol:

Ślązaczka
Szef

Post autor: Ślązaczka » 17:36, 15/maja/2020

To tam jakiś sabotaż z jego strony był.
On do tej awarii doprowadził ?
Kurczę spieszę się do kościoła.

Torres
Szef

Post autor: Torres » 17:56, 15/maja/2020

Koniecznie porzykej za nowego kandydata :lol:

Ślązaczka
Szef

Post autor: Ślązaczka » 09:17, 16/maja/2020

Naród polski to najgorsza przekupna nacja. Popełni najgorsze świństwo za pieniądze, bo u nich uczciwość to frajerstwo. Dokona najgorsze zło za kasę. Mówisz Torresie, że PIS dał co obiecał. Czyli kupił za to, że już nie będzie tak jak było. A była demokracja, a mamy jednowładztwo.
Czy wreszcie zrozumiesz to, że PIS niczego nie dał, bo on nic nie ma. On jednym zabiera, by przekupnym dać. Ludzie mają nauczyć się szacunku do pieniądza, pracując na niego , a nie żyć na koszt innych.

Torres
Szef

Post autor: Torres » 09:59, 16/maja/2020

Naród polski to najgorsza przekupna nacja. Popełni najgorsze świństwo za pieniądze, bo u nich uczciwość to frajerstwo. Dokona najgorsze zło za kasę.
Trudno mi to skomentować bo musiałbym wypisywać tu elaboraty jak i przytaczać przykłady tych co to za pieniądze autentycznie są w stanie zrobić
wszystko.
Polacy nie są takim narodem i to co dziś dostają to efekt ciężkiej pracy
Czyli kupił za to, że już nie będzie tak jak było
Trudno nazwać "kupieniem" faktu podniesienia najniższego wynagrodzenia jak i trudno nazwać wypłatę 13 ki emerytom.
Jeśli oni są kupowani od bodajże 2 lat tym ochłapem, to jak nazwać wypłatę 13 ki urzędnikom budżetówki od lat?!
To jest dopiero przekupstwo na mega skalę ale jakoś nikt tego nie neguje :roll:
Demokracja oczywiście była, tylko przywilej z jej korzystania tak na full przysługiwał bardzo wąskiej grupie społecznej,reszta społeczeństwa i tak mogła pocałować się zad przy założeniu,że im by się to udało :lol:
Wspomnij tylko u nas w Siemcach słynny telefon członka PSL vicka Bohynka do Straży Miejskiej w sprawie "Wicie rozumicie mamy tu taki problem..."
Takich przykładów demokracji są miliony,a najgorsze jest to że pewnie nic się nie zmieni.

[quoteCzy wreszcie zrozumiesz to, że PIS niczego nie dał, bo on nic nie ma][/quote]

Wiem,że nic nie ma ale niestety lub stety ma umocowanie suwerena i to jest właśnie demokracja bo Ty i ja mamy pieprzone prawo iść raz na 4 lub 5 lat do urn i wybrać.No i wybraliśmy :lol: Wybrałem ja,wybrałaś Ty,wybrały miliony.Co z tego wyszło? Wyszło jak zwykle :roll:

Możemy to zmienić za miesiąc lub za 3.5 roku jeśli chodzi o samorządy ale póki co Duda to mój prezydent jak i Piech jest moim prezydentem.Nie chodzi mi o to,że ja ich wybierałem leczo to,że jako jednostka przynależę do społeczeństwa więc szanuję jego wybór.To jest demokracja!
On jednym zabiera, by przekupnym dać
:lol: ...a kto tak nie robi?Całe szczęście,że mają co dać,a jeśli to robią bez wyraznej szkody dla tych,którym odbierają to pół biedy. :roll:
Ludzie mają nauczyć się szacunku do pieniądza, pracując na niego , a nie żyć na koszt innych.
Wpierw jednak niech się szacunku nauczą ci co to twierdzą,że ...jak to mówią "płacę i żądam". Szacunku do pracownika to mankament każdej gospodarki i nie tylko u nas.Upodmiotowienie pracownika i twierdzenie "że płacę" to największe qurestwo jakie znam.Są oczywiście wyjątki.

Nie jest tak jak twierdzisz,że ludzie nie mają szacunku do pieniędzy.Szacunek zawsze jest.Są grupy społeczne,które tego szacunku nie mają i mieć nie będą.Tak było od zawsze dlatego są jakieś dziwne ośrodki pomocy,wsparcia,Mopsy etc.
Trzeba edukować,pomagać,nie można ich stygmatyzować choć szlag trafia.Oni już tacy są,a obowiązkiem naszym jak i państwa jest danie im wsparcia.
Może to teza,która nie każdemu po drodze ale takie są fakty.
"Nawet wierzącym w Boga niekiedy dach się wali na głowę" :idea: Nigdy nie wiesz co cię spotka,nigdy!

Ślązaczka
Szef

Post autor: Ślązaczka » 14:12, 18/maja/2020

Wysłuchałam wczorajszego wystąpienia pana Trzaskowskiego, i nie dopatrzyłam się gróźb pod adresem dziennikarzy TVP-info. Mówił o zlikwidowaniu tej stacji by już nigdy nie była wykorzystywana do propagandy przez żadną rządzącą partię. Ta stacja już nie będzie zajmowała się informacjami i publicystyką, a tylko kulturą. Tak powiedział. Dziś wszyscy wypowiedź Trzaskowskiego interpretują jako groźbę pod adresem dziennikarzy TVPinfo. Wcześniej, kiedy dziennikarze TVPinfo zadawali mu pytania powiedział coś takiego tym dziennikarzom: śpieszcie się bo już niedługo nie będziecie czymś takim w tej stacji się zajmować. Nie dlatego, że on ich wymieni na swoich, tylko dlatego, że stacja ta zmieni swój profil.
Ostatnio zmieniony 17:19, 18/maja/2020 przez Ślązaczka, łącznie zmieniany 1 raz.

Torres
Szef

Post autor: Torres » 15:19, 18/maja/2020

Niuans interpretacyjny tej wypowiedzi ale uwierz mi,że gdyby tak Trzaskowski /hipotetycznie/wygrał wybory to daję głowę,że szybko by zapomniał o tym co mówił.To tylko puste frazesy i kiełbacha.
Zresztą pamiętam jak wprowadzali 500 plus :lol:
Dzień w dzień wywiad z Vincentym,a on w koło macieji "Tych pieniędzy nie ma i nie będzie"...a za plecami Balcerek na głos "Grecja,Grecja!" :lol:
Kolega Vincenta Trzaskowski dziś miesiąc przed wyborami mówi:
Trzaskowski był pytany w TOK FM, czy jako prezydent podpisałby ustawę ograniczającą program "500 plus", np. wycofanie świadczenia na pierwsze dziecko lub ustanowienie progu dochodowego. "'500 plus' jest niesłychanie istotną częścią naszego systemu pomocy wszystkim, którzy w tej chwili sobie radzą trochę gorzej i będę go bronił" - odpowiedział.
:roll:
Kamysz Tygrysek kiedyś był jako koalicjant za podniesieniem wieku emerytalnego.Gdy mu to wytknięto odpowiedział,że dziś już tak by nie zrobił, i że
tylko coś tam nie zmienia poglądów.
Co by nie powiedzieć uczciwy wobec zmiany swoich poglądów...zwłaszcza przed wyborami :roll:
Najlepszy byłby niewątpliwie Tymynski z San Escobar :lol: no ale takiego nie ma i nie będzie.

Ślązaczka
Szef

Post autor: Ślązaczka » 16:46, 18/maja/2020

Ale Trzaskowski mi namieszał. Miałam już swojego faworyta, a teraz ?

ODPOWIEDZ