Dziś już nie jest tak jak kiedyś (pmiętacie te billboardy)

Torres
Szef

Re: Dziś już nie jest tak jak kiedyś (pmiętacie te billboardy)

Post autor: Torres » 16:55, 28/maja/2020

Twoim zdanie to co dziś wiemy o Szumowskim to ciągłe podkładanie świnek ?
...a co dziś wiemy o Szumowskim? Oto :lol: jest pytanie.
To co dziś wyciąga opozycja to nic innego jak wzorowanie się na TVPIS, gdzie fabrykowany są materiały dotyczące każdego im nie przychylnego ?
Oni nie potrzebują się specjalnie wzorować na PISie gdyż pierwszoplanowi informatorzy tacy jak np Nitras to mistrzowie świata w zadymach .
Nikt nie jest w stanie zweryfikować tych papierów,którymi machają przed kamerami przy pełnej świadomości,że mogą to być tylko insynuacje i potwarz.
To jest w tej walce jednak nie istotne .Chodzi o to by lać w ryja ile można i gdzie można.
Na Szumowskiego jest "koniunktura" gdyż jest /a może był/ twarzą PISu rozpoznawalną przez każdego w Polsce więc trzeba walić jak w wór bokserski.

Trzeba to robić non stop gdzie się da i ile się.
Musi boleć i nawet ci co nie dają wiary tym informacjom muszą sobie zadać pytanie:"Może coś w tym może jest?".
Jeśli pojawią się takie pytania i zwątpienie to Wyborcza pewnie ogłosi pełny sukces krucjaty o nazwie Szumowski Show :lol:

Ślązaczka
Szef
Miejscowość: Michałkowice

Post autor: Ślązaczka » 20:30, 28/maja/2020

Masz bardzo lekkie pióro, rozumiane przeze mnie jako łatwość przelewania myśli na słowo pisane. Ja jestem niesamowitym gadułą, ale już napisanie czegokolwiek przyjemności mi nie sprawia, raczej mam z tym trudności. Idę sobie pogadać o PIS-orach z nie PIS-orami. Z tobą o PIS-orach nie popiszę.

Torres
Szef

Post autor: Torres » 20:44, 28/maja/2020

Komplemenciara jesteś :lol:
Ja jestem niesamowitym gadułą
:roll:
No chyba nie zmieniłaś płci?!Chyba,że ściemniasz z tym nickiem :lol:
Może szykujesz się na ten pochód Tszaśkowskiego czy co?
OK.Mnie bez różnicy.
Z tobą o PIS-orach nie popiszę
Nie kryguj się.Możesz śmiało POPIS ać,śmiało :lol:

ODPOWIEDZ