Nie jestem obojętna

Ślązaczka
Szef
Miejscowość: Michałkowice

Re: Nie jestem obojętna

Post autor: Ślązaczka » 09:59, 27/maja/2020

W aspekcie tych paragrafów jakich tu użyłeś o równości, czy podział na lepszy i gorszy sort ludzi i ludzkich panów, w te paragrafy się nie wlicza ?

Torres
Szef

Post autor: Torres » 11:49, 27/maja/2020

To cytaty z Konstytucji RP :idea:
podział na lepszy i gorszy sort ludzi i ludzkich panów
Te terminy słowne to twory mediów powielane okazjonalnie w zależności od okoliczności.
„Najgorszy sort Polaków” to dziś jedno z najpopularniejszych haseł opozycji. Poszczególni politycy wrzucają swoje zdjęcia z kartkami zawierającymi te słowa, dodają takie hashtagi czy też tworzą ramki. Warto przyjrzeć się, co tak naprawdę powiedział Jarosław Kaczyński.
To powrót do metod z lat 2005 – 2007, ale także z czasów rządu Jana Olszewskiego, czyli też naszych, bo to był też rząd Porozumienia Centrum. To się powtarza. Ten nawyk donoszenia na Polskę za granicę. W Polsce jest taka fatalna tradycja zdrady narodowej. I to jest właśnie nawiązywanie do tego. To jest w genach niektórych ludzi, tego najgorszego sortu Polaków. Ten najgorszy sort właśnie w tej chwili jest niesłychanie aktywny bo czuje się zagrożony.

Wojna, później komunizm, później transformacja przeprowadzona tak, jak ją przeprowadzono właśnie ten typ ludzi promowała, dawała mu wielkie szanse. On dziś boi się, że te czasy się zmienią, że przyjdzie czas, że tak jak to być powinno – inny typ ludzi, mających motywacje wyższe, patriotyczne będzie wysunięty na czoło i to będzie dotyczyło wszystkich dziedzin życia społecznego, także ze strony gospodarczej. Tu jest ten wielki strach o to, jaki rodzaj Polaków będzie miał te największe szanse. Czy ci, dla których wszelkie sprawy związane z czymś szerszym, niż własny interes, narodem, godnością narodową, są ważne. Czy ci, dla których to nie ma żadnego znaczenia, a cała filozofia sprowadza się do takiego powiedzenia „nie ma takich grabi, które by od siebie grabiły
Patrząc na kontekst wypowiedzi widać więc wyraźnie, że prezes PiS odnosi się tutaj do osób, które szkalują Polskę w zagranicznych mediach. Takie postawy powodują, że nasz kraj jest postrzegany za granicą coraz gorzej, w wielu miejscach pojawiają się sformułowania, że partia rządząca dąży do zamachu stanu i dyktatury. A zdjęcia z podpisem „najgorszy sort Polaków” mogą być w kontekście wypowiedzi przyznaniem się do takich właśnie postaw.
Ja nie szkaluję Polski będąc zagranicą więc nie należę do gorszego sortu.
Jak mam "cichą mszę" z żoną to też nie nawijam na zewnątrz bo by mi było po prostu wstyd bo to tak jakbym kapował sam na siebie!
Wierz mi,że dla mnie kapuś to jest najgorszy sort i chwast!

Ślązaczka
Szef

Post autor: Ślązaczka » 16:29, 27/maja/2020

Ty i ja to dwa różne sorty, Ty ten lepszy, a ja ten gorszy, z którego jestem dumna. Lepszy sort to PIS-ory, ten drugi to ci co nadają zagranicą na rządzących, czyli na lepszy sort. A że w Polsce tylko lepszy sort to Polacy, dlatego też ci nadający z automatu nadają na Polaków. Rządzący PIS już wszystkie najważniejsze instytucje od prawa obsadził swoimi ludźmi i teraz już może kraść i niszczyć niewygodnych im ludzi bez ponoszenia żadnych konsekwencji. Jeszcze ta demokratyczna zagranica ich uwiera, bo tam gorszy sort, czyli nie Polacy, szukają pomocy.
A teraz coś na temat Polaków i gejów z autopsji opowiem.
Bywam zagranicą w celach wypoczynkowych i mam okazję obserwować (lubię to robić) różne nacje. Janusze i Grażyny ani kindersztubą, ani wychowaniem nabytym, pochwalić się nie mogą. Nie umieją się zachować ani w obrębie hotelu, ani już nie mówiąc o restauracji. Nie stosowny ubiór podczas posiłku bardzo mnie irytuje. Nie umieją jeść i tyle. Będąc ostatnio w Turcji prawie codziennie spotykałam na plaży parę gejowską z Rosji. Rezydowali w moim hotelu, ale dużo czasu spędzali na plaży. Ja też. Nie mogłam się na nich napatrzeć. Byli cholernie przystojni ci dwaj młodzi ludzie. W ich zachowaniu nie było nic co mogło by zwrócić na nich uwagę. Może tylko to, że wyjątkowo grzecznie się zachowywali.

Torres
Szef

Post autor: Torres » 17:37, 27/maja/2020

Ty i ja to dwa różne sorty, Ty ten lepszy, a ja ten gorszy
:lol:
Nie byłbym tego taki pewny.
Lepszy sort to PIS-ory, ten drugi to ci co nadają zagranicą na rządzących, czyli na lepszy sort
Czyli gorszy sort nadaje na lepszy sort.Znaczy to,że ten gorszy chce dorżnąć watahę.Logiczne :roll:
Jeszcze ta demokratyczna zagranica ich uwiera, bo tam gorszy sort, czyli nie Polacy, szukają pomocy.
Z ta demokratyczną zagranicą to już chyba lekka przesada :roll:
To działa inaczej.Dzisiaj my,a jutro oni lub albo my albo oni.Reszta się nie liczy.Zapamiętaj! Reszta się nie liczy.To tylko pozory i to po jednej i po drugiej stronie.Albo my albo oni!
Janusze i Grażyny ani kindersztubą, ani wychowaniem nabytym, pochwalić się nie mogą. Nie umieją się zachować ani w obrębie hotelu, ani już nie mówiąc o restauracji. Nie stosowny ubiór podczas posiłku bardzo mnie irytuje. Nie umieją jeść i tyle
Również często bywam za granicą,a wręcz bym powiedział bardzo często lecz w dooopie mam obserwacje innych.
Może są i tacy co to w kąpielówkach walą na obiad ale z doświadczenia wiem,że są to i Janusze ,Heinrichy ,Matthisy,Trudy z obwisłymi cyckami jak i nawaleni John i Yvonne wraz z naćpaną Nicole.Bywa też,że Xian Mian Ciul próbuje przy bufecie robić zdjęcia bo zawsze robi zdjęcia ale tak jak powiedziałem mam to w czterech :lol:

Oni są wszędzie i zakładam tylko,że następnym razem coś wyniosą z wyjazdu i następnym razem będą w miarę normalni ale tego nie jestem pewien :lol:
Wybieram hotele gdzie strój formalny do obiadu jest świętością i nikt tego nie neguje i do głowy nikomu nie przychodzi by kulać na obiad w szortach
lub w staniku plus tiulowy sal na spaśnym dupsku!
Jeśli zdarzy się /bo się zdarza/,że ktoś morde dre śpiewając "Und wenn ich geh, geht nur ein Teil von mir" o 2 w nocy dzwonię na recepcję i po 5 minutach jest cisza.
Nawet gdyby się zdarzyło,że recepcjonista z jakiś przyczyn nie odebrał telefonu to próbuję wykazać się wyjątkową empatią walę sobie strzała z barku i śpię dalej :lol:
To mają być wczasy,a nie wyjazd obserwacyjno-integracyjny. Humor muss sein!
Będąc ostatnio w Turcji prawie codziennie spotykałam na plaży parę gejowską z Rosji. Rezydowali w moim hotelu, ale dużo czasu spędzali na plaży. Ja też. Nie mogłam się na nich napatrzeć. Może tylko to, że wyjątkowo grzecznie się zachowywali.
:lol: :lol: :lol:
No trzeba było dzwonić do Pótina i problem by się rozwiązał.
Byli cholernie przystojni ci dwaj młodzi ludzie. W ich zachowaniu nie było nic co mogło by zwrócić na nich uwagę.
Szkoda,że nie miałaś pokoju obok co pewnie można było załatwić za jakieś 20 ojro :lol:
Pewnie zamiast obserwacji można by umysł poić doznaniami akustycznymi.
Pewne jest to,że nie przespałabyś nocy :lol:
Przystojni byli mówisz? Do tego jeszcze Rosjanie? Ach ta słowiańska krew! :lol:

Ślązaczka
Szef

Post autor: Ślązaczka » 14:44, 29/maja/2020

Torres pisze:
17:37, 27/maja/2020
Ty i ja to dwa różne sorty, Ty ten lepszy, a ja ten gorszy
:lol:
Nie byłbym tego taki pewny.
Lepszy sort to PIS-ory, ten drugi to ci co nadają zagranicą na rządzących, czyli na lepszy sort
Czyli gorszy sort nadaje na lepszy sort.Znaczy to,że ten gorszy chce dorżnąć watahę.Logiczne :roll:
Jeszcze ta demokratyczna zagranica ich uwiera, bo tam gorszy sort, czyli nie Polacy, szukają pomocy.
Z ta demokratyczną zagranicą to już chyba lekka przesada :roll:
To działa inaczej.Dzisiaj my,a jutro oni lub albo my albo oni.Reszta się nie liczy.Zapamiętaj! Reszta się nie liczy.To tylko pozory i to po jednej i po drugiej stronie.Albo my albo oni!
Janusze i Grażyny ani kindersztubą, ani wychowaniem nabytym, pochwalić się nie mogą. Nie umieją się zachować ani w obrębie hotelu, ani już nie mówiąc o restauracji. Nie stosowny ubiór podczas posiłku bardzo mnie irytuje. Nie umieją jeść i tyle
Również często bywam za granicą,a wręcz bym powiedział bardzo często lecz w dooopie mam obserwacje innych.
Może są i tacy co to w kąpielówkach walą na obiad ale z doświadczenia wiem,że są to i Janusze ,Heinrichy ,Matthisy,Trudy z obwisłymi cyckami jak i nawaleni John i Yvonne wraz z naćpaną Nicole.Bywa też,że Xian Mian Ciul próbuje przy bufecie robić zdjęcia bo zawsze robi zdjęcia ale tak jak powiedziałem mam to w czterech :lol:

Oni są wszędzie i zakładam tylko,że następnym razem coś wyniosą z wyjazdu i następnym razem będą w miarę normalni ale tego nie jestem pewien :lol:
Wybieram hotele gdzie strój formalny do obiadu jest świętością i nikt tego nie neguje i do głowy nikomu nie przychodzi by kulać na obiad w szortach
lub w staniku plus tiulowy sal na spaśnym dupsku!
Jeśli zdarzy się /bo się zdarza/,że ktoś morde dre śpiewając "Und wenn ich geh, geht nur ein Teil von mir" o 2 w nocy dzwonię na recepcję i po 5 minutach jest cisza.
Nawet gdyby się zdarzyło,że recepcjonista z jakiś przyczyn nie odebrał telefonu to próbuję wykazać się wyjątkową empatią walę sobie strzała z barku i śpię dalej :lol:
To mają być wczasy,a nie wyjazd obserwacyjno-integracyjny. Humor muss sein!
Będąc ostatnio w Turcji prawie codziennie spotykałam na plaży parę gejowską z Rosji. Rezydowali w moim hotelu, ale dużo czasu spędzali na plaży. Ja też. Nie mogłam się na nich napatrzeć. Może tylko to, że wyjątkowo grzecznie się zachowywali.
:lol: :lol: :lol:
No trzeba było dzwonić do Pótina i problem by się rozwiązał.
Byli cholernie przystojni ci dwaj młodzi ludzie. W ich zachowaniu nie było nic co mogło by zwrócić na nich uwagę.
Szkoda,że nie miałaś pokoju obok co pewnie można było załatwić za jakieś 20 ojro :lol:
Pewnie zamiast obserwacji można by umysł poić doznaniami akustycznymi.
Pewne jest to,że nie przespałabyś nocy :lol:
Przystojni byli mówisz? Do tego jeszcze Rosjanie? Ach ta słowiańska krew! :lol:

Ślązaczka
Szef

Post autor: Ślązaczka » 14:55, 29/maja/2020

Torres pisze:
17:37, 27/maja/2020

Może są i tacy co to w kąpielówkach walą na obiad ale z doświadczenia wiem,że są to i Janusze ,Heinrichy ,Matthisy,Trudy z obwisłymi cyckami
Mężczyznom chyba nic nie zwisa a stoi na sztorc.

Ślązaczka
Szef

Post autor: Ślązaczka » 13:27, 13/cze/2020

Jak patrzę teraz na tę zasyfiałą PIS-owska telewizję, w której non stop pokazywana jest ideologia LGBT w postaci tańczących młodych ludzi, to wierzcie mi, że każdemu z tych dziennikarzy i politykowi, którzy tych ludzi nie ludżmi nazywają, splunęłabym w twarz. MŁODZI LUDZIE W SWOICH TĘCZOWYCH NAKRYCIACH, TAŃCZCIE I BAWCIE SIĘ TAK DŁUGO, AŻ TYCH WSZYSTKICH PIS-ORÓW I ICH HERSZTA NARESZCIE SZLAK TRAFI.

Torres
Szef

Post autor: Torres » 14:35, 13/cze/2020

Natomiast ja jak tak się napatrzę cały dzień to potem idąc w tłumie mam świadomość,że muszę pilnować swoich zwieraczy.
Licho nie śpi i nie wiadomo kto i kiedy więc trzeba być czujnym tym bardziej,że ostatnio mój najbliższy współpracownik coś dziwnie mi się przygląda zwłaszcza gdy się schylam :lol:
Chyba go pożegnam i to już poniedziałek.

Ślązaczka
Szef

Post autor: Ślązaczka » 15:18, 13/cze/2020

Zakładaj sobie pampersy to nie będziesz tak się stresował, że to i tamto może się wydarzyć.

Torres
Szef

Post autor: Torres » 15:43, 13/cze/2020

Pampersy Max w kolorach tęczy produkowane przez Made in LGBT Rainbow and Co :lol:

ODPOWIEDZ