PIS to bandycka formacja

Ślązaczka
Szef
Miejscowość: Michałkowice

Re: PIS to bandycka formacja

Post autor: Ślązaczka » 07:53, 07/sty/2021

Ludzie !! Macie pełny obraz tego co się stanie z Polską, kiedy PIS przegra wybory.. Na zasadzie” raz zdobytej władzy nigdy nie oddamy” Kaczor i jego zwolennicy prędzej wymordują połowę kraju niż pogodzą się z przegraną, bo będą chcieli być skuteczniejsi od swoich rządzących idoli typu Tramp, Orban i tych ze wschodu.

I jeszcze dodam.

Po co twardykiszon -antonim miękkiszona wymienia w sądach sędziów na swoich. A po to, by między innymi, przy przegranych wyborach przez PIS ci sędziowie orzekną, że to PIS wygrał. Tym sędziom żadne dowody nie będą potrzebne. Tramp już przed wyborami powtarzał, że to on wybory wygra. Tramp PIS-owi do pięt nie sięga. Nie wymienił sędziów na swoich, zlekceważył PIS-orów, i chociaż przegrał to nie wygrał.

Ślązaczka
Szef

Post autor: Ślązaczka » 19:03, 17/sty/2021

Dawno mnie w tym temacie nie było.
Wczorajsza „homilia” Kaczora w kościele, gdzie ten ma prawo wszędzie być i wszystko co zechce robić sprawiła, że muszę to poddać osobistej ocenie.
Psychopacie Kaczyński !
Jako praktykująca katoliczka nie życzę sobie byś mój kościół dalej deprawował. Przed tobą powinniśmy chronić polskie kościoły, już tak bardzo przez PIS-owskich swoich sługusów i przekupnych kapłanów i jakiegoś tam ojca wykorzystywane.

Ślązaczka
Szef

Post autor: Ślązaczka » 09:16, 23/sty/2021

Nie dało się wczoraj słuchać tzw. prezydenta.
Uczy się już tyle lat a główka ciągle nic nie wchłania. Proponowałabym mu przekwalifikować się na stajennego.
Szlak mnie trafia jak go i tych z PIS widzę.
Przekwalifikowanie Dudy na stajennego jest jak najbardziej w mojej ocenie uzasadnione, bowiem ten człowiek zasobami ludzkim zarządzać nie ma prawa,mimo że tam jakieś ponoć prawo skończył, bo ludzi dzieli na ludzi i nie ludzi tzw ideologię.

Ślązaczka
Szef

Post autor: Ślązaczka » 13:21, 23/sty/2021

Popatrzcie sobie PIS-ory teraz na Moskwę. Już niewiele wam do Rosji Putinowskiej brakuje.

Ślązaczka
Szef

Post autor: Ślązaczka » 16:33, 26/sty/2021

temat: oddelegowanie
Gdyby ten Świeczkowski oddelegował się do kamieniołomów to wtedy byłby pożytek z jego delegacji, bo teraz nie ma z niego żadnego.Nie podejmuje sprawy dwóch wież Kaczyńskiego, łapówki 50 tys.zł jaką Kaczyński wziął w kopercie od Austriaka. Wtedy by na pewno schudł,i spodobał by się wielu. Tego schudnięcia życzę mu z całego serca. On pewnie też by tego chciał. A więc do roboty.

Ślązaczka
Szef

Post autor: Ślązaczka » 09:10, 27/sty/2021

Wg PIS Święczkowski ma wiele zasług, m.in. w śmierci pani Blidowej -mojej krajanki. :x

Torres
Szef

Post autor: Torres » 14:17, 27/sty/2021

Z tą Twoją śp krajanką to w ogóle bym tematu nie rozwijał oprócz tego,że była gwiazdą lewicy...w Michalkowitzach :roll:

Ślązaczka
Szef

Post autor: Ślązaczka » 14:40, 27/sty/2021

I co z tego, że była z lewicy. Dla mnie to nie ma znaczenia, chociażby była żydówką lesbijką. Żydówka lesbijka dopiero miała by u mnie wzięcie.

Twoim zdaniem każdego kto nie jest z PIS-u można nawet zabić?

Torres
Szef

Post autor: Torres » 19:02, 27/sty/2021

Dla mnie to też bez znaczenia choć żydówka lesbijka brzmi obiecu :lol: jąco
"Twoim zdaniem każdego kto nie jest z PIS-u można nawet zabić?"

Pierwsze słyszę,że Ona /śp/ została zabita :roll:
Nie ma co rozwijać tego wątku bo prowadzi donikąd.

Ślązaczka
Szef

Post autor: Ślązaczka » 19:21, 27/sty/2021

Zabić można fizycznie, tak jak prezydenta Adamowicza, i psychicznie jak sędziego Juszczyszyna i wielu innych PISorom niewygodnym.

ODPOWIEDZ