PIS to bandycka formacja

Ślązaczka
Szef
Miejscowość: Michałkowice

Re: PIS to bandycka formacja

Post autor: Ślązaczka » 16:36, 13/lis/2020

Analogię do zachowania bankstera, największego oszusta, który jest jedynym specjalistą i to w grabieniu dóbr dla siebie a potem ukryciu ich by już były dobrze schowane przed opinią publiczną i sądami , tak można ją na poniższym przykładzie przedstawić.:
Jest krąg osób w pomieszczeniu i nagle z regału znika bardzo kosztowny drobiazg. Nikt się do kradzieży nie przyznaje, wręcz nasz pinokio, bo jest tam obecny,zapewnia wszystkich, że jako katolik praktykujący nigdy by coś takiego nie zrobił. Zdeterminowane towarzystwo w odnalezieniu tego drobiazgu proponuje osobistą kontrolę każdego. I co widzimy? Każdy oprócz pinokia na to przystaje, jedynie pinokio stawia weto. Jaki z tego wniosek ?
Pinokio !! błaźnisz się przed całym światem.

Ślązaczka
Szef

Post autor: Ślązaczka » 06:40, 17/lis/2020

Wczoraj w „Polityce na ostro” w Polsat News jeden z tych nieprawych i niesprawiedliwych, nijaki Ozdoba mówi tak, w kontekście weta jakiego PIS-ory sobie postawili za punkt honoru by z kolejnym wrogiem się rozprawić : nie tylko teraz kiedy środki unijne mają być powiązane z tak zwaną praworządnością stawiamy weto, ale tak samo postąpiliśmy kiedy chodziło o relokację uchodźców.
Tak, panie i panowie z PIS-u, w ten sposób postępują katolicy,tacy jak wy. Cieszyliście się wtedy, kiedy tratwy z uchodźcami znikały pod wodą. Inne, te niekatolickie kraje, które chcą wam ponoć ten wasz katolicyzm zburzyć, ci źli ludzie z zachodu, otwarli granice dla potrzebujących. Nakarmili i odziali. Wasz WUC nazwał tych na tratwach zarazą. Kaczor posiadł już wszystkie zasługi by zostać świętym wg kryteriów wspólnie z Jędraszewskim i mu podobnymi hierarchami ustalonych.

Ślązaczka
Szef

Post autor: Ślązaczka » 17:44, 17/lis/2020

Może mi ktoś wytłumaczy, jak należy oceniać dzieci tak myślących ?.. głównie tych co nie chcą założyć czapki , szalika i rękawiczek. Zimą grupa przedszkolaków wychodzi na spacer. Pani każe założyć czapki, rękawiczki i szaliki. Jest to grupa dosyć liczna i wszyscy to robią za wyjątkiem dwóch, którzy twierdzą, że założenie tych części garderoby sprawi, że w 100 procentach przemarzną ich głowy i ręce. Dlaczego oni tak uważają ? Ja wiem dlaczego, bo jeszcze im szare komórki się nie wykształciły.

Ślązaczka
Szef

Post autor: Ślązaczka » 13:48, 19/lis/2020

To jest niemożliwe co ten psychol Kaczor z tą ojczyzną Polaków zrobił.
Wczoraj oglądałam posiedzenie Sejmu dzięki TVN-24 i Polsat News, bo TVPIS transmitowała tylko wypowiedzi swoich. Kiedy opozycja zabierała głos to ta stacja puszczała byle co. W momencie kiedy na trybunie pojawił się PISior byle co znikało i transmisja się włączyła.

Torres
Szef

Post autor: Torres » 19:22, 19/lis/2020

... a widziałaś jak sobie bez maski z mównicy gawędził? :lol: Lepszy sort!

Ślązaczka
Szef

Post autor: Ślązaczka » 19:56, 19/lis/2020

Ja już jestem nie ten człowiek.Przeklinam jak szewc. Każda morda PIS-owska wzbudza u mnie taką agresję, że nie wiem jak jeszcze w takim napięciu wytrzymam. :| :|

Torres
Szef

Post autor: Torres » 20:06, 19/lis/2020

Każda morda PIS-owska wzbudza u mnie taką agresję...
:lol:
Dlatego maski "łagodzą klimat" :lol:
W zasadzie w sejmie powinni je nosić wszyscy i to zawsze ale ci powinni mieć na dodatek jeszcze przyłbice :lol:

Ślązaczka
Szef

Post autor: Ślązaczka » 12:45, 01/gru/2020

Posłuchajcie sobie TVN24, bo tego na TVPIS nie usłyszycie. Jeżeli to zrobicie to się przekonacie jak ci przestępcy ( trzeba było „zreformować sądy” - dać tam swoich ) już bezkarni, na wzór Orbana, Łukaszenki i Putina zawłaszczają ten kraj. Czystka w sądach zagwarantowała im to wszystko. Teraz mogą już kraść, kraść, kraść, kraść i kraść. Takich oszustów i złodziei nie było jeszcze w Polsce za mojego żywota. Bezkarni bandyci dziś rządzą Polską.

Ślązaczka
Szef

Post autor: Ślązaczka » 14:45, 01/gru/2020

Cierpię, ryczę, bo prezydent tych co go wybrali nie mógłby szusować na nartach, gdyby nie jeden telefon i już może. Do kogo ja mam zadzwonić bym mogła święta spędzić w hotelu. Gdzie wszyscy inni mają dzwonić co pracę stracili, co nie mogą tego i tamtego ?

Ślązaczka
Szef

Post autor: Ślązaczka » 17:27, 02/gru/2020

Cywilizacja europejska powinna wam PIS-ory pokazać palcem WYPIERDALAĆ stąd, skoro obca i nieakceptowana jest przez was praworządność. Takie ziobrowe zero w kraju praworządnym nie mogłoby żony, bratu i każdego bez kręgosłupa moralnego synekurami obdarować. On o tym wie, dlatego tylko za wetem się opowiada.

ODPOWIEDZ