PIS to bandycka formacja

Ślązaczka
Szef
Miejscowość: Michałkowice

Re: PIS to bandycka formacja

Post autor: Ślązaczka » 08:16, 23/maja/2020

Od teraz, od rana do wieczora, będę śledzić w TVPIS metody jakimi bandycki PIS wykończa Pana Trzaskowskiego. Oby nie skończył tak jak prezydent Adamowicz.

Ślązaczka
Szef

Post autor: Ślązaczka » 08:00, 28/maja/2020

TVPIS za łapówkę 2mld zł. od Kaczyńskiego i Dudy wykonuje swoje zlecenie: wykończyć każdego kto mógłby nam zagrozić.

Wczoraj na pół ekranu czerwonego paska info z ostatniej chwili: „ Trzaskowski zbiera nielegalnie podpisy, za co grozi 3 lata więzienia” Następne info na czerwonym pasku na pół ekranu to :„ żona posła-nie pamiętam nazwiska- tego który razem z Michałem Szczerbą zademonstrował ścieżkę bogacenia się Szumowskiego- wzięła łapówkę. To info było bezpośrednio po pokazaniu tych milionowych dotacji- przelewów . Szybko znaleźli świadka. Nawet nie zachowują pozorów ci bandyci.
W najbliższych dniach zobaczymy, jak to za łapówki mafia PIS-owska zdobywa kolejnych świadków.
Z ostatniej chwili (przypomniałam sobie) : ten poseł, a właściwie jego żona to pani Jońska.

PS

Pośpieszyłam się z tym komentarzem dotyczącym łapówki pani Jońskiej. Ale to niewiele zmienia. Łapówka w postaci koszyka z szynką i wędlinami ja traktuję jako wdzięczność analogiczną do otrzymania dużego bukietu kwiatów.

Ślązaczka
Szef

Post autor: Ślązaczka » 09:06, 28/maja/2020

Oglądam aktualnie dwóch łgarzy Dudę i Morawieckiego.
To dzięki nim, ich polityce nie poklepywaniu po plecach otrzymamy od tej wrednej Unii masę kasy.
Przekaz poszedł taki do ich suwerena, że gdyby rządziła PO to pewnie Unia niewiele Polsce by dała.

Ślązaczka
Szef

Post autor: Ślązaczka » 12:21, 06/cze/2020

Obiecankowy obiecankowicz produkuje się kolejnymi obietnicami. Gdzie jest dla mnie kwota wolna od podatku w wysokości 8 tyś.zł. Dla mnie jesteś zerem. Totalnym zerem.

Panie Duda !! Kiedyś rządziła elita, a dziś oszuści i złodzieje.

Torres
Szef

Post autor: Torres » 17:44, 06/cze/2020

Kiedyś rządziła elita
:roll:

Nie chciałbym się z Tobą wdawać w dyskurs na tak "delikatnej płaszczyznie" lecz byłbym wdzięczny za to byś wskazała w jakim okresie /powojennym oczywiście/ rządziła nami ELITA?

Ślązaczka
Szef

Post autor: Ślązaczka » 18:26, 06/cze/2020

W dyskurs się ze mną nie wdawaj, bo ja wiem swoje, a ty swoje.
Powiedz mi tylko kto to są " łże-elita III Rzeczypospolitej", których Kaczyński tak nazywa ? O PIS-orach mówi się lepszy sort i nadludzie, nigdy nie słyszałam elita.

Torres
Szef

Post autor: Torres » 18:40, 06/cze/2020

Odnoszę się do tego,że piszesz o rządzącej nami kiedyś elicie.
Dlatego próbuję ogarnąć kogo masz na myśli ?
Czy chodzi Ci o Grabskiego,Witosa,a może o Piłsudskiego lub Paderewskiego? Jaruzelski i Kania czy też Messner raczej odpadają,a więc ?

Ślązaczka
Szef

Post autor: Ślązaczka » 19:01, 06/cze/2020

Piszę o III Rzeczpospolitej, czyli o okresie od 1989 r. i pierwszych rządów Mazowieckiego.
Takiego chamstwa jakie nam funduje rządzący PIS (wszyscy) nigdy nie było.

Torres
Szef

Post autor: Torres » 19:08, 06/cze/2020

Rozumiem ale co z tą elitą? :lol:

Ślązaczka
Szef

Post autor: Ślązaczka » 19:22, 06/cze/2020

Przepraszam, ale muszę sobie zrobić przerwę by nacieszyć się info za 2 mld zł. z mojej m.in.kieszeni.

ODPOWIEDZ