PIS to bandycka formacja

Ślązaczka
Szef
Miejscowość: Michałkowice

PIS to bandycka formacja

Post autor: Ślązaczka » 10:51, 13/gru/2019

Krzywousty w randze premiera to największy dziś oszust. Tak jak kiedyś Hitler obiecywał ludziom kierując ich do obozów pod szyldem „praca czyni cię wolnym”, tak aktualnie największy oszust i przydupasy kaczej mordy głoszą, że tylko zamożność, czytaj: 500 plus, czyni cię wolnym. Jak ta wolność za Hitlera wyglądała już wiemy, jak za PIS wyglądać będzie rychło się przekonamy.
Dziś w rocznicę stanu wojennego dekretami chce się zniszczy inteligencję polską- sędziów , niezłomnych sędziów -trzecią władzę, gdyż ich za 500 + kupić się nie da. Są to bowiem ludzie rozumni, światli , mądrzy, inteligentni, dlatego ustawami partii rządzącej należy im kręgosłupy złamać.

Ślązaczka
Szef

Re: PIS to bandycka formacja

Post autor: Ślązaczka » 14:45, 16/gru/2019

Nareszcie ją mamy. ZARAZĘ. PIS-ory utorowali sobie drogę do niej. Nie jest to jednak zaraza tęczowa, ani ta pierwsza przed którą zamknięto granicę, ale Kaczorowa. Zaraza, która wejdzie wszędzie. Dziś już do każdego urzędu weszła, jutro bez twojej zgody do twojego mieszkania się wedrze. Bo, Kaczor jest w swoim żywiole, kiedy napotyka na opór i go miażdży rękami swoimi przydupasami.

Awatar użytkownika
Janusz Ławecki
Moderator
Imię: Janusz
Nazwisko: Ławecki
Miejscowość: Siemianowice Śląskie Hugo

Post autor: Janusz Ławecki » 11:19, 17/gru/2019

Są to bowiem ludzie rozumni, światli , mądrzy, inteligentni,
Jestem przeciwny działaniom obecnej władzy bo podchodzą do problemu z niewłaściwej strony.
Jednakże nie mogę się zgodzić z Twoją oceną Sędziów. System sądowniczy w Polsce jest fatalny a Sędziowie w dużej mierze niesprawiedliwi.
Wszyscy mówią "nie czyń drugiemu co tobie nie miłe"
A ja mówię: "czyń drugiemu to, co chciałbyś, żeby on uczynił tobie"
(największy ze wszystkich ludzi)

Ślązaczka
Szef

Post autor: Ślązaczka » 12:19, 17/gru/2019

Mnie też tak się wydawało kiedy pozwałam siemianowicką gminę, kilka lat temu już za prezydentury R.Piecha, ale jeszcze rządzącej Platformy, że sądy są niesprawiedliwe. Wtedy były jak najbardziej sprawiedliwe. I Pan Szandar wygrał i ja po analizie tego wyroku też wygrałam Dziś bandycki PIS pokazuje jak bardzo jest bandycki.

Ślązaczka
Szef

Post autor: Ślązaczka » 13:42, 17/gru/2019

Jutro o 18-tej idę pod siemianowicki Sąd.

Bandytom PIS-owskim trzeba pokazać siłę ludzi nie przekupionych m.in.13 emeryturą w moim przypadku.
My nie chcemy skończyć jak ofiary Hitlera.

Ślązaczka
Szef

Post autor: Ślązaczka » 07:30, 19/gru/2019

Chciałam wczoraj zaprotestować przeciw rządzącym BANDYTOM PIS-owskim ale przed sądem siemianowickim nie było nikogo. Było mi bardzo smutno, że nie mogłam osobiście wyrazić własnego buntu. Miałam z sobą broszurkę Konstytucji, w której jest mowa o trójpodziale władzy, której ci bandyci chcą nas-OBYWATELI - pozbawić. To oni BANDYCI chcą nam sprawiedliwość wymierzać.

Ślązaczka
Szef

Post autor: Ślązaczka » 10:39, 19/gru/2019

Już mi całkowicie nerwy puszczają.
Ten niedorozwinięty fizycznie psychopata przez ileś lat , każdego 10 miesiąca zaśmiecał swoją obecnością ulice Warszawy. Maszerował w kolumnie partyjnej swoich przydupasów, moim zdaniem bardzo głupich -niemądrych ludzi – którzy pod jego , tworzące się w jego główce różne chorobowe widziadła, krzyczeli razem z nim : zamach smoleński, sztuczne mgły i tp chorobowe jego zwidy.
Mam pytanie : co ten człowiek ze swoim orszakiem wymaszerował ? Gdzie jest ten zamach ?Dziś taka sama retoryka stosowana jest wobec sędziów, jutro wobec nas ją zastosują.
Jego zdaniem, powtarzane przez jego przydupasów, że sędziowie łamią prawo, sędziowie to komuniści , sędziowie to złodzieje, jest niczym innym niż smoleńskim zamachem .

Ślązaczka
Szef

Post autor: Ślązaczka » 17:13, 20/gru/2019

Dziś bandyci PIS-owscy są w swoim żywiole. Swoimi bandyckimi ustawami zniszczą niezawisłych sędziów. Kiedy ich już wykluczą całkowicie ze składów sędziowskich, a pozostawią tylko swoich, wtedy będą już mogli kraść, zamykać niewygodnych, bez jakichkolwiek konsekwencji.

Ślązaczka
Szef

Post autor: Ślązaczka » 12:50, 22/gru/2019

W piątek byłam w specjalistycznej poradni w Siemianowicach i w oczekiwaniu na lekarza podjęłam temat rządzących. Po mojej ostrej ocenie PIS odzywa się suweren naszej władzy. Mówi do mnie: myślę, że pani 13-tej pensji od Kaczyńskiego nie wzięła? Już drugi taki rozgarnięty suweren tak to pojmuje. To nic że kradną ale nam też coś dają. Ten suweren PIS-owski ma tak nasrane w swojej głowie, że już nic więcej nie da się tam dołożyć.Zdaniem tego pana Tusk to Niemiec, a każdy co ogląda TVN to nie Polak. Polakami są tylko ci co czerpią wartość patriotyczne z TVPIS. Na moje wielkie szczęście oglądam TVN i tam mądrych ludzi, za wyjątkiem gości jednej dziś słusznej partii PIS.

Ślązaczka
Szef

Post autor: Ślązaczka » 12:30, 28/sty/2020

Po tym jak niszczenie państwa polskiego przez PIS nabrało już niesamowitego rozpędu i rozmachu, jestem już całkowicie pewna, że władza ta zrobi z Polski drugi Auschwitz . Taki cel im przyświeca. Już powstają strefy wolne od ludzi o innej orientacji seksualnej, teraz uwalniają sądy od sędziów -kolejnej zarazy. Jak powiedział A.Duda o sędziach: „ trzeba oczyścić do końca nasz polski dom”. Jestem bardzo zatrwożona tym co dziś dzieje się w Polsce.

ODPOWIEDZ