z cyklu WP: jak ja nienawidzę tego wrednego PIS-u

Awatar użytkownika
Janusz Ławecki
Moderator
Imię: Janusz
Nazwisko: Ławecki
Miejscowość: Siemianowice Śląskie Hugo

Re: z cyklu WP: jak ja nienawidzę tego wrednego PIS-u

Post autor: Janusz Ławecki » 20:52, 13/paź/2018

Ślązaczka pisze:
20:04, 13/paź/2018
Za nikim z tych coś wymienił.
Nie ma takiej organizacji której mogłabym zaufać.Mam problem z oddaniem głosu, ale zagłosuję na jakąś świeżą krew. :P
Na Kukiz'15?
Wszyscy mówią "nie czyń drugiemu co tobie nie miłe"
A ja mówię: "czyń drugiemu to, co chciałbyś, żeby on uczynił tobie"
(największy ze wszystkich ludzi)

Ślązaczka
Wyjadacz
Miejscowość: Michałkowice

Post autor: Ślązaczka » 09:20, 19/paź/2018

Do tej pory nie chciałam tak radykalnie się wypowiadać,i dlatego powstrzymywałam się z potępieniem polskich hierarchów Kościoła Katolickiego, licząc na ich nawrócenie.Po wczorajszym nowym spocie PIS o uchodźcach i braku reakcji na to głoszących w polskich kościołach słowo Boże, m.in. o uczynkach miłosierdzia,muszę wreszcie, jako katoliczka, tę powinność spełnić i jasno to wyartykułować. Na wszystkich was, za wyjątkiem prawdziwych duszpasterzy, niestety już nielicznych, takich jak n.p. Biskup Pieronek, bramy piekielne stoją otworem. Uchodźca to człowiek, nie kot Kaczyńskiego, którego byście pewnie lepiej potraktowali.

Ślązaczka
Wyjadacz

Post autor: Ślązaczka » 11:00, 19/paź/2018

Przy okazji krytyki księży muszę jeszcze coś z autopsji opowiedzieć. Jadąc dłuższy czas autobusem i siedząc obok nadgorliwej katoliczki z mojej parafii, zaczynam temat o uchodźcach. I co słyszę, słowo w słowo jakby to był ktoś z najwyżej polityczne półki PIS-u. Na moje pytanie: co oni takiego złego robią ? Podaje przykład z Sylwestra w Niemczech i jakiś tam pojedynczy zamach terrorystyczny. Na moje pytanie:czy aktualnie kiedykolwiek słyszała o morderstwa Polaków na Polakach? Milczy. Czy słyszała jak katolicki szafarz komunii zamordował cała rodzinę, podpalając dom? O takich przypadkach polscy katolicy nie mówią.
Ja osobiście rozgrzeszam to co miało miejsce w Niemczech w Sylwestra. Jest to normalna reakcja mężczyzny, kiedy tłum się bawi i jest się pod wpływem alkoholu. Nikogo nie zgwałcili tylko napastowali. Czy polscy, samotni mężczyźni zachowali by się inaczej? W tłumie, nikt nikogo nie jest w stanie molestować seksualnie, tym bardziej zgwałcić. Propaganda PIS-owska swoje zrobiła.

Torres
Wyjadacz

Post autor: Torres » 20:36, 19/paź/2018

Starsza pani w autobusie wie co mówi natomiast twoje podejście budzi grozę jak odrazę,a na dodatek powinnaś mieć wkulane od każdej przechodzącej
kobiety.
Ja osobiście rozgrzeszam to co miało miejsce w Niemczech w Sylwestra. Jest to normalna reakcja mężczyzny, kiedy tłum się bawi i jest się pod wpływem alkoholu. Nikogo nie zgwałcili tylko napastowali. Czy polscy, samotni mężczyźni zachowali by się inaczej? W tłumie, nikt nikogo nie jest w stanie molestować seksualnie, tym bardziej zgwałcić. Propaganda PIS-owska swoje zrobiła.
Gdyby tłum stworzyć z takich jak ty osobiście byłbym spokojny i pewny,że nic by się nie wydarzyło.
W tłumie, nikt nikogo nie jest w stanie molestować seksualnie, tym bardziej zgwałcić.
Powinnaś jeszcze wszystkich rozgrzeszyć za zamachy,za obcięte głowy,a dając wyraz temu zaprosić do siebie ze dwóch przybyszów.Wtedy by ci się oczy otwarły :lol:

Ślązaczka
Wyjadacz

Post autor: Ślązaczka » 12:32, 20/paź/2018

Torres pisze:
20:36, 19/paź/2018
Gdyby tłum stworzyć z takich jak ty osobiście byłbym spokojny i pewny,że nic by się nie wydarzyło.

Nie wiem gdzie byłeś howany, pewnie w jakimś niecywilizowanym miejscu, bo za grosz taktu i kultury nie posiadasz.

Ślązaczka
Wyjadacz

Post autor: Ślązaczka » 08:52, 21/paź/2018

Cytat z wypowiedzi Torresa:
"twoje podejście budzi grozę jak odrazę"

I kto to mówi ? Osoba, która z ofiary pedofila kpi. Kpi, bo przecież ten pedofil to był nasz człowiek, a nie żaden uchodźca, by go maksymalnie zgnoić.

Torres
Wyjadacz

Post autor: Torres » 10:23, 21/paź/2018

https://fakty.interia.pl/swiat/news-rmf ... ,nId,26471
Ludzie tylko stali i nic nie robili.
Zdecydowanie pasowałabyś do nich.W myśl twojej idei w tłumie nie da się gwałcić więc w krzakach pewnie też nie :lol:
Może to cię podnieca w jakiś swoisty sposób? Kto wie?
Zrób szybko hennę czarnym flamastrem :lol: i ciś na Wielkie,a potem do urny

Ślązaczka
Wyjadacz

Post autor: Ślązaczka » 12:43, 21/paź/2018

Prawdziwych polaków charakteryzuje to, że po gwałcie w ustronnym miejscu, swoją ofiarę zabiją, by ta nie mogła ich portretów wyjawić. I dam znów przykład niewinnie skazanego p. Komendy, kiedy to nasze służby tak prowadziły śledztwo, by zamiast sprawcy, skazać niewinnego. Prawdziwi Polacy, ci wg nomenklatury PIS, to dopiero spece od fałszerstw i kłamstw. Oni to, jak nikt inny, potrafią ogłupiać naród.

Ślązaczka
Wyjadacz

Post autor: Ślązaczka » 11:09, 24/paź/2018

teraz tylko czekam, kiedy PIS ogłosi, że wszędzie tam gdzie przegrał wyniki były sfałszowane

ODPOWIEDZ