z cyklu Wielka Polityka: tacy nami rządzą

Ślązaczka
Wyjadacz
Miejscowość: Michałkowice

z cyklu Wielka Polityka: tacy nami rządzą

Post autor: Ślązaczka » 17:29, 20/sie/2018

Ślązaczka
Wyjadacz

Re: z cyklu Wielka Polityka: tacy nami rządzą

Post autor: Ślązaczka » 18:17, 21/sie/2018

Posłuchajcie tej odważnej, jak ja, kobiety.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... alnie.html

Ślązaczka
Wyjadacz

Post autor: Ślązaczka » 07:06, 02/wrz/2018

Dziś na portalu społecznościowym napisałam to, do tematu poniżania przez PIS i Kościół Wielkiego Polaka- Wałęsę.

"Panie Wałęsa !! Kościół katolicki w Polsce, to nie jest już ten kiedy byliśmy młodzi i kiedy był z nami, ludem ciemiężonym . Taki nijaki Duda, dziś ma czelność w tym kościele za przyzwoleniem hierarchów kościelnych potępiać tamten okres, kiedy to wespół z kościołem, modląc się o bezkrwawą rewolucję, dokonaliśmy cudu. Taki nijaki Duda pierdzi ( nie dało się łagodniej), że dziś płacimy za to wielką cenę. Płacimy, mając takiego prezydenta i taki kościół.

Ślązaczka
Wyjadacz

Post autor: Ślązaczka » 11:06, 02/wrz/2018

Już jestem u kresu wytrzymałości w tym PIS-owskim bagnie.

Co by było dziś, gdyby marzenia Dudy o przelaniu krwi w tamtych czasach się spełniły.

Dziś Duda byłby w PZPR i najpewniej w ścisłej czołówce, bo jest to typ człowieka, któremu marzy się zamordyzm. O Europie moglibyśmy tylko pomarzyć, za to Rosja putinowska byłaby dla nas jedynym przyjacielem, a my jej republiką. ZOMO już by interweniowało od dawna, a tak musimy jeszcze trochę poczekać.
Kościół byłby znów pełen wiernych, bo księża nie mieliby z kim się bratać i im służyć.

Gdyby w moim kościele księża nauczali po PIS-owskiemu,dawno już by mnie w nim nie było.

Ślązaczka
Wyjadacz

Post autor: Ślązaczka » 14:01, 02/wrz/2018

Na moment włączyłam telewizor i słyszę krzywoustego, który mówi : dlaczego nie protestowano i wołano Konstytucja, jak ludziom żyło się źle ( teraz żyje się dobrze?), bo wtedy opozycja PIS-owska to akceptowała, dlatego nie protestowała, odpowiadam mu. Tyle powinien ktoś taki jak on wiedzieć, że zawsze protestuje opozycja.

Ślązaczka
Wyjadacz

Post autor: Ślązaczka » 08:16, 03/wrz/2018

Ślązaczka
Wyjadacz

Post autor: Ślązaczka » 13:39, 18/sty/2019

Czy się to komuś podoba czy nie, ja i tak będę komentować to, co widzę w Gdańsku. Ten gorszy sort to faktycznie jacyś, wyraźnie inni ludzie. Te ich faciaty bardzo różnią się od twarzyczek ludzkich panów. Żadnych tu nie widzę wielgachnych, ani mniejszych krzyży niesionych przez suwerena, który zafundował nam niebo na ziemi. Nie widzę różańców, kordonów policji ściągniętych z całej Polski, barierek metalowych, niczego tego cośmy mieli wielką przyjemność oglądać przez chyba 100 razy w wykonaniu lepszego sorty ludzi na ich miesięcznicach.

Ślązaczka
Wyjadacz

Post autor: Ślązaczka » 09:09, 19/sty/2019

Ciemny ludu kupuj wszystko, co ci dziś twój wybraniec PIS wciśnie.
Rzekomo ten morderca chciał zabić waszego prezydenta Dudę.Dobrze, że są jeszcze oryginalne nagrania z jego radości po morderstwie, że to PO go skrzywdziła. Nie będę siedzieć cicho. Jak kiedyś jedna z pierwszych zapisałam się do Niezależnego i Samorządnego Związku Zawodowego "Solidarność", tak dziś tego tamtego- jego wartości, nie dzisiejszego upartyjnionego przez PIS, będę bronić, dążyć do demokrację, którą nam PIS odbiera. Skazuje opozycjonistów za byle co, a broni bandytów. Ja żyłam w czasach Gomułki , Gierka i wielu im podobnym, i widzę, że PIS=owi marzą się tamte czasy, ten zamordyzm i sukcesywnie Polskę zmienia, wzorując się na Orbanie, I marząc o Budapeszcie w Warszawie. JA SIĘ NA TO NIE GODZĘ.

Ślązaczka
Wyjadacz

Post autor: Ślązaczka » 21:16, 19/sty/2019

Pewnie PIS-owcy są trochę przez to wszystko dzisiejsze, wczorajsze, przedwczorajsze i jeszcze wcześniej zdołowani, ale dla rozweselenia nastroju, załączam coś, co was na pewno ucieszy..
https://wiadomosci.onet.pl/swiat/wlochy ... ob/sz43q6v

Ślązaczka
Wyjadacz

Post autor: Ślązaczka » 07:29, 20/sty/2019

I jeszcze póki mogę, wykrzyczę jak ten zbrodniarz na scenie to, że w 80 % za to co dziś mamy w Polsce, ponosi KK, a konkretnie księża. To oni, jak taki Rydzyk i wielu innych podjudzają ten naród do najgorszego zła. Do zamykania przed uchodźcami bram do Polski. To oni uczestniczyli w PIS-owskich miesięcznicach, To oni nigdy rządzących nie skrytykowali za łamanie Konstytucji.To oni akceptują nienawiść, zło i bandyctwo rządzących. Ile wam księżom za taką retorykę PIS płaci ?, .. bo nie sądzę, że robicie to bezinteresownie. W Polsce ma być równość, a homoseksualiści i ateiści są niejednokrotnie lepsi od was księża.

ODPOWIEDZ