Mądry i kochany przeze mnie Pan Hołownia

Ślązaczka
Wyjadacz
Miejscowość: Michałkowice

Mądry i kochany przeze mnie Pan Hołownia

Post autor: Ślązaczka » 13:05, 09/wrz/2019

Jedyny ktoś, kogo darzę największym podziwem i zaufaniem w tym polskim piekle, które nam Bezprawie i Niesprawiedliwość zgotowało.
https://www.o2.pl/artykul/szymon-holown ... PILtqUf3o4

Ślązaczka
Wyjadacz
Miejscowość: Michałkowice

Re: Mądry i kochany przeze mnie Pan Hołownia

Post autor: Ślązaczka » 14:56, 09/wrz/2019

Jeszcze tylko miesiąc mi pozostał, by tych richtich patriotów polskich scharakteryzować tak całkiem dogłębnie.Spiesze się więc.
Dziś ten odłam ludzki, porównując go do poziomu terenu, jest jego depresją i tylko jakiś żywioł może nim wstrząsnąć i pobudzić do myślenia. Przekupny to odłam, o czym doskonale wiedzą sami PIS-owcy, i zjednoczeni wobec dziś rządzących księża KK. Bo to tylko u nich pieniądź ma największą wartość. Taki największy po roku 1989 kłamca, inaczej oszust, przemawiając do swojego elektoratu wpaja mu, że tylko zasobność portfela daje człowiekowi wolność. Morawieckiego i Kaczyńskiego pytam więc: który ptak jest wolny, czy ten na dziurawym dachu, czy ten w złotej klatce? Który obywatel jest wolny, czy ten, co dla korzyści materialnych przytakuje oszustom i łamiącym prawo, czy ten, co kierując się w życiu honorem, bohaterstwem, i nie dający się złamać za żadne skarby, jak na przykład ja,mówi im NIE ? Ale co wy i wasz elektorat o tym możecie wiedzieć? Dla was tylko kasa się liczy.

ODPOWIEDZ