z cyklu Wielka Polityka: tacy nami rządzą

Ślązaczka
Wyjadacz
Miejscowość: Michałkowice

Re: z cyklu Wielka Polityka: tacy nami rządzą

Post autor: Ślązaczka » 10:46, 23/lip/2019

A tu komentarz do tego co ma miejsce w naszym kraju, pod przewodnictwem Kaczyńskiego, człowieka którego bardzo i to BARDZO CENIĘ, SZANUJĘ I PODZIWIAM, a jest nim PAN Hołownia:

Dopóki jednak Rzeczpospolita nie jest parafią, a państwem, chciałbym mieć pewność, że wolność wyrażania swoich poglądów będzie miał w niej każdy, komu zezwala na to prawo - marsz równości i procesja" – zaznaczył. Hołownia nie ma wątpliwości, że przeciwnicy uczestników Marszu Równości nie stali w obronie Boga i uczuć religijnych. "Ci ludzie wyśmiewali moje wartości i bezkarnie obrażali moje uczucia religijne, szydzili z mojej wiary i deprawowali najmłodszych. Rozumiem, że ksiądz arcybiskup wyda w tej sprawie w najbliższym czasie list pasterski, i zarządzi śpiew przebłagalnych suplikacji "– napisał Hołownia na Facebooku.

Hołownia zaapelował do biskupów, wśród których wielu to jego znajomi. "Jeśli chcecie odzyskać moralne prawo do protestów przeciw deprawacji dorosłych i seksualizacji dzieci, rozprawcie się najpierw do spodu i do bólu z deprawacją i seksualizacją, którą prowadzili wasi obecni lub byli podwładni. Nie mówię, że się za to nie wzięliście, ale nikt przytomny nie ma poczucia, że sprawa została rozliczona (a jak słyszę, niektórzy z Was w kuluarowych rozmowach wyrażają nadzieję, że 'ta sprawa przyschnie')" – napisał.

Ślązaczka
Wyjadacz

Post autor: Ślązaczka » 13:26, 24/lip/2019

Jestem człowiekiem na ogół przekornym, nikt nie jest w stanie mi czegokolwiek narzucić, tym bardziej PIS-iory.
Mam pytanie do osób interesujących się naszym miastem. Czy organizowany jest w Siemianowicach marsz równości, i kiedy ?

Ślązaczka
Wyjadacz

Post autor: Ślązaczka » 21:36, 01/sie/2019

Cholernie korci mnie, by scharakteryzować tych samozwańczych panów ludzkich, których ja nazywam Kaczymordami, stosując analogię do mord zdradzieckich, które w moją stronę zostały skierowane, bo, ja głosowałam na dzisiejszą opozycję. Rozzuchwaliła się ta banda oszustów do niespotykanych dotąd rozmiarów.
Zastanawiam się tylko nad tymi wszystkimi członkami PIS-u, niby to jacyś prawnicy, niby to jacyś katecheci, niby to jacy homo-sapiens, a każdy z nich dał się ubezwłasnowolnić przez jednego homo- Kaczyńskiego. Nie wstyd wam.

Ślązaczka
Wyjadacz

Post autor: Ślązaczka » 07:11, 05/sie/2019

Władza ogarnięta szastaniem pieniędzmi na lewo i prawo tj. okradaniem jednych na rzecz drugich, już rozwaliła ten kraj na maksa. Jednym w wieku produkcyjnym, za 500 + się polepszyło, bo już pracować nie muszą, drugim bez plusów się pogorszyło i ci do zasranej starości zapierdalać będą.
Taki ,weźmy na przykład , Kuchciński też osoba po stronie samych plusów, która przez ostatni rok przelatała w celach prywatnych, na nasz koszt,ponad 4 miliony złotych.
Przecież pisałam już dużo wcześniej, że te wszystkie kaczymordy to mafia oszustów, złodziei i bandytów w białych rękawiczkach- bo wystarczy zabrać choremu lek i już mamy z nim spokój- cicha eutanazja. Oglądam programy interwencyjne i widzę ile dramatów ludzkich z chorobą w tle ma w tym kraju miejsce. Ludzie proszą i żebrzą o pomoc ludzi dobrej woli w zakupie leku i leczenia, tymczasem taki półgłówek marszałkiem zrobiony, lata sobie tam i z powrotem odrzutowcami i chodzi dumnie jak paw po sejmie z obstawą, która, na jego rozkaz, ma na celu nikogo do niego nie dopuścić.

Ślązaczka
Wyjadacz

Post autor: Ślązaczka » 17:02, 08/sie/2019

Naładowana tym, czym dziś karmią mnie Kaczymordy, z ich wodzem na czele, życzyłabym sobie aby wszyscy ci co to twierdzą, że prawo nie zostało złamane załadowali się do tego samolotu i polecieli, polecieli, polecieli i już nigdy nie wrócili. Tego normalny człowiek, taki jak ja, nie daje rady już słuchać.

Ślązaczka
Wyjadacz

Post autor: Ślązaczka » 15:36, 10/sie/2019

Zamykane są oddział szpitalne, jak ten dla dzieci w Chorzowie, z braku lekarzy. Pamiętam jak strajkowali młodzi lekarze w Sejmie. Wtedy to Kaczemordy powiedziały im, że mogą wyjechać z Polski, skoro gdzie indziej lepiej płacą. I WYJECHALI.

Ślązaczka
Wyjadacz

Post autor: Ślązaczka » 18:34, 10/sie/2019

W kontekście mojej ostatniej wypowiedzi, mam pytanie " dlaczego Kaczymordy tak bardzo nie lubią ludzi mądrych, a tylko swój elektorat ?

Podpis : morda zdradziecka, czyli ja

Ślązaczka
Wyjadacz

Post autor: Ślązaczka » 10:38, 13/sie/2019

Zbliżają się ważne wybory do parlamentu krajowego. Wybory, które zadecydują czy będziemy samotną wyspą w Europie, jak tego chciałby wuc Kaczyński, czy może bijącym sercem w niej, otwartym na to co humanitarne, ludzkie, uczciwe, praworządne, co wg rządzącego PIS-u było polityką na kolanach. PIS zaczął wstawać z kolan i niszczyć wszystko.Podzielił społeczeństwo na ludzkich panów i gorszy sort, złamał Konstytucję, Trójpodział władzy, media publiczne, których propagandy nawet Gebels mógłby się nauczyć.
Kiedy usłyszałam, że największy w historii premier -oszust - kto kłamie ten oszukuje, ma być jedynką na Śląsku to pomyślałam, że wybrał rewir najlepszy jaki mógłby mu się marzyć. Tu na pewno Morawiecki zwycięży, bo tu zamieszkują ludzie pazerni na pieniądze, czyli na wszystkie jego plusy, ludzie, którzy przybyli na Śląsk nie z miłości do tej Śląskiej społeczności, ale dla kasy. Ci ludzie kiedyś, tj.za komuny, wszyscy ochoczo wstępowali do partii, też dla pieniędzy- awansów w pracy. Gdyby Śląsk oczyścić z wszystkich tu przyjezdnych, to Morawiecki nie otrzymałby ani jednego głosu, bo Ślązak to uczciwy i przyzwoity obywatel.

Ślązaczka
Wyjadacz

Post autor: Ślązaczka » 10:55, 22/sie/2019

Nie chciałam, ale muszę spełniając obowiązek obywatelski opisać to co dziś – moim zdaniem- rządzący robią z tym krajem, w którym przyszło mi, jako pełnoprawnemu jeszcze jego obywatelowi, mieszkać. Nie mam już żadnych złudzeń, że PIS to mafia przestępcza. Ubolewam tylko na tym, że KK w Polsce to akceptuje i do tego się przyczynił. Hierarchowie KK głoszą wespół z tą mafią słowa nienawiści wobec wszystkich tych niewinnych, do których I Sekretarz czuje awersje. A byli to uchodźcy tzw. zaraza, są to geje i lesbijki, też tęczowa zaraza, są to ludzie niezłomni, bo o twardych kręgosłupach, których ta bandycka formacja nie dała rady jeszcze złamać. Pozamykają tych wszystkich niezłomnych, a może i zlikwidują kiedy wygrają wybory, bo taki przyświeca im cel. Polska ma być tylko dla” prawdziwych Polaków patriotów”, czyli dla wszechpolaków, kiboli i PIS-owskiego elektoratu.

Ślązaczka
Wyjadacz

Post autor: Ślązaczka » 06:51, 23/sie/2019

PRZESTĘPCY - nie wyimaginowani, ale prawdziwi- w sądach "dobrej zmiany "by nie było już tak jak było"

ODPOWIEDZ