Jarmark świąteczny 2017

Awatar użytkownika
Laura M
Wyjadacz

Jarmark świąteczny 2017

Post autor: Laura M » 01:14, 25/lis/2017

Wiem, że jest jeszcze listopad, ale może ktoś z Was już coś wie, czy w tym roku też odbędzie się jarmark świąteczny na Pszczelniku? Czy ktoś coś słyszał w tej sprawie? Jarmark na Nikiszu już zapowiedziany na 7 grudnia :P Będzie też drugi - w centrum Katowic - który zacznie się 3 dni wcześniej. Tu szczegóły:

http://katowice.naszemiasto.pl/artykul/ ... id,tm.html
Załączniki
z19302588IER,Katowice--jarmark-bozonarodzeniowy-na-Nikiszowcu (1).jpg
z19302588IER,Katowice--jarmark-bozonarodzeniowy-na-Nikiszowcu (1).jpg (101.17 KiB) Przejrzano 569 razy
verba volant, scripta manent...

Awatar użytkownika
Janusz Ławecki
Moderator
Imię: Janusz
Nazwisko: Ławecki
Miejscowość: Siemianowice Śląskie Hugo

Re: Jarmark świąteczny 2017

Post autor: Janusz Ławecki » 17:06, 29/lis/2017

Piękne zdjęcie :)
Wszyscy mówią "nie czyń drugiemu co tobie nie miłe"
A ja mówię: "czyń drugiemu to, co chciałbyś, żeby on uczynił tobie"
(największy ze wszystkich ludzi)

Awatar użytkownika
Laura M
Wyjadacz

Re: Jarmark świąteczny 2017

Post autor: Laura M » 01:31, 11/gru/2017

Zaczerpnięte z gardzieli sieci. Podobnie jak to poniżej. Niestety tam jest zwykle taki tłum ludzi, że bardzo ciężko zrobić jakieś sensowne zdjęcie, a przynajmniej mnie osobiście nigdy się to nie udaje. Tu trzeba tego wrodzonego drygu i specyficznego spojrzenia fotografa, który potrafi uchwycić chwilę w odpowiednim momencie ;) Ze mnie niestety dupa nie fotograf, więc zawsze w swoim kadrze mam jakiegoś mistrza pierwszego lub drugiego planu, a mało kiedy to, co chcę dokładnie uchwycić. Tak więc zdjęć nie mam, ale mogę zapewnić, że było jak zwykle baśniowo.
Załączniki
jarmark Nikisz.jpg
jarmark Nikisz.jpg (53.96 KiB) Przejrzano 442 razy
verba volant, scripta manent...

ODPOWIEDZ