Czy jest tu jakiś psycholog ?

Ślązaczka
Wyjadacz
Miejscowość: Michałkowice

Czy jest tu jakiś psycholog ?

Post autor: Ślązaczka » 18:38, 23/cze/2017

Kurde !! Tym Siemianowicom już nic nie pomoże.
Zrealizowano projekt obywatelski. Nie wiem kto go zgłosił, bo ja nie, a tylko mnie on służy.
Wyremontowano fatalny chodnik przy ulicy Sikorskiego. Szkopuł w tym, że tym chodnikiem tylko ja chadzam. Reszta, po wyjściu z ulicy Andersa, kierując się w stronę kościoła, wali przez trawnik, obok willi, gdzie mieszka, a może już nie mieszka, pan Komraus. Czy ci ludzie nie wiedzą, że w mieście chodzi się po chodnikach, a nie po trawnikach na przełaj, jak krowy. Mnie to tak razi, że się rozchoruję.Cholernie jestem wrażliwa na takie zachowania. :(

Awatar użytkownika
Laura M
Wyjadacz

Re: Czy jest tu jakiś psycholog ?

Post autor: Laura M » 01:22, 29/cze/2017

buhahahahaha ;) szkoda nerwów moja Droga. Ludzie zawsze chadzają własnymi ścieżkami. Położenie chodnika tego nie zmieni...no chyba, że chodnik utworzy się na wcześniej wydeptanej ścieżce.
verba volant, scripta manent...

Awatar użytkownika
Janusz Ławecki
Moderator
Imię: Janusz
Nazwisko: Ławecki
Miejscowość: Siemianowice Śląskie Hugo

Post autor: Janusz Ławecki » 17:23, 01/lip/2017

Napij się kwaśnego mleka to ci się zrobi lepiej.
Wszyscy mówią "nie czyń drugiemu co tobie nie miłe"
A ja mówię: "czyń drugiemu to, co chciałbyś, żeby on uczynił tobie"
(największy ze wszystkich ludzi)

Torres
Wyjadacz

Post autor: Torres » 11:51, 11/kwie/2018

Re: Dyskryminacja Pulsowa

"Nieprzeczytany post autor: Ślązaczka » 11 kwie 2018, 10:08
Posłuchaj ty, o nieskazitelnej całości „geniuszu” Torres. Jesteś w żywiole, kiedy możesz zadrwić z drugiego. Tak wszystkim zmanipulujesz, tak każde słowo zinterpretujesz, by tego kogoś upokorzyć i skrzywdzić. Tak m.in. zrobiłeś, kiedy użyłam w przenośni terminu „obnażyć”. Obnażenie, w tamtym wtedy kontekście, oznaczało ujawnienie wszystkiego. Wieku ( z dokładną datą urodzenia i miejscem), pochodzenia (załączając fotki z albumu swoich przodków), stanu rodzinnego, poglądów na całokształt życia, wszystkiego i dobrego i złego.Pokazując to wszystko chciałam udowodnić swoją inność. Inność, która odróżnia mnie od reszty mieszańców. "

Tłamsisz kolejny raz swoimi frustracja temat nie związany więc pozwoliłem sobie przenieść twoje gorzkie żale w link stworzony
ekstra dla cię :lol:
Po pierwsze primo zabierasz mi czas swoimi spostrzeżeniami ale skoro już wywołałaś mnie do tablicy to muszę stwierdzić,że cierpisz na swego rodzaju
ekshibicjonizm mentalny i to jest pewne!
Nie wiem skąd u ciebie bierze się tak częsta potrzeba obnażania ale idąc na skróty myślę,że masz taka potrzebę bycia zauważoną.
Tworzysz sobie poczucie, że nie jesteś sama,a to co robisz może,a wręcz powinno podobać się innym.
To inspiruje cię do obnażania się co rusz :lol: i stąd kreowanie walki o swoją inność.
Takie przypadki już dawno zdiagnozowano więc w razie draki z pomocą problemu nie będzie.
Radziłeś mi wtedy stanąć przed lustrem i popatrzeć na siebie. Stanęłam i popatrzyłam. Byłam sobą zachwycona.Szczególnie, kiedy spojrzałam sobie głęboko w oczy."
Proponuję koniecznie zmienić okulary zaś dozę próżności wywołującą zachwyt potraktować jako zwidy i majaki :lol:
PA!

Ślązaczka
Wyjadacz

Post autor: Ślązaczka » 15:43, 11/kwie/2018

Ekshibicjonista mentalny lub emocjonalny to ktoś kogo pozytywnie postrzegam. Wiem kim jest, co sobą reprezentuje i czy mogę mu zaufać, bądź nie. Unikam ludzi skrytych, bowiem nie wiem co w nich siedzi, i kim są tak naprawdę. Każde moje pierwsze słowa przy spotkaniu z przyjacielem zaczynam : i co u ciebie słychać ?

Ślązaczka
Wyjadacz

Post autor: Ślązaczka » 08:07, 12/kwie/2018

Coś dla ciebie, ulubieńcze wszelkich metafor, przenośni, porównań. Przyda się. Można się tym wyróżnić tak, że co niektórym szczęka opadnie.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater

Torres
Wyjadacz

Post autor: Torres » 16:39, 12/kwie/2018

Każde moje pierwsze słowa przy spotkaniu z przyjacielem zaczynam : i co u ciebie słychać ?
Mam świadomość tego,że takie sytuacje zdarzają się rzadko lub w ogóle.
Męczysz mnie swoją innością.Innych pewnie też. Widać rajcuje cię ilość otwarć tego tematu. :roll: To też swego rodzaju
zboczenie.
Nie otwierałem tego facebookowego linku tylko dlatego żeby mieć świadomość,że nie zrobię tego co chcesz.Mam z tego ogromną satysfakcję :lol:
Ogólnie rzecz ujmując "bla,bla,bla twoja inność w pewnej części ciała mi gra"
Pozdrów Endomondo!
Pa

Ślązaczka
Wyjadacz

Post autor: Ślązaczka » 20:33, 12/kwie/2018

Torres
Nie otwierałem tego facebookowego linku tylko dlatego żeby mieć świadomość,że nie zrobię tego co chcesz.Mam z tego ogromną satysfakcję :lol:
Żałuj !!! Szczena by ci opadła z zachwytu.

ODPOWIEDZ