Niech mnie odministrator nie poucza

Ślązaczka
Wyjadacz
Miejscowość: Michałkowice

Re: Niech mnie odministrator nie poucza

Post autor: Ślązaczka » 20:58, 25/wrz/2018

@ Ławecki
Jesteś zarozumiały i bezczelny.
Za sukces uważasz i sobie go przypisujesz np.to, że wreszcie handlujący na targowisku nie będą opłacać opłat targowych. Ja uważam, i gdzieś na tym forum o tym pisałam, że jest to błąd. Dlaczego wynajmujący lokal użytkowy muszą za niego płacić, a handlujący na targowisku już nie.Ja rządząc, takiej decyzji bym nie podjęła. Jest ona wysoce niesprawiedliwa, tym bardziej, że handlujący tam to w większości przyjezdni. Wypowiadam tu swoje różne spostrzeżenia, a Ty uzurpujesz sobie prawo do oceny tych wypowiedzi w oparciu o swoje subiektywne widzi mi się, czy coś do sprawy wnoszę, czy też nie.Jeżeli moja wypowiedz jest po Twojej myśli to wnoszę, jeżeli nie to udzielasz ostrzeżenia. Wiedz, że ja nie muszę tu cokolwiek pisać, jednak kiedy czytałam w internecie, że Siemianowicami zarządza Maryja, i te kminy internautów z Piecha, to gorąco mi się zrobiło.
ZAPAMIĘTAJ TO SOBIE, że nie do Ciebie należy jakakolwiek sugestia czym mam się zajmować i interesować. Będę robić to na co JA mam ochotę. Nigdy nie będę sztrygować,heklować i wyszywać bo, do tego nie mam smykałki i powołania.

Awatar użytkownika
Janusz Ławecki
Moderator
Imię: Janusz
Nazwisko: Ławecki
Miejscowość: Siemianowice Śląskie Hugo

Post autor: Janusz Ławecki » 00:44, 29/wrz/2018

Moja żona mówi: "sztrykować" tak na marginesie. Ale skoro nie chcesz, żeby Cię pouczać to mów "sztrygować" Aco! Przecież Ci wolno!
Wszyscy mówią "nie czyń drugiemu co tobie nie miłe"
A ja mówię: "czyń drugiemu to, co chciałbyś, żeby on uczynił tobie"
(największy ze wszystkich ludzi)

Ślązaczka
Wyjadacz
Miejscowość: Michałkowice

Post autor: Ślązaczka » 06:06, 29/wrz/2018

Ja też od zawsze mówię "sztrykować". Złą literkę nacisnęłam.

ODPOWIEDZ