Św.Maryja menedżerem Siemianowic

Ślązaczka
Wyjadacz
Miejscowość: Michałkowice

Św.Maryja menedżerem Siemianowic

Post autor: Ślązaczka » 07:11, 07/sie/2018

http://katowice.wyborcza.pl/katowice/7, ... miasta.htm
Kolejny cud , podobny do cudu w Kanie Galilejskiej i cudu kilku ryb i chleba do nakarmienia tłumu ludzi.

http://katowice.wyborcza.pl/katowice/7, ... iasta.html
Ostatnio zmieniony 06:42, 09/sie/2018 przez Ślązaczka, łącznie zmieniany 1 raz.

Ślązaczka
Wyjadacz

Re: Św.Maryja menedżerem Siemianowic

Post autor: Ślązaczka » 21:12, 07/sie/2018

Muszę ten temat podciągnąć na widoczne miejsce, by ewentualnym gościom dać możliwość dowiedzenia się, kto tak de facto zawiaduje naszym miastem

Ślązaczka
Wyjadacz

Post autor: Ślązaczka » 09:25, 09/sie/2018

Aż się prosi coś tu od siebie napisać i popolemizować.
Jestem katoliczką praktykującą i niejednokrotnie rozmawiam z Bogiem, proszęc Ducha Świętego, by Ten rozjaśnił mój umysł abym dobre wybory podejmowała.
Moim zdaniem to nie Maryja, Jezus, Bóg , Duch święty podejmują decyzje, a Pan. Czy nie czuje Pan tego , że nie mogą oni być menedżerami Siemianowic? Kiedy stanie się coś złego w tym mieście, nie będą rozliczać Maryję, a Pana, chyba że zapisze się Pan do PIS-u wtedy wszystko Panu ujdzie płazem.Wtedy przychody i rozchody nie będą musiały się bilansować, a pochodzenie przychodów może być zza światów, jak to ma miejsce u Rydzyka z samochodami od bezdomnego.https://wiadomosci.wp.pl/rydzyk-chwali- ... 456285825a

Ślązaczka
Wyjadacz

Post autor: Ślązaczka » 08:02, 10/sie/2018

Panie prezydencie Piech, musi pan przyznać, że ten pijar się panu nie udał. Nie wiem co pan chciał osiągnąć tak go słownie formułując.
Ktoś powie, że czepiam się. Niestety, już to wczoraj usłyszałam. Że jako katoliczka nie powinnam była tego wszystkiego krytykować. I to jest największy grzech tych katolików, którzy tak uważają.
Życie mnie nie rozpieszczało. Niejednokrotnie zwracałam się do Boga : Boże !!! Zrób coś, bo już nie daję rady. Życie toczyło się dalej, to gorzej, to lepiej. I tak jest do dziś. Czułam kiedy Bóg w moje życie zaingerował. I o tym, wszem i wobec opowiadałam, radząc innym gdzie mają szukać pomocy.
Nie jestem klakierem ani przytakiwaczem, stąd moja krytyka pana wypowiedzi.

Ślązaczka
Wyjadacz

Post autor: Ślązaczka » 08:10, 14/sie/2018

Nie kpię, ale jestem zaniepokojona działaniem nowego zarządcy miasta.
W zeszłym roku były gruntownie remontowane michałkowickie plany. Już można było wylegiwać się na leżakach, aż tu nagle wokół plant rozłożono czarne plandeki na wzór tych na Placu Piłsudskiego w Warszawie, kiedy to stawiano tam w konspiracji pomnik smoleński. Te plandeki w michałkowickim centrum bardzo źle mi się kojarzyły. Nie można było dojrzeć co tam się dzieje. A działo się dużo, co jest już widoczne.”Kamień spadł mi z serca” kiedy wyszło na jaw, że dotychczasową, milionową i zakończoną inwestycję zrównano z dosłowną ziemią, a w miejsce jej powstaje podobna. Do kogo mam mieć pretensje, że nie trzeba było czekać do całkowitego zakończenia pierwotnie wybrukowanych plant, by je w efekcie końcowym usunąć i położyć inne.
Tak sobie myślę, że pan prezydent dobrze to wszystko sobie pokombinował, cedując odpowiedzialność na Maryję.

ODPOWIEDZ