PIS to bandycka formacja

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: PIS to bandycka formacja

Re: PIS to bandycka formacja

autor: Ślązaczka » 15:37, 24/mar/2021

To jest banda PIS-owska. Taki nijaki Pęk z Senatu,wredny super typ, zapytany dziś przez dziennikarza, co sądzi na temat wzrostu zachorowań na Covid, odpowiada, że ma ważniejszy temat na głowie i wymienia uchylenie immunitetu Marszałkowi Grodzkiemu.

Re: PIS to bandycka formacja

autor: Ślązaczka » 13:54, 19/mar/2021

Słyszeliście !!! Obajtek ma ochronę by wszystkich nieruchomości nie przywłaszczył. Pozostałe PIS-iory też chcą te doba za bezcen kupić. Przecież nie bezinteresownie te 500 zł,- 13 i 14 od Kaczyńskiego ten ciemny lud dostał.

Re: PIS to bandycka formacja

autor: Torres » 12:27, 14/mar/2021

Czyli wróci do budżetu innymi słowy do podatnika.Super!
Obajtek pewnie będzie mógł kupić kolejne czytadło :lol:

Re: PIS to bandycka formacja

autor: Ślązaczka » 12:15, 14/mar/2021

Ty mi to nie sugeruj co mam z tymi od Kaczyńskiego pieniędzmi zrobić, bo ja jako osoba światła, uważam że powinny one wrócić do darczyńcy.

Re: PIS to bandycka formacja

autor: Torres » 12:01, 14/mar/2021

Teraz kuman choć nie do końca rozumiem do jakiej grupy Ty się zaliczasz?
13 kę i 14 kę możesz przeznaczyć na organizowanie gotowania żuru w City lub przeznaczyć na Niebieskiego Bajtla albo wspólnie z Jórkiewiczem w swojej parafii coś wyremontować.On zawsze ma jakiś pomysł na latarnię czy studzienkę. :roll: Tak więc jak widzisz Twoje ekstra pieniądze się nie zmarnują.Ostatecznie możesz dać datek na tacę by światłość znów mogła pogrążyć z Cię w blasku i chwale.
Co byś nie zrobiła ciemny lud to kupi :lol:

Re: PIS to bandycka formacja

autor: Ślązaczka » 11:38, 14/mar/2021

Jesteś ciemny lud.
Światłość to coś w czym wszystko widać, a w ciemności ma się rzeczy ukryć. Swiatły człowiek to ktoś mądry, rozumny. Ciemny ktoś to ktoś taki jak TY. Trzynastkę i czternastkę mam odesłać Kaczyńskiemu ?

Re: PIS to bandycka formacja

autor: Torres » 11:19, 14/mar/2021

Sąd polega na tym, że światło przyszło na świat, lecz ludzie bardziej umiłowali ciemność aniżeli światło: bo złe były ich uczynki. Każdy bowiem, kto źle czyni, nienawidzi światła i nie zbliża się do światła, aby jego uczynki nie zostały ujawnione. Kto spełnia wymagania prawdy, zbliża się do światła, aby się okazało, że jego uczynki zostały dokonane w Bogu”.
:lol:
To chyba jakaś sekciarska metafora choć może ona była dedykowana do samego kleru? Oni niestety rozumieją tyle z tego co Twoi "wybrańcy". :roll:
Tak więc jest to czcze gadanie,które nic nie wnosi do życia... nawet momentu refleksji nie ma,nic!
Pozostało "zęby wbić w ścianę" i przeczekać ze 2 lata. Boję się wręcz myśleć o kolejnych wyborach ale zawsze jest jakaś nadzieja.
Cyrk z cofidem to zasłona dymna dla panujących gdyż wszystkie istotne problemy w kraju spycha na dalszy plan powodując,że ludziska nie są w stanie racjonalnie myśleć.Statystyka,szczepidła,wzrosty,mutacje,respiratory,zgony,restrykcje,obostrzenia,lockdawny,maseczki to problemy,które odcisnęły się na tyle mocno w umysłach Polaków,że całą resztę mają w dooopie! To właśnie największy sukces elit politycznych i to nie tylko w Polsce.
Taka niemoc umysłowa to dla rządzących idealna płaszczyzna do tego by robić to co w normalnych realiach nigdy by się nie powiodło!
PS.
Myślałem,że dostałaś jakiegoś odczynu poszczepiennego ale jak widać farosz Cię wskrzesił.Tyle dobrze :lol:

Re: PIS to bandycka formacja

autor: Ślązaczka » 10:23, 14/mar/2021

Wy PISowscy pseudo-katolicy typu : Morawiecki, Kaczyński i inni w tej mafijnej partii Obajtkowie. Posłuchajcie sobie dzisiejszej Ewangelii .
„Sąd polega na tym, że światło przyszło na świat, lecz ludzie bardziej umiłowali ciemność aniżeli światło: bo złe były ich uczynki. Każdy bowiem, kto źle czyni, nienawidzi światła i nie zbliża się do światła, aby jego uczynki nie zostały ujawnione. Kto spełnia wymagania prawdy, zbliża się do światła, aby się okazało, że jego uczynki zostały dokonane w Bogu”.
Dlaczego Morawiecki nie ujawnia majątku żony, dlatego PIS-owskie Obajtki robią ciemne interesy, unikając jak szatany święconej wody. Dlaczego obrady sejmu odbywają się najczęściej w nocy. Dla takich jak ja jest to zrozumiałe, by ukryć swoje złe uczynki. Tak postępują belzebuby, szatany, diabły, upadłe moralnie stworzenia. Bo PIS to nie ludzie, a ideologia ZŁA.

Re: PIS to bandycka formacja

autor: Ślązaczka » 12:23, 20/lut/2021

Ten kabareciarz z bezprawia i niesprawiedliwości powiedział o tym hajlującym , że on jak kiedyś apostoł Paweł się nawrócił. Poczekajmy trochę, a będzie on wyświęcony na świętego. Za kadencji PIS może się to wydarzyć, bo potem już nie będzie miał szans. PIS tylko takich na piedestał wynosi.

Re: PIS to bandycka formacja

autor: Ślązaczka » 09:13, 12/lut/2021

Nie rozumiem tego. Napisałam w poprzednim swoim poście.
Ty to na pewno rozumiesz, bo jestem całą gębą PIS-or, a oni powtarzają wszystko co od swojego wodza narodowego usłyszą.

Na górę